Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Станаха 30 години щастие

Препоръчан отговор

преди 24 минути, Profruit написа:

Няма смисъл от отговор. Тези две снимки са достатъчни. 🤣

spacer.png

spacer.png

... и уникалния охра десктоп!

Това не е актуалния списък. И аз съм там в черния списък.

Губят се половината хора от този форум.

Последно така си спомням списъка.

😀

00c6ac8af931.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

Сега ми стана ясно защо те е изгонила оная с големите цици, щото си импотентен и не си могъл да ѝ направиш едно бебе, да му се радва жената.

Абе и твойто, кой знае кой колега на жена ти го е правил…. щом даже и твоята фамилия не носи ясна е работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Това не е актуалния списък. И аз съм там в черния списък.

Губят се половината хора от този форум.

Последно така си спомням списъка.

😀

00c6ac8af931.png

И твоето е старо издание.  Аз му предложих да блокира целият форум и както се получава, май ще ме послуша момчето. Но му обещах руса млада украинка с 4000 рубли на месец. Лошото е, че не зная сега от къде ще му я търся, като сезона по морето ще се закрие след някой ден.

преди 1 час, Бял Кон написа:

Абе и твойто, кой знае кой колега на жена ти го е правил…. щом даже и твоята фамилия не носи ясна е работата.

Дори и за минута не се съмнявай в това, което си написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Бял Кон написа:

…. щом даже и твоята фамилия не носи ясна е работата.

Първите 7 години беше с моята фамилия, после му я сменихме и сега му е добре , че си го броят за баш белгийче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.09.2021 г. в 16:41, petie1 написа:

Каква е идеята на темата?

:offtopic_s:

Посял е "антена" и сега чека интернет да поникне, но нема кабел и издирва сега от България такъв. 

Се, ко да направим, че Дръндю му е откраднал кабела и хаква ефира ... :)

п.п. Не е могъл да улови мецана в България и си намерил кифла со бяла глазура, а под нея ... л@ейня. :)  

....

По темата: Елъте в чужбина, за да слугувате на правилните ора.  = Това е смисъла на темата му .... и се надявайте, че след 30 години ще бъдете щастливи.  

Явно е за нещастници тази тема ... мда ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Kolev71 написа:

И твоето е старо издание.  Аз му предложих да блокира целият форум и както се получава, май ще ме послуша момчето. Но му обещах руса млада украинка с 4000 рубли на месец. Лошото е, че не зная сега от къде ще му я търся, като сезона по морето ще се закрие след някой ден.

Даваш му мъжка дума и догодина живот и здраве му я намираш

преди 10 часа, dioib написа:

Посял е "антена" и сега чека интернет да поникне, но нема кабел и издирва сега от България такъв. 

Се, ко да направим, че Дръндю му е откраднал кабела и хаква ефира ... :)

п.п. Не е могъл да улови мецана в България и си намерил кифла со бяла глазура, а под нея ... л@ейня. :)  

....

То белгийската мида атана известен кат  садач на сателитни чинии      :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Белгиеца написа:

Първите 7 години беше с моята фамилия, после му я сменихме и сега му е добре , че си го броят за баш белгийче.

Не знаех, че има толкова много расисти в тая Белгия. За едно име и те делят. На човек и подчовек.

Пък столица на ЕС се води.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Не знаех, че има толкова много расисти в тая Белгия. За едно име и те делят. На човек и подчовек.

Пък столица на ЕС се води.

Няма такова делене при белгийците, просто кокошкарското мислене на Белджо е такова. Ромелу Лукаку и Еден Азар също не са с много белгийски имена, но цяла Белгия ги боготвори. Същото е дори с Кристиян Бентеке и Миши Бачуайи. Та не е до името работата, а до възможностите човешки. КОгато няма с какво да изпъкнеш, се скриваш зад някакво име и стискаш палци да не те надушат, каква настъпана буболечка си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Не знаех, че има толкова много расисти в тая Белгия.

Човек който говори за расизъм е привърженик на такъв, защото иначе не би говорил за това. 

Аз казах!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

Няма такова делене при белгийците, ...

Във всяка една богата държава мразят чужденците, особено когато живеят по-добре от местните некадърници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Белгиеца написа:

Във всяка една богата държава мразят чужденците, особено когато живеят по-добре от местните некадърници.

Тва е в бедните държави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз живея в Белгия до люксембургската граница и до френската също. Постоянно ходя и във Франция и в Люксембург и ти казвам, че ако дойдеш тука ще те гледат на криво, все едно си седнал на тяхната маса да им ядеш пържолите безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Аз живея в Белгия до люксембургската граница и до френската също. Постоянно ходя и във Франция и в Люксембург и ти казвам, че ако дойдеш тука ще те гледат на криво, все едно си седнал на тяхната маса да им ядеш пържолите безплатно.

"Във всяка една богата държава мразят чужденците, особено когато живеят по-добре от местните некадърници."

Из новите пътеписи на наш Ганьо.

Крайно време е да смениш и собственото си име както си направил с името на сина ти. Белким минеш между капките. Хората в добре развитите страни веднага познават в тълпата кой е Бай Ганьо. А къде живееш, то се вижда бе моето "умно момче". Отвори си Google и погледни. Вижда ти се улицата, номера,  "къщичката'" и цялата ти градина със сателитните чинии. Ама де да ти дойде на ум, че хората лесно се откриват , кой къде и в какво живее. Спътниците не излъчват само цици, моето мило момченце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

В Германия съм по-склонен да повярвам, но в пък Белгия…

Де да знам. Добре.

преди 6 часа, Радул написа:

Няма такова делене при белгийците, просто кокошкарското мислене на Белджо е такова. Ромелу Лукаку и Еден Азар също не са с много белгийски имена, но цяла Белгия ги боготвори. Същото е дори с Кристиян Бентеке и Миши Бачуайи. Та не е до името работата, а до възможностите човешки. КОгато няма с какво да изпъкнеш, се скриваш зад някакво име и стискаш палци да не те надушат, каква настъпана буболечка си.

То и уж немския отбор има турци и други чужденци, но не пречи да има расисти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

В Германия съм по-склонен да повярвам, но в пък Белгия…

Де да знам. Добре.

То и уж немския отбор има турци и други чужденци, но не пречи да има расисти. 

Расисти има навсякъде. В бедните страни са повече. Колкото е по- бедна държавата, толкова по- голям процент са "истите".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Радул написа:

Расисти има навсякъде. В бедните страни са повече. Колкото е по- бедна държавата, толкова по- голям процент са "истите".

Расисти, ционисти, империалисти, комунисти ,а в Белгия има и...Ганьовисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

Прав си. Но ти с какво си по-добре от местните некадърници? Не си за завиждане белгиец наистина. Ако не беше наивната ти жена, не те виждам как ще да го докараш ти сам със собствени усилия дори и до средна класа в Белгия. А малкия щом е роден там дори и с българско име, пак биха го приели като местен белгиец. Виж, ако не беше там роден и името да му смениш щеше да има проблеми с адаптацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Бял Кон написа:

Прав си. Но ти с какво си по-добре от местните некадърници? Не си за завиждане белгиец наистина. Ако не беше наивната ти жена, не те виждам как ще да го докараш ти сам със собствени усилия дори и до средна класа в Белгия.

Еми имаме си собствена колибка на 3 етажа с гараж.
По двора посадени готини антени.
От 14 години активно пенсионерствам преди да съм стигнал до възрастта за това.
Парички има достатъчно.
Обичаме се с булката и не се развеждаме както е модерно.

А местните некадърници живеят под наем в апартаменти в блокове с африканци и азиатци, да свикват с уханията на техните кулинарни навици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Белгиеца написа:

Еми имаме си собствена колибка на 3 етажа с гараж.
По двора посадени готини антени.
Парички има достатъчно.
Обичаме се с булката и не се развеждаме както е модерно.

А местните некадърници живеят под наем в апартаменти в блокове с африканци и азиатци, да свикват с уханията на техните кулинарни навици.

И да търчиш зимата с дачията да товариш тубите с нафта от бензиностацията? И с балатомите по земята? Всеки ден да се надяваш на благоволението на жена ти да ли ще ядеш? Направо са се пукнали от завист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Белгиеца написа:

Чи аз го правя от 20 години туй нещо, но в България. :) Само където не съм бил "затворен" сред антени, :) а реално съм помагал на наследниците си. Те и за това се чувстват щастливи в България и ходят по чуждо (чужбина) само на екскурзии, т.е. на почивка през свободното си време, а после си почиват във Варна от въпросната почивка. :) Щото пътешествието и изморително деяние. :) 

Човеко, ти явно си затворник, но жена ти не е надзорник, а управител на твоя затвор. :) 

Мда .... какво да се прави .... беден човек си ... :) И как да ти завиждам, след като дори не те съжалявам?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Бял Кон написа:

И да търчиш зимата с дачията да товариш тубите с нафта от бензиностацията?

Не е дадено на наемателите на социални гарсониерки да знаят, че на хората имащи собствени къщи, нафтата им я кара камион и пълни цистерната намираща се в помещението на котлето.
С едни дълги маркучи стигат до стената на къщата, където има изход на една специална дебела тръба през която се пълни цистерната.
Това със 100% го има и в плоската земя, но ти няма как да го видиш и научиш, защото хубавите квартали от къщи са забранена зона за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Белгиеца написа:

собствени

Какъв "собственик в повече" си бе?! :) Той (имота) е на жена ти. :) Твоя е само антената ... :) 

Беглецо, явно си антена без корен (основа). :) 

п.п. И ти си наемател, но плащаш с плът. :) 

п.п.2. Друго е да преселиш семейството си. За това си трябва доблест и да замениш имот в България с имот в чужбина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване