Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо българките не раждат ?

Препоръчан отговор

Аве не знам леля Веска какво е насъпила, ама знам, че всяка Веска трябва да си знае гьола, за да не я настъпи вола, в случея коня………

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 166
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 19 часа, Mystery__22 написа:

Ми то, по-добре да съм си сам, отколкото с такава дивачка 😂. Ще се обвържа, с която жена си реша. Има достатъчно цивилизовани страни в Европа, с нормални жени.

Те па цивилизованите страни едни нормални….    Имам една комшийка Бяла холандка уж цивилизована. Наду стомаха от един негър, по черен от моя телефон. Като се роди малкия, той избяга, а детето се оказа с аутизъм. Понякога сутрин крещи като ненормално. Постоянно идват някакви медицински сестри нещо да и помагат. А тя самотна майка с черен багаж. И вероятно ще си остане самотна. Щото никой с два грама сивак няма да храни черната чужда семка. А въпросния хубосник е направил на още две деца и сега е с четвърта. Та това по въпроса за нормалните жени в цивилизованите страни. Много и наши българки тука в западна Европа се дупчат с негри, араби и каква ли не паплач. Та да ли ще вземеш циганка, българка или бангладежка разлика няма. Даже циганка е за предпочитане, барем са по топли като отношения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм проверявал многокрактно и не са с 2 градуса по топли , а поне 10. Имах едно гадже от Ботевград, много културни хора. Баща и имаше магазин, сестра и бачкаше в Сименс, брат и учеше още. А тя на 25 беше още девствена и не може да се целува. А българките на 25г. са с навъртян километраж вече като държавна жигула.На 17г. К*рва в квартала. На 20г. отива да учи глупости в Унесесе к*рва в университета. Разцъква на кючеци в студентски, и се поеева с местните мазни батки. На 30г. вече е завършила и отива на бачка някоя простотия в колцентър и да помага на пенсионерите на запад да си пуснат word. На 35г. гледа си снимките от бала плаче и бърше сълзи и си вика ,,мама на мойте години имаше седмокласник,, После намира някой бивш съученик в Тиндър, който на времето в презирала, но сега той е преуспял и иска семката му. Накрая ражда половин дете с триста зора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си е. Преди време случайно чух разговор между три 13-14 годишни момичета и една от тях се хвалеше как е правила сви*ка на един от местните крими герои. Какво да очакваш от такива като пораснат?! Избират си всякакви боклуци и после някой им е виновен. Нарочно ли не искат свестни мъже не ми е ясно...

И ако раждат, то масово е със секцио. Каква е причината не искам и да знам...

Ще си умра девствен и това е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си е нашите са научени да бъдат употребявани тъй като така е по-лесно а на тях грижи за мъже или семейство не им се полага затова свободното е*ане остава единствения вариант за източник на първичната страст която така много съблазнява женското влагалище.Затова лошите момчета много вървят сред тях , пък ако и хвърли един страстен бой от време на време е то тогаз романтизма е достигнал своя зенит.Иначе и  негрите са голямо изкушение сред сегашното поколение , блазни си ги шоколада щото явно имат фантазията че те са още по-първични и ще ги доведат до животинския екстаз за който копнеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, VeeeSeLa написа:

Не разбрахме, гладен ли си или ти се ходи до WC-to ... :lol6:

Идвам у вас да ям мекици. Най-ги обичам с домашен комфитьор и айрян. Така, че запретвай ръкави, после може и да пояздиш неуморния мустанг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Бял Кон написа:

Най-ги обичам с домашен комфитьор

Каква е тази нова и непозната за мен думичка  Комфитьор ?   ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, ncl написа:

Нарочно ли не искат свестни мъже не ми е ясно...

Да, нарочно не ги искат. Щото, свестните за тях са скучни, пък те искат да се забавляват. Мноого малко са тези, дето се обвързват с някой свестен и имат някаква връзка, но това е живота :) :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа леля Веса има богат житейски опит с такива. Първо и троши кокалите, после и напълни фурната, после се чуди как да си ремонтира старата пералня, че пари за нова няма. И чак пък като и кажеш истината в отчите, се тупа в гърдите, че била силна. Ти не си силна миличка, ами си куха та дрънкаш като стара пробита цинкова кофа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.10.2021 г. в 22:54, Бял Кон написа:

Аве не знам леля Веска какво е насъпила, ама знам, че всяка Веска трябва да си знае гьола, за да не я настъпи вола, в случея коня………

:laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искали да раждат ли? Море, ако мъжете им "свият сърмите" и приложат ефикасният и доказал се като най-ефективен метод за убеждение на жени не само че ще раждат ами и песен ще пеят! Като разберат "къде зимуват раците" ще се изпотрепят да раждат и няма да посмеят да гъкнат за права и правене на женска кариера! Все някога ще му дойде краят на това женско безобразие! Я ги виж ти? Не искали да раждат? Намерили та премерили! Че и аборти искат да правят напук на мъжете за да им отмъщават, като се превръщат в детеубийки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички сте принцове и се стараете, докато ухажвате, после сте само един срам за дядовците си и фамилиите си. Па ако има и дете/деца 'ептем. Всички избирате лесното, фръц и беж при следващата. На пръсти се броят тия останали и понесли бремето на отговорността и битовизмите свързани с конституцията наречена семейство. Пръдльовци, да не кажа една друга с "П", доста по обхващаща ви. 

Вие сте по-големи детеубийци, убивате емоционалното и социално развитие на собственото си поколение! 

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'да бъдеш баща национална кампания #таткоимазначение или защо e важно позитивното участие на бащата в отглеждането на детето: емоционално исоциално развитие подкрепа за партньора -по-успешни връзки c другите, особено връстници -по-успешно завършване на училище -по-успешно развитие на емпатия -баланс, когато партньорът изморен претоварен -по-вероятно децата да намерят по-добра работа развитие на депресии, страх и неувереност в себе си баланс домакинските грижи (по-малко стрес) -по-вероятно да изкарват добри пари ;) децата възприемат равностойни отношения A'

Пъчете се колкото си искате тук на думи, тия с действията се открояват с щастливите си деца. 

Ай със здраве! Дано схванете разликата между празнословие и доказателството за искрена подкрепа и заинтересованост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aйде пак ... ! Тук и обясняваме на дълго и широко проблемите и грешките които жените правят в социален аспект за да докарат семейството до изчезване , тя пак слага мъжете като виновни защото това е единствената логика на втория пол , мъжа е отговорен за всичко а моята сладка кървава за нищо...Еми където е текло пак ще тече.С жените оправия няма , да се третират като разумни същества е най-голямата грешка която държавата прави.
Дайте телефона на мъжа си г-жо стара Дупла , да му звъннем да му кажем че сте се разбесняла и пак бой ви се полага ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне половината от децата в България през последните двайсет години, са зарязани от бащите си. Най-агресивните момчета в училище от моя клас, бяха зарязани от бащите си. Момичетата пък после харесват дърти мъже, защото искат да се чувстват обичани от връстник на баща си.

Не стига, че не са имали финансова подкрепа от бащите си, но и емоционалните щети са сериозни за тях.

И тука някакви мъже обвиняват жените, които не са родили. Ами те не са допринесли с нищо за увеличаване на броя на  агресивните деца и агресивните възрастни в обществото. За това допринасят бащите, които зарязват децата си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, VeeeSeLa написа:

Приятно ви боледуване!

А ти, като си толкова ербап, защо не отидеш в Бг мама? Там е пълно с мъжемразки като теб, които за абсолютно всяко нещо, обвиняват мъжете. Толкова сте жалки българките, че няма накъде повече. Ако не са мъжете, вие сте кръгла нула!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване