Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Онлайн тв с настолен компютър

Препоръчан отговор

Здравейте ,

аз лично от 2 дни съм с нов настолен компютър , на който инсталирах Андроид операционна система.

толкова безкрайно много приложения мога да гледам тв с тях че няма да ми стигне един живот.

компютъра ми излезе 520 лева с доставката ама е нов гаранционен освен когато искам нещо с уиндоуса да правя ,

когато ми се гледат онлайн тв или ми се игрят много игри пускам андроида.

процесора ми е интел 3.5 гигахерца и 8 гб рам ддр4на 2600 някъде

и може да се ъпгрейдне до 32 гигабайта рамта

но на мен и 8 ми стига.

този вариант на компа ми е по добре дори от андроид бокс за телевизор,защото андроида съм го инсталирал

на 500 гигабайта хард диск смятайте колко много място имам за приложения да инсталирам

ето така аз гледам онлайн тв.

• Харесване 1
  • Тъжно 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми само гледаш. С твоя андроид толкова. Пък аз го дърпам и запаметявам на диска. Кой е на далавера сега. Ти или аз? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кво? Много смислена информация даваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, B-boy/StyLе/ написа:

Ми само гледаш. С твоя андроид толкова. Пък аз го дърпам и запаметявам на диска. 

Пък аз не ги дърпам, ами ги записвам със VLC като стриймвам сигнала от сателитния приемник. 

А иначе андроида съм го инсталирал на една USB флашка и подкарвам лаптопа така ако ми трябва. Ама тя тая операционна система е много тъпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Пък аз не ги дърпам, ами ги записвам със VLC като стриймвам сигнала от . . .

Да знаеш, че VLC не винаги записва и не всичко записва, а се прави че записва за да те излъже. Например EON TV на Виваком - VLC не записва стрийма на екрана. Вместо това взимаш адреса и го поставяш в един специализиран софтуер, който съединява сегменти и записва стрийма в реално време, така че налага се да чакаш времето на запис 1:1 - тежка категория за извличане. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

А иначе андроида съм го инсталирал на една USB флашка и подкарвам лаптопа така ако ми трябва.

Взех и аз да изкарам от флашка, но само веднъж пали. След това умира перманентно без помен. Тоест - всичко работи, накрая отворих терминала и въведох reboot -p за да угася. Изгасна за не повече от 2 секунди. На следващите опити за буут изписва единствено Loading Operation System... долна мигаща черта и никакви други реакции не повлияват, нито мишка, нито клавиатура, виси по два, по три часа, може и 48 часа, единствено Power бутона като натисна и все едно съм натиснал резет бутона и угасва компютъра. С което разбрах, че това е някаква каша за прасенца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Enigma 2 приемник VLC записва и се чака колкото е дълъг записа, не сваля файл от сървър.

https://www.android-x86.org/

Този андроид работи на лаптопа, на който може да се избира по коя система да тръгва биоса. 
За да тръгне Уин 10 се избира едната, а за да тръгне Андроида се избира другата от менюто на биоса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Белгиеца написа:

От Enigma 2 приемник VLC записва и се чака колкото е дълъг записа, не сваля файл от сървър.

Това е ясно, но има моменти, когато този плеър НЕ ЗАПИСВА! А показва, че пише.

току-що, Белгиеца написа:

https://www.android-x86.org/

Този андроид работи на лаптопа, на който може да се избира по коя система да тръгва биоса. 
За да тръгне Уин 10 се избира едната, а за да тръгне Андроида се избира другата от менюто на биоса.

От там направих флашката. Веднъж употребена флашката, да стартирам Андроид от нея, флашката вече е негодна и не става за стартиране, нито да инсталирам от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той не е съвместим със всички архитектури на компютри този андроид.
Може да се пробва с друга флашка и по-стара версия.
Версията която аз ползвам ги лъже успешно разни приложения че е смартфон лаптопа ми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване