Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Преброяване 2021 г

Препоръчан отговор

Здравейте. Има ли някой, който се е преброил електронно? Пълно безобразие! Цял ден ми дава - bad gateway, server error . Какви са тези програмисти..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се преброих електронно снощи към 1 часа (че бях нощна). Всичко мина безпроблемно, но казаха че днес е имало DDoS атака и може би затова имаш проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, valka79 написа:

Здравейте. Има ли някой, който се е преброил електронно? Пълно безобразие! Цял ден ми дава - bad gateway, server error . Какви са тези програмисти..

Какво общо имат програнистите тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, NewRedDragon написа:

Какво общо имат програнистите тук?

Е че как бе за всичко сме виновни :)

Сега сериозно за аматьорите всеки който бачка на компютър е програмист :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, valka79 написа:

Сайта крашва! Не работи. Кой е виновен?

"Сайта" не "крашва"! Хоста не може да се спеави с трафика. Кой е виновен - Организарора - в случая - Служебния кАбиНет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NewRedDragon написа:

"Сайта" не "крашва"! Хоста не може да се спеави с трафика. Кой е виновен - Организарора - в случая - Служебния кАбиНет

Screenshot_20210907-225002.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

нека си играят лапетата на хакери

https://bg.wikipedia.org/wiki/LOIC

Ттцъъъ! Не е това! Ще можете да се броите и он-лайн... въпреки, че това трябваше да е възможно само за хора с платен, валиден личен КЕП

преди 7 минути, valka79 написа:

Screenshot_20210907-225002.png

222222.jpg.362e0ef5d8eb701953566ba7071e1eff.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, grizly написа:

1390134252_russia-2.jpg

Яяяяя някой снимал кви ги творим в НИИЧАВО :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм наясно и ми стана любопитно, примерно, етнически българин, да речем от Белгия, при това много щастлив реши, да се отметне в преброяването - какво става? Системата го брои за жив или го мята в талаша? И в този ред, ако жена му е руса, също щастлива и завършила нещо си в България, системата в коя тръба я пуска? Побългарена белгийка или аривидери мон амур. Сателитните телевизии, IP-телефони, Gizmoto и други още в края на миналия век станaхa мост за щастливото българско-белгийско семейство. И в случай, че сина им не владее български - има ли анкета на френски, та и той да се чекира? Наследство, булка, ала-бала, кръвта вода не става ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Profruit написа:

Не съм наясно и ми стана любопитно, примерно, етнически българин, да речем от Белгия, при това много щастлив реши, да се отметне в преброяването - какво става? Системата го брои за жив или го мята в талаша? И в този ред, ако жена му е руса, също щастлива и завършила нещо си в България, системата в коя тръба я пуска? Побългарена белгийка или аривидери мон амур. Сателитните телевизии, IP-телефони, Gizmoto и други още в края на миналия век станaхa мост за щастливото българско-белгийско семейство. И в случай, че сина им не владее български - има ли анкета на френски, та и той да се чекира? Наследство, булка, ала-бала, кръвта вода не става ...

Сериозни размисли и въпроси.... Говоря сериозно (още не съм гледал анкетната карта), ама ....наистина...тия дето сме 2 "паспорта"... кВо Шъ пишем :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Profruit написа:

Побългарена белгийка или аривидери мон амур. Сателитните телевизии, IP-телефони, Gizmoto и други още в края на миналия век станaхa мост за щастливото българско-белгийско семейство. И в случай, че сина им не владее български - има ли анкета на френски, та и той да се чекира? Наследство, булка, ала-бала, кръвта вода не става ...

Не вярвам да го регистрира като българин . Точно това е причината да смени името на детето си , за да не знаят белгийците ,че има друг произход и родител от така наречените държави от третия свят . Нищо ,че сами се определят , като толерантни и уж цивилизовани . Няма съмнение  ,че е налице расова дискриминация както в Белгия , така и в Холандия . Въпреки привидното лицемерие с което общуват с чужденците . Та в този ред на мисли , белгиеца едва ли ще учи детето си на бащин език . Той ще се старае тази тайна да си остане добре прикрита .  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ли се струва съмнително цялото това преброяване? Става въпрос че не искат само име и ЕГН, ами искат и един куп неща които не ги интересуват. Например какво е жилището, има ли топлоизолация, колко стаи има, кой учи, кой работи, с какво пътува и др. подобни глупости. Малко понамирисва цялата работа....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_lion__01 написа:

Не ви ли се струва съмнително цялото това преброяване? Става въпрос че не искат само име и ЕГН, ами искат и един куп неща които не ги интересуват. Например какво е жилището, има ли топлоизолация, колко стаи има, кой учи, кой работи, с какво пътува и др. подобни глупости. Малко понамирисва цялата работа....

Не съм сигурен, но...задължително ли е да се "преброя"? Твърдо, аз в имота си "анкетьор" няма да допусня, нито щрму отделя 20 мин...пред вратата! Ако някой иска да знае нещо.... да си плаъо, да обясни за какво става дума и т.н

Какво е жилищито - тъп начин да търсим под вола теле - Държавата забе, какво и колко стаи и т. н има къщаста, както и колкоквдраеата е двора ми - нали си плащам данъци....  Кофти за Служрбното пРивителсьтво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив , интересуват ги неща  ,които нямат пряка връзка с населението на България . Точно това е наистина притеснително . Излиза , че основната цел е да разберат какво е действителното финансово състояние на всяко домакинство.  В противен случай няма да изискват подробна информация за всякакви домакински електроуреди , брой телевизори , климатици , екстри , дограми , изолации , професии , колко имота притежаваме . Чия собственост са , дялове в дружества , акции   и така нататък . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NewRedDragon написа:

Не съм сигурен, но...задължително ли е да се "преброя"? Твърдо, аз в имота си "анкетьор" няма да допусня, нито щрму отделя 20 мин...пред вратата! Ако някой иска да знае нещо.... да си плаъо, да обясни за какво става дума и т.н

Какво е жилищито - тъп начин да търсим под вола теле - Държавата забе, какво и колко стаи и т. н има къщаста, както и колкоквдраеата е двора ми - нали си плащам данъци....  Кофти за Служрбното пРивителсьтво

има лесно....дааш,май беше 160 кинта...

и си готов....

я саках електронно....ама...греда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Напротив , интересуват ги неща  ,които нямат пряка връзка с населението на България . Точно това е наистина притеснително . Излиза , че основната цел е да разберат какво е действителното финансово състояние на всяко домакинство.  В противен случай няма да изискват подробна информация за всякакви домакински електроуреди , брой телевизори , климатици , екстри , дограми , изолации , професии , колко имота притежаваме . Чия собственост са , дялове в дружества , акции   и така нататък . 

интересни са ми въпросите....

ама не ги намирам никъде....

предполагам-имаш ли телевизор?

ама дали е опера....дали е купен преди месец-начи си патрон....

имаш ли аудио уредба?

ама дали е от '95-та или от три месеца-па си патрон....

продал ли си имот скоро?

колко му взе?

що не кихна данък на държавата?

чиновниците и те деца хранят....как не те е срам.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Добре ама аз има 4 телевизора....ще пиша 1. Имам дограма за .....лв ще я пиша за .. лв.......айде бе я у лево ....само да ми цъфне някпй на портала... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

я...

за сансьора ши гледат ва....

ши на обложат данък...

няма са раскарваме кът космонавти нагоре-надоле само....буржоа такъви с буржоата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, _nib_ написа:

чиновниците и те деца хранят....как не те е срам.....

Да кажат колко и приключчваме! Не се занимавам с ...1иновници! Плащам си всеки месец за счетоводствоо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ice_lion__01 написа:

тряа знаят колко квадрата се падат на човек...

ако им се видят много....

ще разположат талибанЕ....

дън тий самотно

в зората на ,,демокрацията"...

поземлените комисии като сбираха документи....

се оказа че България не е 111 000кв.км....

ами нейде към 150 или 170 000...да не ви излъжа...излезе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване