Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 9 часа, Белгиеца написа:

Господарите са решили да ви цивилизоват малко като ви турят за премиер човек който е обратното на Боко и Слави.
Киро не е с диктаторски нагласи като Слави с патериците  и Боко пажарникаря.

Голям вой срещу Киро и Асен ... отвсякъде ... от статуквото също, но повече от нестатуквото, защото обирането на гласове ще е масово. Ако "господарите" наистина имат пръст в това дело, то ще е единственото хубаво нещо, което са направили за България. Но аз си мисля, че Киро и Асен честно искат да помогнат на изстрадалия от "12 години в робство" народ и им се възхищавам за това. Сега може и да не спечелят много, но те показаха, че умеят да се оправят в блатото, което мутрите оставиха и нищо чудно в близко бъдеще да спечелят пълно мнозинство. За два месеца те разкриха престъпления за милиарди и намериха други милиарди, които да раздадат на хората, които наистина са на първа линия, на пенсионери (между другото легендарните 50 лв., с които се пънеше кухия продължиха да се получават, нищо че искаше избрани статисти да му благодарят за милостинята), на лишени от работа, а не на "администрацията от първа линия", на шофьори на четири часа, на велики управители на болници, чийто допълнителен материален стимул се измерваше с шест цифри, на всякакви знайни и незнайни фирми и фирмички, които обаче са от "нашите". Не ме интересува дали Киро е канадец, бушмен или чукча, той е на милиони светлинни години пред бившите управляващи, а както се видя от последното (анти)народно събрание и пред желаещите за бъдещи управляващи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Важното е да донесат нещо добро за страната.

Юпитата ли чакаш да донесат добро ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, crazy katon написа:

Голям вой срещу Киро и Асен ...

Преди това голям вой срещу Николов, срещу Василев... Абе като цяло голям вой, без значение срещу кого ще е. Много помияри събра бащицата под крилото си и ето ти резултата- България в момента прилича на един голям кучкарник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, miro20 написа:

дори загърбвайки  бъгларския си род и Родина. И то не от лични впечатление, а само по

Всички видяхме кой загърби българския род и родина...А именно мръсникът Борисов,дето се поклони под два турски флага на Реджеп Тайип Ердоган и то една седмица преди изборите в република България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

И аз това забелязах. Фасада демокрация и има надцакане. Олигархът ми е по-голям от олигархът ТИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

България в момента прилича на един голям кучкарник.

Той, кучкарника беше в последните два парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, crazy katon написа:

Голям вой срещу Киро и Асен ... отвсякъде ... от статуквото също, но повече от нестатуквото, защото обирането на гласове ще е масово. Ако "господарите" наистина имат пръст в това дело, то ще е единственото хубаво нещо, което са направили за България. Но аз си мисля, че Киро и Асен честно искат да помогнат на изстрадалия от "12 години в робство" народ и им се възхищавам за това. Сега може и да не спечелят много, но те показаха, че умеят да се оправят в блатото, което мутрите оставиха и нищо чудно в близко бъдеще да спечелят пълно мнозинство. За два месеца те разкриха престъпления за милиарди и намериха други милиарди, които да раздадат на хората, които наистина са на първа линия, на пенсионери (между другото легендарните 50 лв., с които се пънеше кухия продължиха да се получават, нищо че искаше избрани статисти да му благодарят за милостинята), на лишени от работа, а не на "администрацията от първа линия", на шофьори на четири часа, на велики управители на болници, чийто допълнителен материален стимул се измерваше с шест цифри, на всякакви знайни и незнайни фирми и фирмички, които обаче са от "нашите". Не ме интересува дали Киро е канадец, бушмен или чукча, той е на милиони светлинни години пред бившите управляващи, а както се видя от последното (анти)народно събрание и пред желаещите за бъдещи управляващи.

Коментарът е коректен на 100%...Поздрави !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си мирча . Всички са  " мръсни комунисти " . Само ,че удобно забравяш твоя любим Тулуп кой е, от какъв род е , с какво се е занимавал и чий задници е целувал десетилетия наред  ?  Отговора е кристално ясен на всеки .  Ами точно на тези , които плюеш и уж щял да громи сикаджията Боцко  ( същите тези комунисти ) И понеже се преструва на селски хитрец дори не искаше да си заличи партийната книжка ,като член на БКП .  :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Радул написа:

Много помияри събра бащицата под крилото си и ето ти резултата- България в момента прилича на един голям кучкарник.

На много помияри се плащаше толкова години и сега всички вият на умряло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, andreygg написа:

Какво добро ще донесат? Като Слави, Мая и Христо.

ВЕЧЕ свършиха повече добро от вожда ти Баце за 12 години тулупиране. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Реджеп Иведик написа:

Юпитата ли чакаш да донесат добро ?

Буда го видехме вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, crazy katon написа:

Киро и Асен честно искат да помогнат на изстрадалия от "12 години в робство" народ

По точно 77 години робство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне цитирай свястно бе пич!

преди 7 минути, Лудият Учен написа:

И изчакай - да видим. Тези ... с кого са свързани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Поне цитирай свястно бе пич

Кое не съм цитирал свястно бре,Жоре ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Лудият Учен написа:

Кое не съм цитирал свястно бре,Жоре ?

От формална гледна точка.
Като цитираш статия - сложи текста/заглавието в полето  „Текст на линка“! Виж аз как го направих.
Не просто „https ... бля-бля-бля“.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jhoro написа:

От формална гледна точка.
Като цитираш статия - сложи текста/заглавието в полето  „Текст на линка“! Виж аз как го направих.
Не просто „https ... бля-бля-бля“.

Ахам,добре...Ама много сложно ми идва...😊😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Радул написа:

Буда го видехме вече.

Президента що слушаше химна с намордник ?

Юпитата му и те сичките били ваксинирани, ама на нас щели да ни предоставят свободата да се ваксинираме доброзорно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почтенни та дрънкат :giggle1:

https://breaking.bg/novini/direktorka-v-reklamnata-agenciya-koyato-obsluzhva-petkov-i-vasilev-e-v-spisaka-magnitski/

Цитат

Пепа Веселинова Гроздева-Михова, чието име присъства в списъка „Магнитски“ е съдружник на Диана Дамянова в рекламната агенция „Д енд Д – агенция за връзки и проучване на обществвеността“ АД. От няколко седмици Диана Дамянова организира рекламата на новия проект на Асен Василев и Кирил Петков, а Лидия Колева е техен официален пиар. Лидия Колева е служителка в агенцията „Д енд Д“ на Дамянова. Това съобщава сайтът „Гласове“.

Проверка на медията в Търговския регистър показа, че Пепа Гроздева е член на Съвета на директорите в агенцията на Дамянова. Те са заедно поне от 10 години. Същевременно името на Гроздева фигурира в разширения спикък на асоциираните лица, които попадат или потенциално биха попаднали в обхвата на санкциите, наложени от Службата за контрол на чуждестранните активи (OFAC) на министерството на финансите на САЩ. Списъкът бе публикуван на 15 юни от Асен Василев и финансовото министерство, което оглавяваше тогава.

magnitski-pedali-2-300x159.png Списъкът на физическите лица по „Магнитски“, публикуван от Министерството на финансите, оглавявано от Асен Василев.

За „асоциирани лица“ се смятат „всички съдружници, акционери, управители и членове на органи за управление и контрол“ на фирми и организации, които са „притежавани, контролирани или управлявани през последните 5 години“ от Делян Пеевски или Васил Божков.

Сред тях попадат добре познати лица като майката на Пеевски Ирена Кръстева и сътрудниците на Божков Георги Попов и Александър Тумпаров.

Пепа Гроздева-Михова е управител на една от фирмите на Васил Божков. По данни от регистрите става ясно, че тя е била част от съвета на директорите във фирмата „Ню дизайн айдиъс“.

пп

Ей сега Кирето е гост в Нова тв.

Със залепена усмивчица, ококорени "честни " очички ... Много ми прилича на рекламен агент  тип "Джим Кери"  ,  от тия дето звънят по вратите,  и от тия дето  едно време ходеха по автобусите да рекламират шампоани и козметика  :) :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Лудият Учен написа:

Всички видяхме кой загърби българския род и родина...А именно мръсникът Борисов,дето се поклони под два турски флага на Реджеп Тайип Ердоган и то една седмица преди изборите в република България...

Сега, като тръгнат ордите през страната ни, а те вече тръгнаха, всъщност, ще се радваш да те поздравят изодзаде отблизо. И ще си горд, че никой от сегашните не отиде на крак на Ердоган, че да издейства задържането на мигрантите на турска територия. Ама то, Господ като му вземе акъла на някого, спасение няма.

преди 10 часа, АСПЕКТ написа:

И аз това забелязах. Фасада демокрация и има надцакане. Олигархът ми е по-голям от олигархът ТИ.

Само аз ли видях и чух в "120 минути", как Петков обясни, че ще приемат за съдружници хора, които са били само в 1 партия преди да дойдат при тях? 

А, като гледам кого си избраха за мандатоносител, ясно е че излъга без да му мигне окото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"ВОЛТ и СЕК ще правят проект ПП ПП. В случая две световно неизвестни партии без всякакви структури и хора по места, ще са опаковката но новите "спасители". Липсата на хора, структури и политически опит явно ще се навакса с много пари и помощ от Козяк. В случая прецаканите са ДБ, които тъкмо застанаха в поза партер и вазелин в ръка, тръпнейки в очакване на новите кумири, и се оказаха прелъстени и изоставени. Няма и съмнение, че новата коалиция ще дръпне гласове точно от умнокрасивите демократични партии. От друга страна, не смятам, че тази коалиция ще бъде президентска, логиката сочи, че по-скоро Кирил и Асен Спасителите са посочени и наложени от Козяк в служебното правителство, а не са личен избор. И съответно техният проект, макар и формално да подкрепя Президента Радев, всъщност е най-голямата заплаха за него.
Манолова и компанния ИБГНИ са в потрес и паника, защото най-вероятно няма да успеят да влезят в новото Народно събрание. Слави Трифонов засега няма полезни ходове, освен да калкулира остатъчната маса избиратели, които заради принципа и ината все още се надяват на чудо.
ГЕРБ си търсят президент. От една страна, вече не получават указания от Козяк, което силно напряга интелектуалния им капацитет, а от друга страна - не знаят кого да хвърлят на хиените, защото надали си правят илюзии как техният кандидат ще бъде размазан. Близкото минало показва, че народът трудно приема съществата, които традиционно се въртят в ГЕРБ, за някаква алтернатива. Борисов вероятно ще издигне или Мутафчийски, или Балтов, за да спечели ковидидиотите, които да гласуват за тях.
Та такива едни политически размисли......важното е, че и утре е ден, а бъдещето започва винаги днес!"
Елена Гунчева
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване