Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

И Зуека избяга от България

Препоръчан отговор

Жал ми е за хората останали все още в България, един Чалгаджия се подиграва с парламента и прави другите на маймуни.
Щом като и Зуека избяга от България, значи там вече не се живее.
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10124047

Та така, статията е много дълга, аз запомних че е избягал за да расте първокласникът му в нормална държава, да речем като Белгия например. Евала на тоя баща, обича си детето.
Е, не може да рисува човекът Зуек, ама това няма никакво значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 64
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, Белгиеца написа:

Жал ми е за хората останали все още в България, един Чалгаджия се подиграва с парламента и прави другите на маймуни.
Щом като и Зуека избяга от България, значи там вече не се живее.
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10124047

Та така, статията е много дълга, аз запомних че е избягал за да расте първокласникът му в нормална държава, да речем като Белгия например. Евала на тоя баща, обича си детето.
Е, не може да рисува човекът Зуек, ама това няма никакво значение.

Разбирач, в момента жалиш за човек, блъснал и убил пенсионер и потулил случая с връзки!

Това, че миеш кенефите в Брюксел не те прави последна инстанция да ръси морал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Tukan написа:

Не се учудвай на разсъжденията на Белжо . Преди години сам се хвалеше ,че е сменил името на детето си за да не знаят околните с какъв родител е . Тоест , дори в съзнанието му е заложена идеята ,че българин е мръсна , долна дума. По тази причина умело прикрива всякаква информация за да не бъде  " ДискриминиранО " от Великата белгийска нация .

преди 48 минути, Белгиеца написа:

Белгиец , защо тези хора се отнасят с подобно отвращение и презрение към българите ? Нали уж сами се причисляват към най-развитите и толерантни нации . Там живеят големи общности от азиатци и африканци , как така не проявяват този расизъм и омраза към тези етноси ? Или това се дължи на факта ,че десетилетия наред им промиват мозъците колко долен народ сме ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 56 да замине в друга държава си се иска доста смелост...... България си е хубава държава, не знам с какъв акъл е оставил всичко и е заминал работа, ли няма тук или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

България е място на печал и извращения в което само свинете живеещи по навик се чувстват комфортно , същите се единствените които имат смелост да правят деца тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторе, като толкова много си харесваш Белгия и белгийците, пиши си у тяхните форуми, че хорта им писна от тебе тука. Вече си много израснал във всяко едно отношение и вече не си за български форум, тука сме много под твоето ниво и не те разбираме. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

за да расте първокласникът му в нормална държава, да речем като Белгия например.

за да може учителката да му каже

ти не си момченци а си момиченце

но ще го пазим от вашите в тайна

ела сега да ти покажа едни играчки за момиченца

и какво се прави с тях 

най-извратената държава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

очевидно искаш да намекнеш нещо за ИТН, и как трябва да гласуваме за ГЕРБ.

но иначе БГ е кочина и най-хубаво е да се бяга с 300 от тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

дори в съзнанието му е заложена идеята ,че българин е мръсна , долна дума.

Пич ние сами я правим тази дума мръсна.
А смешния псевдо-патриотизъм който ръсите тука направо ме просълзи...
България е прекрасна страна, но пълна кочина като държава и не вината не е в политиката, вината си е изцяло НАША, на хората.

преди 44 минути, Mapuku написа:

очевидно искаш да намекнеш нещо за ИТН, и как трябва да гласуваме за ГЕРБ.

Ще ти го кажа в прав текст - Само пълен ДЕБИЛ би гласувал за ИТН, приемай го както искаш.
Гласувай за ДБ, за кака ти Кури, за Възраждане... избор има като не искаш ГЕРБ, но точно ИТН вече смятам достатъчно ясно показаха колко са некадърни и некомпентентни, за простотията им цели томове могат да се напишат.

преди 2 часа, Banesc написа:

за да може учителката да му каже

ти не си момченци а си момиченце

но ще го пазим от вашите в тайна

ела сега да ти покажа едни играчки за момиченца

и какво се прави с тях 

най-извратената държава

Май бъркаш Белгия с Норвегия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Tukan написа:

Това миенето на кенефи е много полезна работа, докато бяха буля и синчето на почивка измих с един смърдящ препарат керамичната чиния в банята от кафявия варовик наслоил се с времето и светна, стана като нова. Няма срамна работа бе. 

преди 50 минути, Mapuku написа:

очевидно искаш да намекнеш нещо за ИТН, ...

Танчето вика че "Има Такъв Недъг" бил проект на ГРОБ и Сарая, та май няма нужда да гласуваш, нямаш полезен избор просто.
https://bnr.bg/horizont/post/101519356

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Белгиец , защо тези хора се отнасят с подобно отвращение и презрение към българите ? 

Те не разпознават кой е българин и кой е поданик на Путиновата империя, като ти завършва фамилното име на -ов и си мръсен гаден славянин, враг на началниците от отвъд океана. 
п.п.
за сведение на новоизлюпилите се никове, аз съм етнически българин от славянски тип със светла кожа, не съм мургавелко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яя белгийската мида лъднала с нова тема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Белгиец , защо тези хора се отнасят с подобно отвращение и презрение към българите ?

Ще ти отговоря така :

Заминал бай Ганя за Франция, решил че там ще живее, оправил си нещата доколкото могъл, уредил туй-онуй, хванал самолета и дим да го няма.
Като стигнал там, трябвало нещо да работи за да може да си поема разходите докато се справи с френската бюрокрация и т.н., затова се хванал в един ресторант в самия център на града където постоянно било пълно с туристи.
Още нов, нашия почнал един ден да разчиства една токущо освободена маса. Нещеш ли някъде зад гърба си дочул тиха българска реч -"Гледай го това франсе, сигурно взема 2-3 хилядарки в евро..." просъскал тихо гласът.
Наш Ганя отишал да остави събраната за миене посуда, върнал се при масата от където преди малко чул българския мухабет и рекъл на чист български език : -"Добър ден, избрахте ли си нещо от менюто!?", двамата седящи на масата младежи на видима възраст около 24-25г. загубили дар слово, единия едва измънкал -"Не още", оставил ги Ганьо да си изберат нещо, след две минути като излязал от двамата нямало следа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Белгиеца написа:

Те не разпознават кой е българин и кой е поданик на Путиновата империя, като ти завършва фамилното име на -ов и си мръсен гаден славянин, враг на началниците от отвъд океана. 

Мога да ти цитирам много долни и обидни слова изречени от белгийци точно по адрес на България и конкретно българите ,като народ . Преди години съм общувал с белгийци на английски и определено бях изненадан колко негативно е отношението им към българите. Дори най-неприятните думи бяха изречени от няколко белгийки . Говореха напълно свободно и открито ,защото не знаеха с какъв произход  ( не ги информирах ) съм . В този ред на мисли видях какво е истинското им мнение за нас . Казано накратко ни смятат за неграмотни и примитивни неандерталци , които са способни единствено да бъдат слуги и обслужващ персонал .  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

На 56 да замине в друга държава си се иска доста смелост...... България си е хубава държава, не знам с какъв акъл е оставил всичко и е заминал работа, ли няма тук или?

Прав си хубава е!
Ако ги нямаше българите - щеше да е перфектна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Преди години съм общувал с белгийци на английски и ...

Дори най-неприятните думи бяха изречени от няколко белгийки . 

Тези са били фламандки, френско говорящите валонки не знаят английски, защото не им е изтрябвал за нищо, всичко им е на френски и не ходят със 100% сигурност на почивка на мъгливия британски остров.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общувам с много българи на запад и всичките ще се върнат. Винаги си говорим за България, слушаме в колите си българска музика ядем българска храна, пием български напитки почитаме и се събираме на български празници.Всички всички ще се върнем един ден, с изключение на Белжо който ще гние по старческите домове в Белгия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Бял Кон написа:

Общувам с много българи на запад и всичките ще се върнат. Винаги си говорим за България, слушаме в колите си българска музика ядем българска храна, пием български напитки почитаме и се събираме на български празници.Всички всички ще се върнем един ден, с изключение на Белжо който ще гние по старческите домове в Белгия.

Мдаа ще се върнете...
... в някой друг живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се върнете на куково лято и всички си го знаете , ама българията край нема ...
Тъй като и статистиките предвиждат изчезване на нацията , а българските жени гледат да оберат чуждостранна семенна течност , може като нищо до някое десетилетие клиентелизма да стане по-голям и да сменят името на държавата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Мдаа ще се върнете...
... в някой друг живот.

Брачеда накупи доста имоти, две заведения и няколко апартамента, и аз мисля да си купя апартамент с гараж, дори вече съм си направил достатъчно голяма застраховка при евентуална моя смърт да бъда транспортиран и погребан в родното ми село, до като съм тук. Това в същност ми е най-голямото желание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Осрахте се с тоя ПУек да оди в майка Германия няма къде да е другаде и без това неговите лигавщини в капките ми идваха в повече след 2/3 години ще си дойде кат обрано лозе .С картини ше се издържал Европа да не е Америка бе таранколу ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Радул написа:

Крадна кинтите- избяга. Къде всъщност се навря тоя грозник?

Май е в Испания.

преди 14 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

работа, ли няма тук или?

Работа има за целия китайски народ. Просто по-голямата част от живота му, и то по-хубавата, вече е минала и иска да прекара последните си години в някоя бяла, нормална държава. Лично аз не бих го съдил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване