Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бавна скорост Tplink 1043ND - 450Mbit - N standard

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Viiipeer написа:

Благодаря за съвета, със сигурност следващия ще е AC/AX стандарт, а иначе Coolbox наистина няма равен в страната и аз съм от 6 години с него. ;)

Поздрави!

Да ама те и устройствата ти трябва да поддържат този стандарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 54
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 6 часа, Емил Костов написа:

Емо!

Компютъра и лаптопа му поддържат стандарта - 1 гигабит. Телефонът - също. Какво му остава на човека - явно както сам е казал - един добър двубандов рутер с ac стандарт

Този примерно хич не е лош като за него  TP-Link AX6000    https://www.tomsguide.com/reviews/tp-link-archer-ax6000

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Емо!

Компютъра и лаптопа му поддържат стандарта - 1 гигабит. Телефонът - също. Какво му остава на човека - явно както сам е казал - един добър двубандов рутер с ac стандарт

Този примерно хич не е лош като за него  TP-Link AX6000    https://www.tomsguide.com/reviews/tp-link-archer-ax6000

Колев, ти заплете 802.11 и 802.3 на усукана двойка и ги овързА на морски възел. Къде "1 гигабит", къде .11ac (WiFi 5), къде тоя AX6000 ... Нищо не ми стана ясно. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Kolev71 написа:

Емо!

Доколкото знам още в първия пост е написал, че уж само телефоните му поддържат AC стандата. Освен това зависи , къде е сложен този рутер, колко устройства има в района, как е изграден самият апартамент или къща и прочие. Какъвто и рутер да си вземе без AP-та няма да мине. Това ти го гарантирам. Все пак аз съм дал мнение, постващият сам си решава какво да прави.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.09.2021 г. в 8:37, Емил Костов написа:

Мисля , че на N стандарта няма да има проблеми поне аз нямах държеше стабилно сигнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване