Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

Много сте се разписали бе, като селски клюкарки на седянка сте.
Ако искате да ви се вдигне стандарта на живота в родината трябва да гласувате за Киро канадеца, щото само в него ще имат доверие големите западни богаташи, да дойдат да ви поексплоатират на място в новите им заводи на зелено.
Без големите богаташи западняци и без тяхно доверие в изпълнителната власт, сами няма как да се издърпате за косата и извадите от блатото в което са ви вкарали местните големи крадльовци.
А при Боко те западняците не искаха да идват, щото той щеше да ги рекетира всичките наред.

Ако Слави с чалгаджийските патерици беше хванал кормилото на властта, никой разумен инвеститор нямаше да дойде в България. Това пишман цигулар ( виола учил уж) да ти управлява държава си е за смях и сълзи. Па и философ продавач на шнорхели ви беше намерил за премиер ... ха ха ха , пълен ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Четири месеца не видяхте ли какво правят?!Изправиха мафията на нокти...Аз лично се чудя защо още са живи...

Христо,според мен Кирил Петков нарита здраво мутренските структури на Борисов и затова е това квичене на троловете от ГЕРБ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, Петков никого все още не е наритал, а реши да обере протестния вот срещу всички партии. И срещу тези, протестърските, също. Повярвал си е, че ще излезе първа сила и ще диктува той, а не ДеБъ, както мечтаеше ХИ, нито сестра Галева и сие. Разбира се, чалгарите би трябвало да са извън всичките му планове, след оливането им.

И за разлика от твърдението си в неделя, сега приемал бил ей такива независими, дето са прескачали от партия в партия и от коалиция в коалиция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Кирчо не вкарва зад решетките, това го прави прокуратурата и съдът!

А Кирчо защо все още не го вкарват?

преди 1 час, M.Николов написа:

А-ха, ясно!

Аз не виждам поне едно нещо да ти е ясно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

И за разлика от твърдението си в неделя, сега приемал бил ей такива независими, дето са прескачали от партия в партия и от коалиция в коалиция.

Виж сега, не ти е понятно на теб как функционира мъжки мозък.
Аз като съм с мъжки мозък и знам точно какво си е намислил и си ми е ясно, без той да трябва да ми го пояснява. Ама ти като жена, се базираш само на това което е казал пред друга жена, при това журналистка. 
Хайде поразсъждавай за кои хора се отнася да не са прескачали от партия в партия.
Аз твърдя че се отнася само за тези които сега тепърва ще му се молят за място в избирателните листи или за министри и подобни.
А собствениците на партии не влизат в списъка на приеманите от него, щото те си имат партия вече. Та собствениците на партия ще са му партньори на Киро за следващото управление, те са със запазено място по силата на синята им благородническа кръв.
По същия начин и бъдещите му партньори от ДБ и Мая-Бабикян могат да са били и в 10 партии преди това, това си тяхна работа.
На Киро му трябва регистрирана партия и нейният собственик става автоматично депутат или министър, това е сделката. По мъжки.
А женски журналистически го питат колко пари имал Киро и той рече че имал спестени 1 милон лв. И апартамент от 85 кв м в центъра.

преди 4 минути, JKirilov написа:

Защото няма провинения като Боко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, JKirilov написа:

Аз не виждам поне едно нещо да ти е ясно...

Че ти кога ли си виждал и въобще разбрал нещо?

Бягай да пасеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Белгиеца написа:

Защото няма провинения като Боко.

Ма ти вече и комедиант стана? Stand-up comedy?

Да направим така - избери една белгийска банка, извикай коя да е телевизия с камерите и просто прочети простотиите харвардски относно ББР, но да се отнасят до избраната банка. Поне ще се оттървем от тебе... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, JKirilov написа:

И кво викаш ?! Кирил Петков трябва да е в затвора,защото освен българско,имал и канадско гражданство ??? Откога Канада е приравнена на Афганистан и талибаните ??? А Бою Борисов като е само с българско гражданство,ама разграбва България,по-добре ли им е на хората ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес видяхме  кирчо по нова тв

и каза

""по делата ще ги познаете""

започна да увърта за гей браковете 

и против белене

""ястребче""

яко  американско посолство и цру

също подозирам и връзки с божков

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Banesc написа:

мисля че  е проект да заеме мястото на цв цв понеже се провали 

ЦВ ЦВ Е просто пионка. Преди тръмп да падне от власт Бойко изглеждаше несменяем като бай Тошо. Свалиха Тръмп и го смениха с мумията Байдън и изведнъж Бойко си замина завинаги. Само наште чорбаджии не можаха да се разберат кой пръв да нацелува правилния задник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Banesc написа:

мисля че  е проект да заеме мястото на цв цв понеже се провали 

Как ще се е провалил ? Прекрасно си спомням едно интервю пред БТВ , където Цвъки гордо заяви , че ще бъде незаобиколим фактор в българската политика . :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦВ ЦВ Е просто пионка. Преди тръмп да падне от власт Бойко изглеждаше несменяем като бай Тошо. Свалиха Тръмп и го смениха с мумията Байдън и изведнъж Бойко си замина завинаги. Само наште чорбаджии не можаха да се разберат кой пръв да нацелува правилния №№№№.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Banesc написа:

днес видяхме  кирчо по нова тв

...

започна да увърта за гей браковете 

Не е увъртал, ясно е против гей браковете. Той си има жена този Киро, не е като Слави чалгата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Белгиеца написа:

Не е увъртал, ясно е против гей браковете. Той си има жена този Киро, не е като Слави чалгата.

увърташе си каза:

не може да се каже да или не

аз съм леко консиревативен

всеки си има човешки права

защо не твърдо консервативен

тва че има  жена не е гаранция че не  е бисексуален 

а приятелчето му асенчо ми е много съмнителна мека китка

"" асенчо топките ""  и киро канадата 

слафчо с тия  обеци на  двете ушите няма какво да коментирам

на едното ухо  ляво или дясно беше  не се сещам- гей

на двете уши бисексуален 

както лесбийките се стрижат канадска ливада

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, дали е гей или твърд мъжага. Господарите му диктуват каква политика ще води. В Америката като налагат хомосексуалнустта, черният живот е по - важен и т.н., нито всички са черни, нито всички са гейове, нали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tonit1968 написа:

Няма значение, дали е гей или твърд мъжага. Господарите му диктуват каква политика ще води. В Америката като налагат хомосексуалнустта, черният живот е по - важен и т.н., нито всички са черни, нито всички са гейове, нали.

гей браковете за безсмислени както и другите

просто държавата печели

защото се харчат пари и на тези пари се плаща ддс

вдига инфлацията 

и се обезценяват парите на другите 

може да не морално но  милиционера яде също сирене  и трябва заплата

на гей сватбата някой може да се сбие за младоженеца

счупени зъби

стоматолог

инфлацията стимулира да се работи

ДЪРЖАВАТА ИМА ИНТЕРЕС ДА ИМА ДВИЖЕНИЕ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

защо не твърдо консервативен

Защото му трябват избиратели и защото в бТВ и НоваТВ е пълно с хомо или бисексуални журналисти и журналистки.
Тези две телевизии облъчват младото поколение с послания за приемане на всичко извратено като да си сменят деца пола и педофили да осиновяват деца. Тези от младото поколение въпреки че самите те не са обратни, наивно вярват че содомията между двама мъже била любов а не било садо-мазохизъм. Та тези млади избиратели са неспособни да приемат послание за твърд консерватизъм и няма да гласуват за Киро ако се изрази директно както го прави Волен Сидеров.
Сега стана ли ти ясно или да ти нарисувам и картинка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Белгиеца написа:

Защото му трябват избиратели и защото в бТВ и НоваТВ е пълно с хомо или бисексуални журналисти и журналистки.
Тези две телевизии облъчват младото поколение с послания за приемане на всичко извратено като да си сменят деца пола и педофили да осиновяват деца. Тези от младото поколение въпреки че самите те не са обратни, наивно вярват че содомията между двама мъже била любов а не било садо-мазохизъм. Та тези млади избиратели са неспособни да приемат послание за твърд консерватизъм и няма да гласуват за Киро ако се изрази директно както го прави Волен Сидеров.
Сега стана ли ти ясно или да ти нарисувам и картинка ?

ами ти казваш същото което и аз

защо да ми става ясно 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без значение е има ли или няма хомо в телевизиите. В телевизиите журналята са просто работници, изпълняващи задачи от шефа. Шефа зависи от някой си и той си изпълнява задачките. Кой има парички да юрка шефчето - това е въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

Ама много мразя някой без дори да си е направил труда да се запознае с това което се предлага да го коментира!

Заучени фрази!

Ти какво искаш да ти разпише по часове мерките?

Гадно е нали? Така беше и с ИТН. Голямо плюене.

преди 26 минути, Белгиеца написа:

И ти му свети на Слави и го видя? Ги щракна двамата. Той и той?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване