Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

• Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 23 минути, Реджеп Иведик написа:

То само с учене ако ставаше, да върнем Милен Велчев, Николай Василев и Симеон Дянков, да ни дооберат.

Все някой ще си оправи живота и на внуците си като влезе във властта, въпросът е да не е чалгаджия или мутра пожарникар-бодигард на Тато.
Щото то това да те краде човек не можещ да ходи без патерици, да е със посивяла кожа до такава степен, че да не иска да се показва никъде навън пред камери, си е чист мазохизъм да гласуваш за него.

А ти знаеш ли какъв срам съм брал аз като българин тука на запад, когато президент и премиер бяха тъмните балкански субекти Петър Стоянов и Иван Костов. Аз съм с бяла кожа, а тия и двамата са яко матови и с черти на лицето присъщи за едни други етноси.
Спомняте ли си го контрастът между Пешо Стоянов и белия Бил Клинтън?
Последните години западните медии открито заявяваха че Боко си прилича баш на мутра.

Та така, за Киро никой няма да напише на запад че прилича на мутра, нито че е чалгаджия.
А пък колко ще е забогатял ако е в бъдещата изпълнителна власт за 4 години, това ще се разбере чак след като минат те. Ако въобще изобщо се разбере, щото той знае как да не се фука с богатство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Белгиеца написа:

Та така, за Киро никой няма да напише на запад че прилича на мутра, нито че е чалгаджия.

На западен език няма дума чалгаджия.

А колкото до мутра, ми те и за Борисов в началото не пишеха, че прилича на мутра.

А Кирчо и Кокорчо отсега си приличат на мошеници. Еле па Кокорчо, какъвто е ококорен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Е, така е политкоректно, иначе на втори план е ясно, че напсуваха фашистите на майка. И България би могла политкоректно да се извини, че няма желаещи за ваксиниране. Ние не го караме Радев, да се изтъпани като хърватския президент и да каже "Не ме еве".

Да каже истината, че не искат хората да се ваксинират. И за това ли няма топки ?

КОгато кажеш "А", трябва да можеш да кажеш и "Б". Защото България вече е усвоила едни средства за борба с Ковид 19 и ако сега заяви "не ме еве" ще се наложи да ги връща. А те не са никак джобни пари. И вече са потънали в разни сараи, и чекмеджета. Самите сараи и чекмеджета все още са сила в България, и няма друга такава, която да може просто да им ги вземе. Та ако Радев сега реши да се прави на мъж, както ти искаш, той няма откъде другаде да вземе тези средства, освен от народа. Е... ти наистина ли вярваш, че някой би могъл да е толкова тъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Белгиец, според днешната мнода, за да не се излагаме пред чужденците, президентът и министър председателят трябва да бъдат черни и хомосексуални лесбийки, ако може и на инвалидни колички. Тогава ще имат пълно доверие от белите страни. Опа, това не беше политкоректно, май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

А Кирчо и Кокорчо отсега си приличат на мошеници. Еле па Кокорчо, какъвто е ококорен

Не беше ли ти, който твърдеше, че на челото на сатрапа не пише, че е сатрап. Какви са тия приличания сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Европейската комисия най-накрая призна пълния провал на българската правосъдна система. Ако в България имаше работещ правов ред, аз щях да бъда или осъден, или оправдан. До ден днешен аз не съм дори разпитан. Удобно излиза да ме “държат на трупчета”. Аз разобличих рекетьорската схема на корумпираната хунта до самите върхове на управлението на държавата и така разклатих прогнилия модел. Никой не разследва моите разкрития. Но те имаха реални политически измерения. И хунтата успешно използва неработещата съдебна система за политически репресии в отговор. Включването ми в санкциите по закона Магнитски е политическа репресия по изрична молба на хунтата. От една страна САЩ признават за истинността на разкритията ми, от друга ме удрят, защото съм разобличил модела.

Да, наложените ми санкции по “Магнитски” са доказателство, че в България няма правова държава. Няма правова държава, в която да бъдеш осъден без съд и присъда. В пълно нарушение на Конституцията партия “Българско лято” е пред сериозно предизвикателство за участие в следващите избори, защото е в някакъв си списък. Не може да се каже същото за партия ДПС и партия ГЕРБ. Служебното правителство на Радев изигра своята главна роля в този политически линч. Видя се, че е имало защо. Всичко е част от една голяма политическа игра, в която България не е на първо място на картата на интересите.
Идват избори. Избирайте тези, които избират България преди всичко."

Васил Божков
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Белгиеца написа:

Все някой ще си оправи живота и на внуците си като влезе във властта, въпросът е да не е чалгаджия или мутра пожарникар-бодигард на Тато.
Щото то това да те краде човек не можещ да ходи без патерици, да е със посивяла кожа до такава степен, че да не иска да се показва никъде навън пред камери, си е чист мазохизъм да гласуваш за него.

А ти знаеш ли какъв срам съм брал аз като българин тука на запад, когато президент и премиер бяха тъмните балкански субекти Петър Стоянов и Иван Костов. Аз съм с бяла кожа, а тия и двамата са яко матови и с черти на лицето присъщи за едни други етноси.
Последните години западните медии открито заявяваха че Боко си прилича баш на мутра.

А пък колко ще е забогатял ако е в бъдещата изпълнителна власт за 4 години, това ще се разбере чак след като минат те. Ако въобще изобщо се разбере, щото той знае как да не се фука с богатство.

Така и Лукако бере срам в Белгия. Romelu Lukaku.

Ще престанеш ли с расистките нападки? Както и дискриминацията? 

преди 33 минути, Реджеп Иведик написа:

На западен език няма дума чалгаджия.

А колкото до мутра, ми те и за Борисов в началото не пишеха, че прилича на мутра.

Фактите говорят, че това е новия Борисов и новия ГЕРБ.

Аз пак ГЕРБ да гледам ми омръзна. На вас, как не ви омръзна.

преди 54 минути, Радул написа:

Такива фашисти да са ни проблема. Навсякъде се говори за задължителна ваксинация, но никъде тя не е задължителна. Относно разните му там мерки, аз бих те попитал, какво ще стане ако в България те отпаднат напълно? След като ги има е целия ЕС, ние като ги махнем какво печелим? Пак няма да можеш да пътуваш, пак бизнеса ще буксува, щото той не е капсулиран в България само. Какво печелим от мерките ли? Средства. Малко, много... все е нещо.

Говорим си за Харвард и изведнъж го обръщаме на лафче за ромските махали. Дървена философия...

То пък чудо голямо. Харвард та Харвард. Софийския е 100 пъти по-добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, N1K17Y написа:

Особено, ако си плагиат.

Кой това? Кой е плагиат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Излезе ли вече решението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

"Европейската комисия най-накрая призна пълния провал на българската правосъдна система. Ако в България имаше работещ правов ред, аз щях да бъда или осъден, или оправдан. До ден днешен аз не съм дори разпитан. Удобно излиза да ме “държат на трупчета”. Аз разобличих рекетьорската схема на корумпираната хунта до самите върхове на управлението на държавата и така разклатих прогнилия модел. Никой не разследва моите разкрития. Но те имаха реални политически измерения. И хунтата успешно използва неработещата съдебна система за политически репресии в отговор. Включването ми в санкциите по закона Магнитски е политическа репресия по изрична молба на хунтата. От една страна САЩ признават за истинността на разкритията ми, от друга ме удрят, защото съм разобличил модела.

Да, наложените ми санкции по “Магнитски” са доказателство, че в България няма правова държава. Няма правова държава, в която да бъдеш осъден без съд и присъда. В пълно нарушение на Конституцията партия “Българско лято” е пред сериозно предизвикателство за участие в следващите избори, защото е в някакъв си списък. Не може да се каже същото за партия ДПС и партия ГЕРБ. Служебното правителство на Радев изигра своята главна роля в този политически линч. Видя се, че е имало защо. Всичко е част от една голяма политическа игра, в която България не е на първо място на картата на интересите.

Васил Божков

Еееххх.. не доживяха Косьо, Доктора, и  знайни и нензайни мутри и олигарси от техния калибър да ги цитират тей из медиите и форумите... ееехх.... в какви "нови " времена живеем... всяка мутра и олигарх си има и медия и партия и политици/депутати :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

По- елементарно писание не бях срещала досега, без извинение! Виж на картата къде е е Белгия, виж къде е България. И виж в момента какъв е цвета на болшинството белгийци. Виж и кое име е начело на най- кръщаваните за миналата и по- миналата години.

Сега разбирам защо тук са те взели на мезе с това, че си се оженил за белгийка, която бачка, а ти въртиш къщата. Щом най- определящото "качество" за теб е силно бялата кожа, а не какво имаш под косата, дори за съжаление не си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Излезе ли вече решението?

Какво трябва да излиза ? то никой не спори че е плагиат. Самия Илиев защитната му теза е ... за давност :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Какво трябва да излиза ? то никой не спори че е плагиат. Самия Илиев защитната му теза е ... за давност :)

Излезе ли решение от етичната комисия? Съд, прокуратура. Делото на века, все пак е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Кирчо и Кокорчо отсега си приличат на мошеници.

Сериозно казано, презилдентското червеномутренско задкулисие ги пусна в ролята на "феникс" .

Който от пепелта на прегорелите и вече  компрометирани партии  и изложили се проекти, да "изчисти" , да "изпере" всички недоволни хора от погрешно наричаните "протестни партии и проекти" , и на принципа.. ."преоблякъл се ИЛия и пак в тия" , да се   върне пРезилдентския мутренски проект отново пречистен и с нови ярки сили.

Дали ще успее тази мимикрия и "пречистване" на мътната вода която сами си осраха "протестните" фейкомети , зависи от самите нас.

Надявам се все пак сериозните хора осъзнават каква претоплена манджа им предлагат. Отново и отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Какъв срам си брал бре комшо? Че нали при вас у Белгия и тука у Францията е пълно африканци, а те милите са бели като сняг.
Айде малко по-сериозно, тука тъмнокожите са приети отдавна за нещо съвсем нормално и никой дори не обръща внимание на това, за Белгия имам същите наблюдения, така че нещо си се объркал, ама много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://offnews.bg/obshtestvo/veche-pet-sedmitci-su-ne-mozhe-da-kazhe-plagiat-li-e-petar-iliev-759525.html

Вече пет седмици СУ не може да каже плагиат ли е Петър Илиев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Васил Божков

Теб не те разбирам с това преклонение пред Черепа. Как да го осъдят, като избяга, а властите там още се туткат с екстрадирането му? 

И друго да те питам- Пеевски заслужено ли е в списъка Магнитски, в който е Черепа? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

За теб фактите нямат никакво значение има значение за теб опорките спуснати от ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

https://offnews.bg/obshtestvo/veche-pet-sedmitci-su-ne-mozhe-da-kazhe-plagiat-li-e-petar-iliev-759525.html

Вече пет седмици СУ не може да каже плагиат ли е Петър Илиев

Спокс СУ ще каже каквото наредят от горе. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

80 страници да преписваш, това са си чисто проба лудост, аз не знам, кой студент ще си позволи лукса да препише 80 страници. Трябва да си някакъв откач.ен. 

1 страница или 10 някак си по-НЕрисковано е, но цели 80 страници. И вече 5 седмици да не успят да кажат.

Но преди да се предаде даден труд, пак няма ли проверки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Излезе ли решение от етичната комисия? Съд, прокуратура. Делото на века, все пак е.

Никакво дело на века не е, а елементарно плагиатство. Излезе новото издание на книгата, в което липсват онези 80 страници, плагиатствани от труда доцентката.

А, когато един адвокат, дори най- некадърния да е, ти говори за изтекла давност, трябва да знаеш, че е наясно с термина и неслучайно го употребява като довод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Никакво дело на века не е, а елементарно плагиатство. Излезе новото издание на книгата, в което липсват онези 80 страници, плагиатствани от труда доцентката.

А, когато един адвокат, дори най- некадърния да е, ти говори за изтекла давност, трябва да знаеш, че е наясно с термина и неслучайно го употребява като довод.

Все пак са минали 6 години и тук говорим за хора, които познават законите. И много добре знаят, какво следва, когато плагиастваш.

Просто е налудничава идеята, адвокат да преписва и то 80 страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване