Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Някой да е пил "глутатион" ? Споделете опит , информация , мнения

Препоръчан отговор

Реклама ли ще правиш? След стотиците тематики на твои теми и това ли?

За сведение пия сливомицин и гроздомицин. И според казармения фолклор не пия вода, оръжейна смазка и антифриз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Филипов написа:

Реклама ли ще правиш? След стотиците тематики на твои теми и това ли?

За сведение пия сливомицин и гроздомицин. И според казармения фолклор не пия вода, оръжейна смазка и антифриз.

ааааааааааайдееее и тебе те блоквам ! 
с всички хейтъри и кенефни драскачи - така постъпвам !!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Детелин Василев Кирчев написа:

Води се силен имунен антиоксидант 
Така ли е ? 
 Споделете опит , информация , мнения 

Имунната система на организма се поддържа чрез каляване, спорт, разнообразна храна, нормален сън. Тези хапчета са боклуци и не помагат. Едно е организьмът да си набави глутатион чрез храната и съвсем друго от хапчета. Това се отнася не само за глутатиона. Ти сам си решаваш дали да го ползваш или не, но не очаквай да се случат чудеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пил N-Acetyl-Cysteine (NAC), който го дават предшественик на глутатион-а и ми действаше доста добре. Дават го като мощен антиоксидант специално за горните дихателни пътища и с него ако човек развие пневмония би трябвало да я изкара по-леко (пак зависи от самата пневмония разбира се). И е враг номер 1 на кашлицата. Миналата година го пих 2 месеца и тази година също го пих месец и имам за още 1 месец.

https://media.silabg.com/acetil-cistein-golemiyat-vrag-na-kashlicata-news1253.html

Дават го, че помага и за изчистването на черния дроб.

https://herbamedicabg.com/za-kakvo-se-izpolzva-n-atsetil-l-tsistein-v-organizma-predstavyane-na-acti-nac

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Имунната система на организма се поддържа чрез каляване, спорт, разнообразна храна, нормален сън. Тези хапчета са боклуци и не помагат. Едно е организьмът да си набави глутатион чрез храната и съвсем друго от хапчета. Това се отнася не само за глутатиона. Ти сам си решаваш дали да го ползваш или не, но не очаквай да се случат чудеса.

Лично аз правя и двете. Но както знаем вече храната, която ядем не знаем какво съдържа. Затова и в съвремието толкова голяма популярност натрупаха и пробиотиците. А навремето просто имаше истинско кисело мляко. Сега не се знае каква е закваската и колко нишесте са набутали вътре за да стои гъсто при хапване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Аз съм пил N-Acetyl-Cysteine (NAC), който го дават предшественик на глутатион-а и ми действаше доста добре. Дават го като мощен антиоксидант специално за горните дихателни пътища и с него ако човек развие пневмония би трябвало да я изкара по-леко (пак зависи от самата пневмония разбира се). И е враг номер 1 на кашлицата. Миналата година го пих 2 месеца и тази година също го пих месец и имам за още 1 месец.

https://media.silabg.com/acetil-cistein-golemiyat-vrag-na-kashlicata-news1253.html

Дават го, че помага и за изчистването на черния дроб.

https://herbamedicabg.com/za-kakvo-se-izpolzva-n-atsetil-l-tsistein-v-organizma-predstavyane-na-acti-nac

Лично аз правя и двете. Но както знаем вече храната, която ядем не знаем какво съдържа. Затова и в съвремието толкова голяма популярност натрупаха и пробиотиците. А навремето просто имаше истинско кисело мляко. Сега не се знае каква е закваската и колко нишесте са набутали вътре за да стои гъсто при хапване.

Да, храната на много места не струва. Тя е пълна с отрови или е стара, но и тези хапчета са същите. Поне тук в България са доста некачествени и са ментета. Освен това на организмът му трябват определени количества от даден елемент, витамин, минерал и прочие. Когато няма нужда от тях, колкото и хапчета да пиеш, те нямат ефет, даже човек може да получи алергия. Лично аз имам познат, който започна да се обрива от хапчета с витамин С.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Да, храната на много места не струва. Тя е пълна с отрови или е стара, но и тези хапчета са същите. Поне тук в България са доста некачествени и са ментета. Освен това на организмът му трябват определени количества от даден елемент, витамин, минерал и прочие. Когато няма нужда от тях, колкото и хапчета да пиеш, те нямат ефет, даже човек може да получи алергия. Лично аз имам познат, който започна да се обрива от хапчета с витамин С.

Ами не знам, моите пристигнаха от САЩ (с доставка от аптеката). Доволен съм от качеството им като изключим, че миришат на "конски фъшкии" малко като се извади памука под капачката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Banesc написа:

аз съм пил

топките ми станаха големи

но като се събудих пак същото

Ти го успокои човека. А основната му идея беше именно това и затова толкова настоятелно питаше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Детелин Василев Кирчев написа:

поредните кенефни драскачи @Banesc и @Kolev71 който пращам дълбоко в лайната на кенефа 

Давай сега заглавието на следващата си тема. Вече нямаме възможност за коментари в твои постове. Стига, да си направил блокирането както трябва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.09.2021 г. в 11:13, Емил Костов написа:

ОК , тогава от къде да се купят хапчетата , Германия ??? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Dalaidido Lama написа:

ОК , тогава от къде да се купят хапчетата , Германия ??? 

Нали това обяснявам, да не си купуваш хапчета. Започни да спортуваш, да се движиш, да натоварваш физически организма. Ако имаш някакъв проблем насочи силите и вниманието си за неговото разрешаване. Хапчетата няма да ти помогнат. Единственото което ще направят е да ти съсипят здравето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Емил Костов написа:

Нали това обяснявам, да не си купуваш хапчета. Започни да спортуваш, да се движиш, да натоварваш физически организма. Ако имаш някакъв проблем насочи силите и вниманието си за неговото разрешаване. Хапчетата няма да ти помогнат. Единственото което ще направят е да ти съсипят здравето.

1. спортувам ! 
2. храната ми е малко зле , еднообразна защото не ям като повечето хора - каквото има всичко наред 
3. коя е храната с най-високо съдържание на глутатион 
4. хапчетата са полезни В ДОЗА ! Те са доплънение при липса 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dalaidido Lama написа:

3. коя е храната с най-високо съдържание на глутатион

Цитат

Най-голямо количество глутатион съдържат храните, богати на сяра. Сред тях се открояват:

• Бамя;
  • Броколи;
  • Карфиол;
  • Брюкселско зеле;
  • Чесън;
  • Кромид;
  • Яйца;

https://www.puls.bg/khranene-c-21/glutation-nai-vazhniiat-antioksidant-v-khranata-n-31117

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване