Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Razer Huntsman TE

Виж решението Разрешен от Тъпоиме1,

Препоръчан отговор

Здравейте! Купих си тази клавиатура по препоръка на приятел. Когато я купих 28.8.2021г. беше много бърза, супер беше, последната седмица обаче почна да се бави и да не регистрирва копчета в играта Brawlhalla, така правеше и старата клавиатура. Буквално нищо не е пипано, от както съм я купил до сега само пускам компа и играя, не съм ъпдейтвал, не съм правил нищо. Не съм я удрял, нито увреждал с използването си, тогава би трябвало да е софтуерен проблем, но не знам какво да правя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Тъпоиме1 написа:

Здравейте! Купих си тази клавиатура по препоръка на приятел. Когато я купих 28.8.2021г. беше много бърза, супер беше, последната седмица обаче почна да се бави и да не регистрирва копчета в играта Brawlhalla, така правеше и старата клавиатура. Буквално нищо не е пипано, от както съм я купил до сега само пускам компа и играя, не съм ъпдейтвал, не съм правил нищо. Не съм я удрял, нито увреждал с използването си, тогава би трябвало да е софтуерен проблем, но не знам какво да правя. 

Е проблемът е в играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Е проблемът е в играта.

Не е, защото само аз го имам проблема, същата игра я цъках баш когато я купих клавиатурата и беше много бърза, нямаше го този проблем.

преди 10 минути, Raze написа:

Това само в играта ли го прави? При писане на текст какво е положението?

При писането на текст няма проблем, но там не е  като в играта. Играта е супер интензивна, ако цъкаш само с клавиатура и само в играта може да се провери, защото е много до ситуацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тъпоиме1 написа:

Не е, защото само аз го имам проблема, същата игра я цъках баш когато я купих клавиатурата и беше много бърза, нямаше го този проблем.

При писането на текст няма проблем, но там не е  като в играта. Играта е супер интензивна, ако цъкаш само с клавиатура и само в играта може да се провери, защото е много до ситуацията.

При две различни клавиатури е едно и също. Къде е проблемът? Играта е за джойстик!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

При две различни клавиатури е едно и също. Къде е проблемът?

Да, знам, но все пак е доста по-добре от старата, според мен нещо софтуерен проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тъпоиме1 написа:

Да, знам, но все пак е доста по-добре от старата, според мен нещо софтуерен проблем. 

Не е е софтуерен проблем. Играта е за джойстик! Същото е както при Mortal Combat!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Емил Костов написа:

Не е е софтуерен проблем. Играта е за джойстик! Същото е както при Mortal Combat!

Е професионалистите цъкат само с клавиатура тази игра. Аз затова я взех тази клавиатура, защото е механична.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Тъпоиме1 написа:

Е професионалистите цъкат само с клавиатура тази игра. Аз затова я взех тази клавиатура, защото е механична.

Прави каквото знаеш! Няма смисъл да те убеждавам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Тъпоиме1 написа:

Лично според мен, по-добре се разгледай из разни клипчета и сайтове в интернет, които са дадени специални настройки на клавиатурата за тази игра. Щом си се сдобил с Razer това са едни от най-добрите на пазара геймърски компоненти от десетилетия. Със сигурност има разни настройки които със сигурност ще ти подобрят изживяването в играта, не търси проблема в клавиатурата, ако е имала някакъв дефект ти вече щеше отдавна да си разбрал. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Baininja написа:

Лично според мен, по-добре се разгледай из разни клипчета и сайтове в интернет, които са дадени специални настройки на клавиатурата за тази игра. Щом си се сдобил с Razer това са едни от най-добрите на пазара геймърски компоненти от десетилетия. Със сигурност има разни настройки които със сигурност ще ти подобрят изживяването в играта, не търси проблема в клавиатурата, ако е имала някакъв дефект ти вече щеше отдавна да си разбрал. Успех!

Нещо от играта е, аз сега забелязах, че съм на някаква бета версия, ще пробвам на чистата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Оправих клавиатурата. Не ползвах Razer Synaps и затова  ghosting-a ми е бил до 6, сега със софтуера на марката е 10, както пише в сайта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване