Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съществува ли близост между славянските и скандинавските народи?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, miro20 написа:

да не си баннат от гугъл ?

Откъде накъде да ти давам свободно достъпна информация ??

Ти като обядваш молиш келнера да ти сдъвче пържолата и да ти я плювне  в устата ли ?

Каква изненада- нямаме прословутите изследвания. Ох колко сме тъпи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.10.2021 г. в 21:41, M.Николов написа:

Ко стана бре?

Да не попаднах на сайта на "Пайнер"?

Или си попаднал на майсторката на шаржа която си е фен на магистралките на "Пайнер Мюзик студио"

на 4.10.2021 г. в 17:17, Anneliese написа:

А, браво, подкарали сте я на тема гени.:angry:

Ще ви изненадам много неприятно - чисти раси няма, и то от доста време. Да ви припомня само за прабългарите - те идват от Азия и когато прабългарите идват тук, те са изглеждали коренно различно от днешните българи. Били са със черни коси и очи, леко матова кожа  и със сигурност, типично за азиатците - и с малко или много дръпнати очи. Те са били номади и скотовъдци,  воини. Идват тук и се смесват с тракийското и славянското население, които са като нас - с различен цвят на косата и очите, бяла кожа и  европейска форма на очите. Азиатският ген много бързо е изчезнал. Само погледнете в Уикипедия средновековните илюстрации на българските владетели. След Аспарух всички те са с бяла кожа и европейски външен вид, облечени като европейските владетели по това време и с прически, мустаци и бради, модерни за епохата  и европейските монарси.

Смесвания е имало доста, не само при българите, но даже и при германците и французите, че и руснаците. Не са чак всички руснаци руси и синеоки.

Аз не го разбирам отричането на това смесване на гени и бракове. В онези времена е нямало антисемитизъм, други неща са били по - важни.

Наистина се чудя как може да се занимавате с глупости. Расата не е важна, важно е какъв човек си.

Втелясването в русите коси и сините очи не е здравословно, да не говорим и че води до комплекси. Лично аз пък намирам хората със тъмни коси и очи за доста по - привлекателни и приятни от много руси и синеоки хора. Освен това русият цвят и сините очи не подхождат на всеки, колкото и да ги харесва. Ще ви дам един простичък пример. Лично за мен Анелия беше много по - красива в началото на кариерата си, отколкото после, когато се изруси. С различните цветни лещи, които слагаше, не можех да я възприема. Докато с естествения цвят на косата и очите си беше много красива.

Повечето руси и синеоки хора изглеждат доста студени и с голямо самочувствие.

Аз даже не разбирам какво харесват някои жени в мъже с визия като на Даниел Крейг, например. Ами, не са ми чаровни.  Изглеждат някак студени и безчувствени, приличат на роботи по - скоро.

Жалко, че повечето мъже си падат по жени с визията на Парис Хилтън, Цветелина Янева и подобни. Да, приличат на куклички, но не съм съгласна че жените с по - тъмни коси и очи са по - малко красиви.  Наистина ли това за вас не са пример за красиви жени?

687960_480_.jpg

486x486bb.png

R-14150674-1568777057-8119.jpeg.jpg

0fa47cc1a164532c327b6cf7c235dae6.jpg

Image_7290250_128_0.jpg

Само да не беше изтипосала тия магисттралки , поста ти беше перфектен тцтцтц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любителската астрономия включва цифри и сметки с които аз се мога да се оправя.

Имам си една книга за астрологията. Искаше ми се да се науча да си направя сама хороскоп, но като видях какви сложни сметки иска, и се отказах. Не, че вярвам сериозно в астррологията, но си чета хороскопа и по принцип има много вярно за зодиите и характерите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.10.2021 г. в 12:17, miro20 написа:
на 5.10.2021 г. в 11:41, kipen написа:

ако е имало "Адам и Ева".

Колко ако не знам.. то така излзиа и че сме амеби и чехълчета .... :) 

Не само "излиза", ами и е "нормално"! Ти да не мислиш, че твоите азотни бази в ДНК са различни от тези на амебата и чехълчето или плазмодия, еле па "Менделовата" дрозофила? ...или сулфидните мостове дет свързват азотните бази не са чрез двойно валентна хим.връзка на сяра и при нас...

При проекта "Геном" - ти дъ видиш изненадааааа....Разликата между нашто ДНК и това на плоския червей е доооста голяма - цели неколко хиляди гена в повече. Само, че при очаквани 250 000 у нашто ДНК се оказало, че са към 25 000, а при червея 19 000.....което ма изобщо не подкрепя хипотезата, че заради човешкото ни ДНК сме по-разумни от останалите биологични организми.

Ся, че некои проявяват поведение на амеба и чехълче е друг въпрос. Ето жена ми й се похвалила една приятелка, че мъжът й е "ангел", а по мойта се съгласила, че и аз не съм човек...

Иначе е ноо яко да се проследи от астрологическа гледна точка има ли и каква е приликата между славянските и скандинавските народи, ама требе много да се смята....

Кво смятане при тия изображения на Десислава?!? Еле па от мъже дето имаме две глави, ама достатъчно кръв за функциониране само на едната....

на 5.10.2021 г. в 23:45, Anneliese написа:

Любителската астрономия включва цифри и сметки с които аз се мога да се оправя.

Имам си една книга за астрологията. Искаше ми се да се науча да си направя сама хороскоп, но като видях какви сложни сметки иска, и се отказах. Не, че вярвам сериозно в астррологията, но си чета хороскопа и по принцип има много вярно за зодиите и характерите им.

Тва е много сладко изказване! Почти като снимката, на която Никола Тесла и Майкъл Джексън (преди операцията на носа) пеят в кафене насред София...dpp_0001854.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване