Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тотален срив на Windows

Препоръчан отговор

току-що, цър-вул написа:

Кой ползва още kms piko? Има много по-елегантни методи за активиране

Дай ми един от тях, ще му помогнеш много... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Baininja написа:

Аз антивирусни не ползвам, компютърът от 2016 не беше преинсталирван, аз не влизам много в разни сайтове. Имам една антивирусна стена която естествено бях изключил при активация. 

Ти може и да неползваш антивирусни но 10ката си има дефендера и пак си с антивирусна 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Baininja написа:

Дай ми един от тях, ще му помогнеш много... 

https://www.virustotal.com/gui/file/f438d0bc975a31c6643fa7c03148ec99e8a52a1e6f88d8cb0178b9a7c02a7b30/detection

при желание, пращам на лс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, дpъндю написа:

Прати ми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Vanko23 написа:

Дрън, без да пиратстваш!:biggrin:

сигънту сий краднал цифров лиценз за LTSC
изяш съ от яд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, цър-вул написа:

Това ми при мен се издъни на 20H1 Enterprise. Друг инструмент свърши работата. ;)

преди 25 минути, Baininja написа:

Реших си проблема братле, свалих чрез телефона ОС както и boot програма, качих ги в компютъра буутнах си успешно флашката и в момента компютъра е почти преинсталиран. Благодаря все пак за помощта. 

Нищо, поне съм ти дал идея да си ползваш телефона като източник за изтегляне на необходимите неща. Все е нещо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Това ми при мен се издъни на 20H1 Enterprise. Друг инструмент свърши работата. ;)

Нищо, поне съм ти дал идея да си ползваш телефона като източник за изтегляне на необходимите неща. Все е нещо. ;)

Добре че са тия телефони, щеше да е голям казуса иначе, както мразя да обикалям по сервизи.. 😃😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Baininja написа:

Добре че са тия телефони, щеше да е голям казуса иначе, както мразя да обикалям по сервизи.. 😃😃

Не е задължително. Можеше да посетиш приятел с флашки или някой съсед и пак да си свалиш нужното (при липсва на втора машина у дома).

А пък и винаги може да си имаш предварително готови флашки с необходимите инструменти за всеки случай. Вече ще ти е обеца на ухото.

Да не говорим, че един IMAGE също би свършил добра работа (и по-добра от System Restore-a). Направи си един IMAGE с Macrium Reflect Free или подобна, направи Macrium-a да се зареди в Boot Menu-то, направи си и една Rescue флашка и си готов. ;)

Macrium-Rescue-Media-Builder.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и на Ratiborus, и на ...

преди 12 минути, Baininja написа:

щеше да е голям казуса иначе

Стартираш в команден ред:
bcdedit /set {default} safeboot minimal
Рестартираш, системата влиза в Safe mode with command prompt, стартираш нулиране:
systemreset –factoryreset
и си избираш опция
factory-reset-windows-10-command-prompt.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Baininja написа:

Аз антивирусни не ползвам, компютърът от 2016 не беше преинсталирван, аз не влизам много в разни сайтове. Имам една антивирусна стена която естествено бях изключил при активация. 

преди 1 час, Baininja написа:

Мерси, това ще ми оправи ми цялата каша за в бъдеще. 😃

друг път ползвай антивирусна програма  и не я изключвай за активация на джама
беше едно време, когато се изключваше...преди илядо години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, JKirilov написа:

по скъпи са от флашка с Убунту, ама...

Да беше веднъж, да беше два пъти...това си е чиста проба просташка наглост.
С телефона може да зареди компютъра с инсталатор на Windows и да инсталира.
А ubuntu тепърва трябва и да го разучава кое как. Не сме всички експерти в ubuntu като теб. Напиши едно ръководство на български да видим как стават нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Друга тема е, че линкът би трябвало да е https://www.aliexpress.com/item/1005003198744998.html

И този не работи...явно са динамични нещо, но разбрахме посланието. Но пък колко са в сивата зона не се знае. То такива ключове има и на главната страница и без това.

При игрите е същата работа. Като се взима от реселъри винаги човек не може да е на 100% сигурен, но пълно щастие няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване