Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Станаха 30 години щастие

Препоръчан отговор

Както казва Диоген

Ако отидеш в един бордей, ще установиш, че няма разлика между скъпото и евтиното удоволствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Белгиеца написа:

Ама те и белгийците и те ходят на работа бе, само мене си ме обича много любимата ми съпруга и не ме праща на работа. Аз съм рядка скъпоценна перла.

страх я  е някоя жена да не те отвлече или мъж

в белгия имало много гейове

още в училище им дават свобода на пола

дори ги насърчават имат и превилегии 

страх лозе пази 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Banesc написа:

страх я  е някоя жена да не те отвлече или мъж

в белгия имало много гейове

още в училище им дават свобода на пола

дори ги насърчават имат и превилегии 

страх лозе пази 

Че той още като заминаваше за Франция(после се премести в Белгия) си беше добре търсено гейче из софийските бърдаци. Знае къде да се намърда момчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Banesc написа:

страх я  е някоя жена да не те отвлече

Абе друго си е вечер като се върне от работа жената, мъжлето ѝ да е бодро и да не са го гушкали разни колежки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и колеги

в белгия ли като хората се срещаха вместо здрависване се целуваха по бузите  или друга пропаднала държава беше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

и колеги

в белгия ли като хората се срещаха вместо здрависване се целуваха по бузите  или друга пропаднала държава беше

Да по бузите, долните бузи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

и колеги

Мъжете са за тебе да те гушкат там на село никой да не знае нищо.

А иначе тука жените целуват мъже колеги и жени колежки, няма значение дали ти е приятно, всичките ти колежки ти се изреждат. Това е много гадно, щото като им се дърпаш го приемат като обида, все едно си им сърдит за нещо.
Мъжете не се целуват, здрависват се.
Във Францата е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Мъжете не се целуват, здрависват се."

Ама ти като българин все забравяш и се увличаш. като че ли. Няма лошо. Прослави ни и с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Белгиеца написа:

Мъжете са за тебе да те гушкат там на село никой да не знае нищо.

А иначе тука жените целуват мъже колеги и жени колежки, няма значение дали ти е приятно, всичките ти колежки ти се изреждат. Това е много гадно, щото като им се дърпаш го приемат като обида, все едно си им сърдит за нещо.
Мъжете не се целуват, здрависват се.
Във Францата е същото.

Ако ще ходиш живот и здраве в Катар за световното 2022.

Ето как да ги поздравиш. Мъжете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Белгиеца написа:

А иначе тука жените целуват мъже колеги и жени колежки, няма значение дали ти е приятно, всичките ти колежки ти се изреждат.

знаех си че е пропаднала държава

содом и гомор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, любимия образ на калдата се появи, а честита ти годишнина, тука един холандски граф се опитваше да те замества, ама не му се получава не е толкоз духовит в хвалбите си, само с кебапчета ни залива и от време на време с вехториите на холандските бабички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Холандецът няма дар слово горкият.
Пък и холандките го подритват, та няма за какво да се похвали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Ако успееш да блокираш целия форум ще ти намеря още една булка, отново руса, ама получаваща 4000...рубли. Договорихме ли се?

Те тва е далавера :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.09.2021 г. в 16:04, Белгиеца написа:

Пичове тази година станаха 30 години от 1991г на пълно семейно щастие за мен в Белгия.
Все едно че вчера беше като се настаних тука за постоянно.
На хубавото лесно се свиква.
Аз съм жив пример, че човек може да е щастлив далече от родното му място.
Трябва само човек да е смел и да се ожени за чужденка от подходяща Бяла държава и нещата се случват добре.

А вие къде намерихте вашето щастие?
(в коя чужденеция?)

Жената ясно. Намерил си я, супер. 

Приятели имаш ли там? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бисексуален, не ме влече то това приятелството с мъже.
Имам познати хора, мъже и жени.
Приятели къща не хранят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.09.2021 г. в 16:04, Белгиеца написа:

Аз съм жив пример, че човек може да е щастлив далече от родното му място.

Като си толкова щастлив в Белгия - защо постоянно киснеш в български форум?

(не че ме интересува, де, ама - лаф да става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, JKirilov написа:

Кой та мама изака такъв убавец? :)

Някоя мида, сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Rudy M. написа:

Като си толкова щастлив в Белгия - защо постоянно киснеш в български форум?

За да не забравя български.
Да не ви забравя манталитета какъв е, че като стана млад пенсионер да не ми е трудно да ви понасям летните месеци в България.
Абе там у Варна по колко искат прислужничките на месец да бачкат в частна къща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.09.2021 г. в 16:13, ostavime написа:

Жената ясно. Намерил си я, супер. 

Приятели имаш ли там? 

Каква жена те гони и теб? Офертата е била  евнух от България срещу хранилка и белгийски паспорт. Веднага щом Белжо стъпва на белгийска земя е кастриран. Отнето му е правото да бъде мъж. Което включва изкарване на пари, взимане на решения, да спи с господарката си и прочие. Той е отлъчен да спи в отделна стая. Задълженията са му да пази и къщата и да бъде иконом. Приятели? Какви приятели. Изпокарал се е с всички комшии, с родата си, единствения му приятел е 55 инчовия телевизор купен от разпродажба и сателитните чинии посадени в двора. Темата трябваше да се казва ,,30 години щастие 30 години евнух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Бял Кон написа:

Веднага щом Белжо стъпва на белгийска земя е кастриран.

Сега ми стана ясно защо те е изгонила оная с големите цици, щото си импотентен и не си могъл да ѝ направиш едно бебе, да му се радва жената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Бял Кон написа:

Каква жена те гони и теб? Офертата е била  евнух от България срещу хранилка и белгийски паспорт. Веднага щом Белжо стъпва на белгийска земя е кастриран. Отнето му е правото да бъде мъж. Което включва изкарване на пари, взимане на решения, да спи с господарката си и прочие. Той е отлъчен да спи в отделна стая. Задълженията са му да пази и къщата и да бъде иконом. Приятели? Какви приятели. Изпокарал се е с всички комшии, с родата си, единствения му приятел е 55 инчовия телевизор купен от разпродажба и сателитните чинии посадени в двора. Темата трябваше да се казва ,,30 години щастие 30 години евнух.

Ти пък как разбра, че е евнух? Да не си му светил? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.09.2021 г. в 23:17, Белгиеца написа:

За да не забравя български.
Да не ви забравя манталитета какъв е, че като стана млад пенсионер да не ми е трудно да ви понасям летните месеци в България.
Абе там у Варна по колко искат прислужничките на месец да бачкат в частна къща?

Прислужници? Кой век мислиш че е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване