Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо българките не раждат ?

Препоръчан отговор

преди 8 часа, Mediterranean написа:

Защото не съм бременна. Може ли човек без да е бременен да ражда? 

А защо още не си бременна? Да не би да нямаш лунен цикъл, или си ужасно грозна и дебела, та никой мъж да не иска да те заплоди? Не че 90% според мен от жените не са грозни и отвратителни, ама все пак някои мъже не са гнусливи и ги чаластрят на тъмно. На теб кое ти пречи някой мъж да те измъндръса и да забременееш. В крайна сметка природата за това ви е създала, да раждате, а не да се правите на мъже без тестиси!

преди 6 часа, Mediterranean написа:

Да бе, много добре знам . А на теб с какво ще ти се подобни живота ,ако всички тъпи кървящи чудовища изсерат по едно такова като тебе уродче? Ще забогатееш ли?

Или акизсерат женскоо ? Тогава ще забогатееш ли?

Ужас! Направо съм в потрес! Тази дума "изсерат" ми звучи много страшно. Тя е синоним на "да се изходят по толяма нужда". И сега как да го разбирам? Жените раждат ли децата или ги изсират? Щото при нормално раждане родилките изпитват силни болки, а след срането изпитват задоволство-удволетворение. Сигурно неприятно ще е женското чувство при констипация, но едва ли ще е равносилно на раждането. Единственото им сходство е че и в единия и в друтия случай жените получават хемороиди (маясъл)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 166
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, herkules2 написа:

А защо още не си бременна? Да не би да нямаш лунен цикъл, или си ужасно грозна и дебела, та никой мъж да не иска да те заплоди? Не че 90% според мен от жените не са грозни и отвратителни, ама все пак някои мъже не са гнусливи и ги чаластрят на тъмно. На теб кое ти пречи някой мъж да те измъндръса и да забременееш. В крайна сметка природата за това ви е създала, да раждате, а не да се правите на мъже без тестиси!

Ужас! Направо съм в потрес! Тази дума "изсерат" ми звучи много страшно. Тя е синоним на "да се изходят по толяма нужда". И сега как да го разбирам? Жените раждат ли децата или ги изсират? Щото при нормално раждане родилките изпитват силни болки, а след срането изпитват задоволство-удволетворение. Сигурно неприятно ще е женското чувство при констипация, но едва ли ще е равносилно на раждането. Единственото им сходство е че и в единия и в друтия случай жените получават хемороиди (маясъл)!

Тя е феминистка, само те могат да се изказват толкова гадно, за процеса свързан с раждането. Даже и не го приех като шега коментара и. Феминизмът и фемистките, са злобни чудовища, които имат за цел да унищожат всичко нормално, чрез покварата си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие се подигравате с женския месечен цикъл, наричате жените мръсни и кървящи чудовища. А този цикъл е пряко свързан с бременността. Без наличието на цикъл никоя жена не може да забременее. Значи вие оплювате способността на жената да може да забременява, не аз.

Но мен изкарвате лошата, само защото съм използвала глагола "изсерат". Ами едно кървящо чудовище какво друго може да направи.Аз продължих вашата теза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леля Веска, къде изчезна като на стара баба ме-сиза?

Тя има богат опит от общежитието на университета и може да даде информация от първа ръка. 

Аз от десетина години наблюдавам друга тенденция обаче. Тенденцията е ,,Един ги прави, друг ги гледа,, Доста самотни мамчета бродят из интернет пространството и не само, и си търсят провайдер.Натрисат ти едни чужди деца, плод на нейни грешки на младини, където имаш само задължения на баща, но права нулеви. Сещам се преди две години случайно се запознавам на един рожден ден с една самотна мама, направо още на другия ден ми натресе едното си дете в ръцете ми и ми заявява, да го осиновя. То горкото гледаше уплашено и се чудеше къде се намира. А ми да е мислила когато е дигнала краката и се е оставила да и напълнят фурната. Ей това възпита за съжаление днешната българка. Втора генерация к&рви, възпитанички на ютуб  инстаграм, тик-ток, и прочие. Има и изключения разбира се, но мършата в стадото преобладава, което ще има и своите последици, за съхраняването ни като народ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие се подигравате с женския месечен цикъл, наричате жените мръсни и кървящи чудовища. А този цикъл е пряко свързан с бременността. Без наличието на цикъл никоя жена не може да забременее. Значи вие оплювате способността на жената да може да забременява, не аз.

Но мен изкарвате лошата, само защото съм използвала глагола "изсерат". Ами едно кървящо чудовище какво друго може да направи.Аз продължих вашата теза.

Tи немирно зверче такова , гледай всички уроци из ютуб за това как да се държиш като дама , отивай в хеликон и купувай всички книги за това какво е да се държиш като жена и майка.Несъмнено ще ти е трудно да го докараш до женствено поведение , но заради последните си яйцеклетки направи опита! И кой знае някое безопитен , романтизиран и доверчив мъж вземе се подхлъзне по заучената ти нова персона.По-голямата част от днешните жени правят същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Кон написа:

Ще се разплача, че леля Веска не искала до комуникира с мен…..:emoji_smiley-22:

Казал конят и паднал от Гойко Митич! 🤣🤣🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата женомразци първо се научете да пишете правилно на български език и тогава пускайте теми и плюйте жените. Дотогава никой няма да ви възприеме сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата женомразци първо се научете да пишете правилно на български език и тогава пускайте теми и плюйте жените. Дотогава никой няма да ви възприеме сериозно.

Уточни, за кои двама женомразци говориш, дето не пишат правилно на български език? В бързината при писането всеки може дадопусне typos (печатни грешки), ти също! И защо не отговаряш на въпросите ни относно твоето забременяване? Кажи ни коя е причината? Ние не плюем жените (ако визираш и мен), само показваме женските кусури и женското несъвършенство, спрямо мъжкото превъзходство относно женския пол!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mediterranean показва една много свойствена за жените черта - неблагодарността ! Ние и показваме как може да се очовечи и развие от положението си на дивачка(каквито са днешните жени) а тя отвръща на грижовните ни съвети с неразумието което само една жена е способна да покаже ! Вече имаме поколение на женски екстремизъм в към които само пръчката би имала някакво целебно действие.За жалост с днешната законово-културна рамка кой ли мъж ще се наеме да укротява опърничавата , след като опърничавата е идеал за днешната жена... 
Няколко поколения мъже просто ще трябва да измъчат живота си в хронично неудовлетворение и издевателства от страна на "женския" пол.

just look at them

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето я психологията на днешните дивачки и пример с известната Ивет Горанова новата олимпийска шампионка.Въпреки силовите тренировки и наританото дупе , тази ми ти млада жена все още има  възможността да си седне на детеродния орган и да направи едно дете именно защото възрастта и е точна за тази цел.Но има ли днешната дивачка изобщо някакво разбиране за това какво е важно и какво е полезно ?Разбира се че не ! След като г-цата спечила голямо количество пари и облаги покрай спечелването на олимпийски медал по карате(който иска да се смее на този новоизмислен спорт).Все пак вместо да направи разумното и най-сетне да си седне на дупата , тя решава да направи напълно абсурдното а именно да стане жена полицай  във вече полицейска държава в която ченгетата на калпак са повече от където и да е другаде в ЕU.Какво мъдро ЖеНсКо решение нали?Кое дете не си мечтае да има за майка професионално обучена да следва команди невротизирана диктаторка отговорник по дисциплината и поведение в къщи...Дете което ще расте кажи речи с двама бащи , в което най-вероятно майка и баща ще бъде биологичния баща...Това е стандартна история за женското неблагоразумие и алчност , да несъмнено като станеш ченге не може да те бутне нищо освен напълно завършена революция , в днешното варварско женствено общество и пет Ботев-ци и Левски-евци не могат да направят революция на всичкото все повече жени се насочват към запазване на статуквото на днешното общество от което следва че промяна скоро няма да има , те са много доволни от днешната си способност да правят живота все по лош за всички...
Бандитите треперят: Ивет Горанова ще става полицай + СНИМКИ - Gol

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, не знам. И като им кажеш на тия българки някои неща, те веднага скачат да се защитават. Не понасят критика, а особено когато чуят, как мъжете им казват, че те нямат уважение към тях, или че само ги използват, жените се пенят от злоба. 

В един друг сайт пък видях как някаква, която е на моите години (22), обяснява как за нея било най-важно мъжът да има възможности, да е амбициозен, да е отговорен и други такива неща. А тя какво предлага в замяна? Нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поколението е на дегенерати.Само с религиозно образование от малки може да има някаква промяна при жените.Също ако се раздели образованието така че жените да не учат с момчетата и да им подражават , което се случва в днешните училища.Сега всичките играят футбол и баскетбол с момчетата , после някой от тях стават джендъри , това в моя квартал стана с доста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя се дърви като зърне младата Ивет Горанова, тя пък си пада мъжкарана и лесборана и хич не й дреме за съществуването му. Така той от нямане кво да направи, решил облекчително да я оплюе във форума както си му е редът. Само така, чиче !😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо място Ивет Горанова от химията е погрозняла повече от колкото природата и е дала и си е грозотийка като теб , на второ си е "мъжкарана" и "лесборана" също като теб така че си пази фантазиите за себе си и трето - аз съм по-млад от теб овехтяла чанта такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Mediterranean написа:

Тоя се дърви като зърне младата Ивет Горанова, тя пък си пада мъжкарана и лесборана и хич не й дреме за съществуването му. Така той от нямане кво да направи, решил облекчително да я оплюе във форума както си му е редът. Само така, чиче !😁

Няма нужда Милки да я оплюва! Тя сама се е оплюла, прищяло и се полицайка да става. Дали ще може да озапти сама някой буен ци*анин. Свидетел бях, как 22 годишна каратистка от София щеше да предаде Богу дух, ако не бях наблизо и не се бях намесил. Двете с по-малката и сестра се разхождат и минава един 15 годишен ром и подхвърля нещо на малката сестра. "Голямата каратистка" отвъртя един звучен шамар на ци*анина и го заплаши с бой, ако не се извини на малката. Леле какво се случи! Ци*анина първо я побутна с длан, и получи втора плесница и ритник в коляното. Тогава каратистката се видя в чудо и каратистките и умения не помогнаха. Ци*анинът я хвана за гърлото, тръшна я на земята и я хвана за косата като я извъртя и я срита в бъбрека. Каратистката се сгърчи а сестрата се развика за помощ. Тогава изтичах аз, с един удар с отворена длан го проснах. Ако го бях ударил със свит юмрюк в главата сигурно щяха да го погребват. Изсяцках го още веднъж в земята (малка полянка-островче до тротоарните плочи) и ци*нинът ревна! - Ни ма бий бате, тоз момиче пръв удари на мен. Пуснах го и хлапето хукна да бяга. "Великата каратистка" - софиянка пребледняла започна да ми благодари и да се извинява, след което ги откарах до дома на баба им. Та тази Ивет Горанова може да се окаже в подобна ситуация и на терен без мъже с нея може да и се случи случка. Че ще я пребият е ясно, но може и друго да и направят. А ти средиземноморско нещо не бъди сигурна, че като е млада, непрпеменно всички ще се одървят, когато я видят. Някак си има студено изражение, а женският сексапил за мъжете е различен. Не е достатъчно само да е слаба, има доста други неща дето у нея липсват! Кога и как ще ражда ако стане полицайка ще е доста интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, herkules2 написа:

Няма нужда Милки да я оплюва! Тя сама се е оплюла, прищяло и се полицайка да става. Дали ще може да озапти сама някой буен ци*анин. Свидетел бях, как 22 годишна каратистка от София щеше да предаде Богу дух, ако не бях наблизо и не се бях намесил. Двете с по-малката и сестра се разхождат и минава един 15 годишен ром и подхвърля нещо на малката сестра. "Голямата каратистка" отвъртя един звучен шамар на ци*анина и го заплаши с бой, ако не се извини на малката. Леле какво се случи! Ци*анина първо я побутна с длан, и получи втора плесница и ритник в коляното. Тогава каратистката се видя в чудо и каратистките и умения не помогнаха. Ци*анинът я хвана за гърлото, тръшна я на земята и я хвана за косата като я извъртя и я срита в бъбрека. Каратистката се сгърчи а сестрата се развика за помощ. Тогава изтичах аз, с един удар с отворена длан го проснах. Ако го бях ударил със свит юмрюк в главата сигурно щяха да го погребват. Изсяцках го още веднъж в земята (малка полянка-островче до тротоарните плочи) и ци*нинът ревна! - Ни ма бий бате, тоз момиче пръв удари на мен. Пуснах го и хлапето хукна да бяга. "Великата каратистка" - софиянка пребледняла започна да ми благодари и да се извинява, след което ги откарах до дома на баба им. Та тази Ивет Горанова може да се окаже в подобна ситуация и на терен без мъже с нея може да и се случи случка. Че ще я пребият е ясно, но може и друго да и направят. А ти средиземноморско нещо не бъди сигурна, че като е млада, непрпеменно всички ще се одървят, когато я видят. Някак си има студено изражение, а женският сексапил за мъжете е различен. Не е достатъчно само да е слаба, има доста други неща дето у нея липсват! Кога и как ще ражда ако стане полицайка ще е доста интересно.

:yanim:

следващия път земи някой с тебе да ги снима тези неща, че да гледаме бой кютек :shock11:

то не стига само да тренира карате, бил съм се с циганин по-дребен от мен, такава сила извади, че се изненадах лошо

тия са си родени такива, не дай си боже да я нападнат повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го психологът на Милкидед и херкулес2 

Той този психолог е личен лекар на средиземноморското нещо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.09.2021 г. в 17:07, Milkydead написа:

Защо българките нямат приоритет да правят бебета

Цитат

Само отказа от възпроизводство може да спре страданията на рода човешки.

Нещо с което всяко човешко същество трябва да се съобрази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво г-це _Aumi_ философските заключения до които човешкия ум може да достигне нямат нищо общо с яловата ви репродуктивна система (която струва ми се се опитвате да оправдаете) , при все вие нито сте aнтинаталистка , нито сте бездетна поради морални подбуди.
Вземете да напишете ,тъй като още отговор нито една мома не е дала , защо не успяхте да забременеете поне веднъж в дългия си бездетен живот. Ама сериозно ни кажете ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те не че не искат да имат деца просто живота, стана много скъп а за да имаш дете си трябват много пари и още милиони причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е това проблема , просто искат много по-висок стандарт на живот отколкото обикновения човек от работническата класа може да си позволи , а тая дисхармония идва от факта че са завършени консуматорики които са абсорбирали твърде много филмчета от холивуд и смятат за нормално да живеят в големи апартаменти , да гледат тв на 50 инчова плазма и т.н...Да ако имаш две деца е ясно че няма да живееш разточително консуматорски живот  , но именно него искат всички женички днес.
Днешните жени не раждат , защото нямат никакви ценности и семейството и децата просто не са важни в тяхното разбиране за живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване