Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мога ли да заредя револют със SEPA превод?

Препоръчан отговор

От акаунта ми в ДСК еврова сметка се опитвам да изпратя сепа превод в евро до революта ми, но проблема е ,че когато попълвам бланката в ДСК акаунта има много повече полета за попълване, а в револют, като задам превод от банка ми показва само името ми, BIC и IBAN , плюс 2 таба от които трябва да избера "локален" и "SWIFT. A в бланката са много задължителни полета в които не знам какво да пиша. Коя държава, основание за плащане и т.н....

https://gyazo.com/8ac2ac2cc9df0111da94b1332bc1e6be

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Създай си бланка за превод в ДСК и си я запази. Следващия път просто ще смениш сумата ако трябва и правиш превод към сметката си в Revolut.
Запознай се с таксите да не те изненадат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване