Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

• Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 18 минути, miro20 написа:

Човече, не разбра ли че дори сателитните снимки показват че ти и канадеца лъжете !

https://www.facebook.com/leonartis/posts/10223272724519550

:)

Не знам за какви стажантки говориш, ти си ги каниш от бгмаммите до колкото знам, и си имате стари отношения :getout:

Виждам, че все още предпочиташ да вярваш на непознати отколкото на собствените си очи :D 

За разлика от теб, не чакам да ми спуснат одобрен материал, а сам си проверявам информацията. И сам видях празните язовири от преди 9 май, няма нужда да ми спускаш разни галфони, да ме лъжат. Сам се лъжи, като искаш :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Милен Велчев ли се е кандидатирал за нещо и аз не съм разбрал?

Очевидно нищо не си разбрал за какво го споменавам. :hush:

току-що, N1K17Y написа:

Виждам, че все още предпочиташ да вярваш на непознати отколкото на собствените си очи :D 

За разлика от теб, не чакам да ми спуснат одобрен материал, а сам си проверявам информацията. И сам видях празните язовири от преди 9 май, няма нужда да ми спускаш разни галфони, да ме лъжат. Сам се лъжи, като искаш :) 

Не бе, просто ти показах две неща - Сателитните снимки  дето доказват че ти и кирето  лъжете,  и  дето ГЕРБ извадиха данните от националната система за ниво на язовирите, дето също доказват това.

три даже. - И че канадчето млъкна насран по тази тема :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miro20 написа:

Есествено. Такива като теб гласуват за всичко що е против проевропейското развитие на България, които харесват комунета, които са заслепени от втълпена нелогична омраза за "злия Торбалан.. пардон... БКП

Миро това се отнася за теб ти гласуваш за про руски и про турски интереси и за отявлени комунисти начело с мутрата Борисов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, miro20 написа:

Очевидно нищо не си разбрал за какво го споменавам. :hush:

Не бе, просто ти показах две неща - Сателитните снимки  дето доказват че ти и кирето  лъжете,  и  дето ГЕРБ извадиха данните от националната система за ниво на язовирите, дето също доказват това.

три даже. - И че канадчето млъкна насран по тази тема :) 

Няма нужда да ми показваш лъжите си бе, Мисирчо, нали сам имам достъп до сателитните снимки и мога да проверя всеки ден колко вода е имало :lol6:

Що си мислиш, че всички чакаме да ни спуснат лъжи по фейсбука ? Който иска и сам може да види. За другите го пускам, теб те знам, че искаш да те лъжат ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Няма нужда да ми показваш лъжите си бе, Мисирчо, нали сам имам достъп до сателитните снимки и мога да проверя всеки ден колко вода е имало :lol6:

Що си мислиш, че всички чакаме да ни спуснат лъжи по фейсбука ? Който иска и сам може да види. За другите го пускам, теб те знам, че искаш да те лъжат ;) 

https://www.planet.com/stories/pazardere-yxSn1ZRng?fbclid=IwAR3xTpzjEe5rUnnvfHkuOnKJaEA6sx6KPcL7T4Yeq9BPTkGYQck-QZx8TXs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, miro20 написа:

57916403_401.jpg

Чакай, сетих се. На 31 март е било пробно изпразване. Тайна операция, с помощта на Радев есествено :D 

Нямам нужда да ми спускаш определени дни, всеки има достъп до инфромация за 3-4 години назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато американски сенатори от комисията им за външна политика излязоха с критична позиция против корупцията и липсата на законност в България по времето на управлението на Борисов, добре ли беше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

Когато американски сенатори от комисията им за външна политика излязоха с критична позиция против корупцията и липсата на законност в България по времето на управлението на Борисов, добре ли беше?

Те да си гледат тяхната ко..чина. И за какво корупция става въпрос след като ЕС и САЩ одобряват това. България да има корупция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Да, а след първата световна война президента Удроу Уилсън охлади гръцките претенции за Южна България.

Ти ще ме умориш бе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Да, а след първата световна война президента Удроу Уилсън охлади гръцките претенции за Южна България.

Така е.И не само на гърците, а и на сърбите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Къде и за какво пък се е кандидатирал този?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, АСПЕКТ написа:

И за какво корупция става въпрос след като ЕС и САЩ одобряват това. България да има корупция.

Ами не, че толкова я одобряват просто на краварите не им пука изобщо . Те са доволни ,когато най-бедната страна в европейският съюз си плаща авансово на астрономически цени самолетчета , които евентуално ще получи след 5-6 години . На други държави същите продадоха цели ескадрили дори на по-ниски тарифи , но понеже нас много ни обичкат и сме им важен партньор ни дерат кожите . На всичко отгоре и си ползват напълно безплатно няколко бази харизани им благодарение на поредния боклук ( по случайност евреин ), национален предател ,който пред всички бе заявил  " Майната му на православието " .  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да виждам в бъдещето, щях да играя тото.

Няма нищо сигурно, всеки да си преценява на кой може да се довери и до колко.

На мен Кирчо ми допада и смятам, че има желание да направи нещо добро за страната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

Те да си гледат тяхната ко..чина. И за какво корупция става въпрос след като ЕС и САЩ одобряват това. България да има корупция.

Аха, най-вече да си гледат кочината с расизма, защото полицията беше застреляла местен терорист и това ги прави расисти, които нямат право да ни казват, каква корупция има. Поне това беше опорката на колегата ти, Мирчо, сигурно не ти я е спуснал все още. 

преди 5 минути, adersa написа:

Тоя Кирчо малко ми се вижда съмнителен и жаден за власт да не се превърне в мамая 2..обещания и накрая нищо.

току-що, M.Николов написа:

Ако можех да виждам в бъдещето, щях да играя тото.

Няма нищо сигурно, всеки да си преценява на кой може да се довери и до колко.

В България, всичките все много виждат и знаят, пък накрая оставиха една мутра от Банкя да ги клати с 200 в продължение на 12 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти ще ме умориш бе

Не, ти и твоя кандидат за президент ще ме уморите от смях!

https://fakti.bg/bulgaria/614900-liderat-na-vazrajdane-imam-realni-shansove-za-balotaj-na-prezidentskite-izbori-

:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Добре де - защо постваш само линкове?
Изобщо не ги отварям - това мога и без теб. Кажи нещо от твое име!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Ама каква промяна като те са същите стари коври?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

Така е.И не само на гърците, а и на сърбите.

А Русия ни освободи от турско робство. И от фашистко робство.

Не разбираш ли как захапваш де що има хвърлени въдици.

Самостоятелно мисли бе. Не боли

преди 9 часа, adersa написа:

Тоя Кирчо малко ми се вижда съмнителен и жаден за власт да не се превърне в мамая 2

Мене ако питаш, той е по мамая от мамая

преди 9 часа, N1K17Y написа:

пък накрая оставиха една мутра от Банкя да ги клати с 200 в продължение на 12 години

Петков с по малко ли ще ги клати или с повече ?

преди 14 часа, M.Николов написа:

Брат му колко хотела направи. Ма никой не е виновен за постъпките на брат си нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване