Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при опит за Cast на видео към EON STB на Vivacom

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро съм собственик на Xiaomi Mi 11 Lite и забелязвам, че нещо не се харесват с този set top box.
Когато искам да кастна видео от YouTube ми дава само като опция YouTube на SmartTV, но аз не искам от там.
Няма никакъв проблем да кастна от лаптопа към EON STB и от Samsung A20E, само s Xiaomi-то се получава така.
Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм собственик на Xiaomi Mi 11 Lite и забелязвам, че нещо не се харесват с този set top box.
Когато искам да кастна видео от YouTube ми дава само като опция YouTube на SmartTV, но аз не искам от там.
Няма никакъв проблем да кастна от лаптопа към EON STB и от Samsung A20E, само s Xiaomi-то се получава така.
Някакви идеи?
Отвори си приложението ютуб на бокса на еон и отиди в настройките му. Там избери свързване чрез код на телевизора и го въведи в приложението на ютуб на телефона и нещата ще станат. Минуса е, че след като ги прекъснеш ще трябва да въведеш кода пак като искаш да кастнеш.

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.09.2021 г. в 1:09, Simeon Hadjidimitrov написа:

Отвори си приложението ютуб на бокса на еон и отиди в настройките му. Там избери свързване чрез код на телевизора и го въведи в приложението на ютуб на телефона и нещата ще станат. Минуса е, че след като ги прекъснеш ще трябва да въведеш кода пак като искаш да кастнеш.

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

Да, така става, но както казваш и ти никак не е удобно и търся причината за неразбирателството между двете устройства, а именно STP-то на EON на Vivacom и Xiomi Mi 11 Lite.
От друга страна няма никакъв проблем да прехвърля сигнала то лаптопа и от Samsung A20E към STB-то, но от Xiaomi не става. Прилагам малко снимки за да стане по ясно.

laptop_samsung.png

Xiaomi_Mi_11_Lite.jpg

на 14.09.2021 г. в 20:40, JKirilov написа:

Превод на български?

Благодаря ти за компетентното мнение, не можа ли просто да подминеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, JKirilov написа:

Не приятелю! Верно не е добре да знаеш английски, но да не знаеш и български е срамно!

"Приятелю", ако няма какво да кажеш по темата просто млъкни.
Готов съм да се хвана на бас за каквато сума кажеш, че владея повече езици от теб!
Това, че използвам общоналожени технически термини не означава, че не владея майчиния си език.
Престани да се заяждаш и се скривай в дупката си ако обичаш. Очевидно е че нямаш познанията да помогнеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.09.2021 г. в 18:14, JKirilov написа:

Не приятелю! Верно не е добре да знаеш английски, но да не знаеш и български е срамно!

Професора, извинявай ама нещо не е наред тука... ("абе нещо не ми е ясно тука...")

Аз си пия хапчетата, ама твоите май не помагат !

Ти можеш да си приятел само с колЕф... да не го споменавам по никнейм, че не обичате така с него...

Та в онази тема дето ви споемнах беше щото имате специални заслуги за целта, да си знаете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване