Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 8 минути, crazy katon написа:

За съжаление това, което виждам от един от техните привърженици тук е плашещо. Типична герберасткотролска риторика,  срещу която самия той се бореше. Жалко и тъжно.

Аспекта.

Боли го, че ИТН губят подкрепа, но не знам защо не може да приеме, че вината за това е предимно в тях.

И защо не разбира, че много от заявените целите на ИТН и ПП се припокриват.

Някаква ревност демонстрира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Само идиот би отписал Борисов. Той е леко разклатен, но все още владее България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, crazy katon написа:

Точно така. И то беше след първите избори, когато слънцето още не ги беше ударило. После слънчасаха, злобясаха, истерясаха и взеха да плюят най-вече партиите, с които се очакваше да направят промяна. Не може да искаш подкрепа и да вадиш компромати срещу тези, от които я искаш.

Да, и на мен ми харесваше това, което говореха, особено ми хареса идеята за "изчегъртване", но не, те не само че не го направиха, ами нападнаха тези, които вече го бяха започнали. Благодарен съм им, че бутнаха кухия, но след вторите избори всички техни действия са насочени като че ли към неговото връщане. Именно затова на сцената се появи и Кирил Петков, за да не се случи. Но то все още е възможно и то ... с тяхна помощ, защото турската етническа партия със сигурност ще подкрепи престъпниците и ако добавим сърдития на всички Слави, то мнозинството е готово.

Нещата все още могат да се променят. Много хора са им благодарни затова че свалиха тлъстия тулуп и затова и на тези избори ще вземат значителни проценти. Но не започнат ли да се държат като нормална политическа сила, да разговарят, а не да заповядват, да се държат с уважение, а не нагло, то скоро ще се капсулират като герберастите, но тяхната капсула ще е съвсем малка и недостатъчна дори за влизане в парламента. За съжаление това, което виждам от един от техните привърженици тук е плашещо. Типична герберасткотролска риторика,  срещу която самия той се бореше. Жалко и тъжно.

А сега е време проектът на Киро да успее, пък ако ще и сомалийски да е. Не трябва да има връщане назад. Това, че кухия вече никой не го брои е малка утеха. Докато неговата престъпна групировка съществува, България винаги ще е застрашена от изчезване.

Извинявай, ама как точно са го "свалили" ? Свали го народът, на който му писна да го гледа. Слави и/или ИТН нищо не са свалили. Всъщност нищо не са и направили въобще. Обраха протестният вот, защото Слави го знаят всички. А дори и за изчегъртване не са говорили. Изчегъртването се зае да  го прави "дъртото комуне" Рашков. ИТН мълчаха след първите избори. Дейстие, което тогава защитавах, ама след вторите избори стана ясно, че са добре запознати с поговорката "По-добре е да замълчиш и да те помислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да премахнеш всички съмнения за това."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, M.Николов написа:

Умен мъж!

Дали Цветанка е питала някой от бившите управляващи габони за "договор за почтеност", дали ги е питала какъв ГМО са? Това е чисто риторичен въпрос с естествена моя реакция - :angry22:

Но последният и въпрос направо уцели десетката и я издигна в очите ми - Ако герберастите признаят за корупцията, то те автоматично стават клиенти на прокуратурата (не тяхната - истинска, това е от мен). Струва ми се, че тук Даниел малко се спъна, но както и да е, ясно е, че кандидатите на новия проект са хора не само с английски език, основен критерий при предишните предложения. Успех!!!

преди 18 минути, Радул написа:

Само идиот би отписал Борисов. Той е леко разклатен, но все още владее България.

Не, той не владее България, владее я феодалната система, която е създал, затова казах, че не той е опасен, а цялата му групировка. И между другото, никога не е владеел България, а само обвързаните в мрежи от страх, пари, престъпления и тъпота негови избиратели.

Дано съм идиот, иначе горко ни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, JKirilov написа:

M.Николов, колко ти плаща Ровобузко Червенобузков? Да взема да се включа, мога яко да храча...

Не съди за другите по себе си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе жителю на хубавото ти село, иди питай в Софийския университет за безплатните хардварски курсове водени от Киро канадеца и колко 671 са ги изкарали.
Водещият Светльо на 120 минути по бТВ е един от тях бе, алоооооу ...
Големи шаранчета сте у вашето хубаво село, не само че коли не минават от там ами и акълни хора много много не го посещават явно и си живеете в пълна изолация и вярвате на проституиращата журналистика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, crazy katon написа:

Струва ми се, че тук Даниел малко се спъна

Щот не си гледал с Генка Шикерова. Не само се спъна ми се преби и се натроши.

Ма се тая. Нали го виждаш Николов. Така разсъждават хората бе. Ракийка салатка и чалга.

Тези остави другото, ми са за ваксинация бе. За комунизъм.

На комунистите не трябва да се дава власт !!!

Вижте какво става в Австралия. Разстрелват хора с гумени куршуми. Не само протестиращи бе, обикновени минувачи.

И тук така ще стане. Иначе му се радвам на Николов, на начина му на съобразяване. Ма като опре ножа до кокала, хич не ми е смешно.

преди 8 часа, JKirilov написа:

M.Николов, колко ти плаща Ровобузко Червенобузков? Да взема да се включа, мога яко да храча...

Не му плащат. Трудно съобразява. Лошото е, че не е сам. Не Николов ни мори, а николовщината, щото е повсеместна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

242489692_10219062783912602_558094203076

А „смокиновия лист“ - що го няма?

Или беше ... „кленов“?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Филипов написа:

Я се опитайте да намерите разликата с тоя кaпут, дето ни струва милиарди.

Даже и на фаца го докарва

преди 1 час, M.Николов написа:

постерите на ДПС

ДПС и ДПС не е едно и също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Николов, съобразителността ти е безгранична.

Кирчо казва, че е готов да направи коалиция с ГЕРБ и ДПС, ако обещаят, че повече няма да правят така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Тези остави другото, ми са за ваксинация бе. 

Страдаш от деформирано изопачено възприемане на обкръжаваща те действителност.
Тези като вземат властта хич няма да си създават ядове с принудителни ваксинации, щото не им трябват за нищо. Хронично болните са се ваксинирали вече, а на другите не ни е изтрябвала ваксинация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Николов, съобразителността ти е безгранична.

Кирчо казва, че е готов да направи коалиция с ГЕРБ и ДПС, ако обещаят, че повече няма да правят така.

Е, като обещаят ела и ми се обади.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и Костадинов каза, че ще станем една от най-силните държави в Европа, ама.......що ли не му вярвам?

:wub:

И не само аз, де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, като обещаят ела и ми се обади.

Не знам, но не е ли редно да ги вкара в затвора, вместо да прави коалиция с тях ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Така се примамват гласоподаватели които от страх от ГРОБ са гласували преди за Боко.
Па като съставят успешно правителство ще се окаже, че ГРОБ са си пак изолирани и са в опозиция.
Също както Христо Иванов подлъга Слави цигуларя с патериците, че уж щях да му подкрепи тъпите правителства, с цел да му види акъла докъде ще стигне да се излага като чалгаджия.
Те и комунистите го подлъгаха Слави болния, че и те щели да му гласуват тъпото правителство с шеф Шнорхелов, ама в последните часове си намериха за какво да се хванат за интервюто на Пешо преписвача и цяла България го видя колко е наивен кандидатът за едноличен диктатор на патерици скрит на сянка на дивана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване