Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Преброяване 2021 г

Препоръчан отговор

на 9.09.2021 г. в 7:48, Mickey_Mouse_love написа:

ДЪРЖАВАТА МИ ДЪЛЖИ ПАРИ, ЗА ВРЕМЕТО, КОГАТО БЯХ БЕЗ ПЕНСИЯ!

Може ли да си толкова тъпа?! Все едно не знаеш, че на държавата не и пука за хората...

преди 2 часа, dioib написа:

имаме имоти които не желаем да продаваме.

Тази седмица купих един имот. 75 лева. За вечно ползване...

преди 12 часа, Baininja написа:

Някой по наясно може ли да ме светне, разбрах че след като си приключил с електронното преброяване ти дават някакъв код, който код ти трябва да предоставиш на хората които ще дойдат до къщата ви. Какво се случва ако работите 12 часови смени и не ви открият на адреса и не успеете да им предоставите въпросният код, днес ми казаха че така стояли нещата и нищо чудно доста голяма част от сънародниците ни да си изядат честитката за 160 лева. 

П.С. Не знам дали това е така, просто вече няколко човека излизат с тези твърдения и започвам да вярвам, че това са фактите, затова искам да чуя още мнения по този въпрос.

Не са това фактите. Не се напрягай излишно.

преди 12 часа, АСПЕКТ написа:

що не агитираш да дойдат афганистанците в Берковица.

Имат си достатъчно цигани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ncl написа:

Тази седмица купих един имот. 75 лева. За вечно ползване...

Евтино си го взел. Миналата година взех подобен за 150 лв, но е за осем години. (Под наем...) ... Уви, наложи се да се погрижа за "далечна" роднина ... 

Иначе, и в тези имоти съм богат, защото са наследствени и ги поддържам. На осем години полагам роднина, за да не загубя собствеността... 

Едно разбрах ... всички сме за там .... "за вечността" ... там или ще броят кой е платил ползване за вечни времена на даден имот, или ... и него го даряват за бедни в нужда ... 

п.п. Между другото .... "Каменица" прави "интересно" успоредно преброяване в една реклама. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, NewRedDragon написа:

А, не.... точно тук е въпроса. 

Еми при положение че живеем в страна която 240 маймуни в парламента обират месото и на народа му остава кокалът, нормално е точно тук да е въпроса, исках да кажа че има много неща в това електронно преброяване които не са доисмислени правилно, а говорим за глоби и други, ето че пак стигаме че държавата гледа да изтиска и последният лев от народа, а в същото време тя не прави нищо по въпроса да избегне това или да се олекотят малко нещата. 

А относно тази електронна алтернатива е напълно безмислена. В кой век живеем. Все още хора да обикалят по домовете. Да не говорим,че има паника,че сме в четвърта вълна, но същевременно някой ще разнася зарази от адрес на адрес. А бе нямам думи! Те инспекторите от ВиК не влизат у нас да проверяват водата всеки месец заради пандемията, а тук така се процедира, че все едно няма нищо по света. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dioib написа:

Евтино си го взел. Миналата година взех подобен за 150 лв, но е за осем години. (Под наем...) ... Уви, наложи се да се погрижа за "далечна" роднина ... 

Иначе, и в тези имоти съм богат, защото са наследствени и ги поддържам. На осем години полагам роднина, за да не загубя собствеността... 

Едно разбрах ... всички сме за там .... "за вечността" ... там или ще броят кой е платил ползване за вечни времена на даден имот, или ... и него го даряват за бедни в нужда ... 

п.п. Между другото .... "Каменица" прави "интересно" успоредно преброяване в една реклама. :) 

Евтино е, защото не е ново. Там са дядо ми и баща ми, а след 40-50 години, ако е рекъл Бог, и аз ще съм там...  Да сме живи и здрави. :beer:

Това за 8-те години не е сигурно дали има връзка със собствеността. Иначе знам, че трябва да минат поне 8 години преди да се сложи ново тяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ncl написа:

Евтино е, защото не е ново.

Гадна е тази общинска практика, т.е. от там да си попълват някакъв бюджет. 

Какво да ти кажа .... хм.... покрай КО-19 общините си разшириха гробищния парк, но и там имаше преброяване .... защото българите в отвъдното станаха повече отколкото живите, а децата им вече живеят някъде извън България и където се вика .... като са забравили роднините си, то що да не се ползват въпросните имоти за бъдещи мъртви истински българи?

Тук на село няма проблеми (за момента), т.е. гробището не е препълнено ... то, пък и колко българи има в него ... 

Та, прав си! Наздраве! :beer: .... ей така да се преброяваме .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, dioib написа:

Чи кой ползва ТВ вече?! Имаш ПК с антенен вход ... Малко софтуер и имаш сателитнъ телевизия и прочие ... :) (Явно умните ТВ не ги водят телевизори, а ЕИМ ...) :)  

Ами моя ПК е без антенен вход а ТВ ми е глупаво, не ще са си говорим за първата Л и да играем шах па и градина нямам кат белгийската мида да си садя сателитки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като регистрирам майка си и баща си ( които живеят в едно жилище, описвайки ги и двамата в домакинство 1 ), на една анкета ли се прави, или за всеки поотделно ?

Питам понеже регистрирах бащата и при нова регистрация ( на майка ми ) накрая при завършване ми дава: "Лицето,което извършва регистрацията, трябва задължително да бъде част от преброените в преброителната карта."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да каже някои - От един акаунт в АБВ може ли да се направи втора регистрация да преброиш друго семейство на друг адрес. Става въпрос за родители живеещи на друг адрес. Ще се ползва при регистрация тяхна лична карта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, AGD написа:

Може ли да каже някои - От един акаунт в АБВ може ли да се направи втора регистрация да преброиш друго семейство на друг адрес. Става въпрос за родители живеещи на друг адрес. Ще се ползва при регистрация тяхна лична карта. 

Да  направиш нов мейл става за 2 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

днес по обяд си направих регистрацията в :

www.e - census2021.bg

Вече минаха над 2 часа и все още не съм получил линк от тях, в електронната ми поща !?

Този сайт за електронно преброяване на населението, дали работи въобще . . .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Optium написа:

Здравейте,

днес по обяд си направих регистрацията в :

www.e - census2021.bg

Вече минаха над 2 часа и все още не съм получил линк от тях, в електронната ми поща !?

Този сайт за електронно преброяване на населението, дали работи въобще . . .

Чиновник да работи в Неделя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

От кога компютрите са чиновници? 

Беше шегичка бре.

Сигурно системата им е претоварена, а и като знам нашите програматори колко са сръчни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, цър-вул написа:

Аз от една седмица го чакам тоя мейл... И телефоните им не работят. 

Няма да го дочакаш. Стартирай нова регистрация. Аз чаках около 48 часа и нищо ...  с повторния опит нямах никакъв проблем, доста лесно, бързо и безпроблемно мина всичко. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

Да, ама не! При повторно въвеждане на тел. ми показва среден пръЗД! 

Хм, явно възможните сценариите са десетки на брой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се обадя на поддръжката и да си редактират базата, като ми нулират записа и направя регистрация отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

Да, ама не! При повторно въвеждане на тел. ми показва среден пръЗД! 

Плешивия БОКЛУК томито дончев ти го показва тояпръст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що се преброих, да ми е честито!:happy-minion:

И да поясня - требе си компютърна грамотност, не става със спам по форуми и блогове/влогове... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, JKirilov написа:

И да поясня - требе си компютърна грамотност

Щом и ти успя, значи всеки ще се српави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване