Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 26 минути, M.Николов написа:

Смешко, ми той и царя така участва в изборите и ги спечели.:giggle1:

Сигурен ли си че баш така е участвал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

По БНТ казаха че утре в 16ч30 Киро щял да ви обяснява как се прави бизнес, да се научите от него и да забогатеете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те тези повече от 30 години го правят. Закачат се за държавната хранилка и почват са смучат.  Въпросът с разни "юпита", загърбили капиталистическите си благинки вече беше при т.нар цар. Та и тоя си зарязал пожизнената канадска пенсия. Всички вносни търтеи и НПО - аре у лево! Да си пробутват чалъмите оттатък и не за наша сметка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тв евроком предава на живо представянето на новата партия пред всичките журналисти.
Киро каза че страницата от фейсбука където ги подкрепят фенките е блокирана от атаки срещу нея.
Явно много яко са се уплашили от новата партия ония от ДПС и ГРОБ и са налели парички за саботажи. 
А видната баба ДПС-арка и Герберка Беновска ( оная с ябълките) направо ги пита дали от посолствата на господарите са им лиснали с котле вода пред новия проект ( да им върви по вода де). Точно тая бабка дето по Канал3 раздаваше на всеки събеседник книга на Доган в продължение на години.
Стана ясно че няма да ходят при Христо Иванов и оня смешник Атанасов ( аватар на Иван Костов). Отделно ще си се явяват, а после ще се коалират. Язък, Мая тамън се беше наканила тя да прави голямото обединение с ДБ и "Продължаваме промяната", ама те пък избраниците на господарите не ѝ обръщат внимание. Ама как да ѝ обърнат внимание като Бабикян се издаде тази сутрин по БНР за симпатиите си към хората самоопределящи се за хомосексуални. Бабикян разкритикува комунягите, че не били "модерна" лява партия както е в Холандия и Белгия и че нямали да си сложат хора хомосексуалисти в техните листи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Изрично казано е,че ГЕРБ трябва да признаят за всичката корупция,което за всички е ясно,че няма да стане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Изрично казано е,че ГЕРБ трябва да признаят за всичката корупция,което за всички е ясно,че няма да стане...

Аха, да. И какво вече няма да бъде корумпирана. Ай моля ти се. Нови лица, къде са тези нови лица. 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Аха, да. И какво вече няма да бъде корумпирана. Ай моля ти се. Нови лица, къде са тези нови лица. 😂

Точно там е работата,че ГЕРБ никога няма да признае за корупцията...Тези думи просто показват по елегантен начин,че няма да има преговори с ГЕРБ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По съвсем не елегантен начин, в "120 минути" си казаха, че няма ляво и няма дясно, а ще работят с всички, които са готови да отговорят на изискванията им- 4 на брой. А, петото- да застанат твърдо зад кандидатурата на Радев, не подлежи също на коментар. 

От друга старана- имат си 790 души в страната, които са им предани и верни, защото са завършили техните безплатни курсове. Това също го казаха, като потвърждение, че структурите им ще се изградят бързо. 

Та, ето ви рекапитулацията от всичките маневри на Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Лудият Учен написа:

Точно там е работата,че ГЕРБ никога няма да признае за корупцията...Тези думи просто показват по елегантен начин,че няма да има преговори с ГЕРБ...

Какъв елегантен начин. Те са декларирали, че са новото, какви корупции, какви 5 лева. 
Щели да работят с ДПС и с ГЕРБ, ако…

Въобще една такава партия, която твърдят че са, не трябва да има нищо общо с ГЕРБ. Никакво ако.

Щом не искат да работят с нови партии или партии на протеста, работата е ясна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

По съвсем не елегантен начин, в "120 минути" си казаха, че няма ляво и няма дясно, а ще работят с всички, които са готови да отговорят на изискванията им- 4 на брой. А, петото- да застанат твърдо зад кандидатурата на Радев, не подлежи също на коментар. 

От друга старана- имат си 790 души в страната, които са им предани и верни, защото са завършили техните безплатни курсове. Това също го казаха, като потвърждение, че структурите им ще се изградят бързо. 

Та, ето ви рекапитулацията от всичките маневри на Радев.

Ти си ми ясна...Всяка политическа сила,която има потенциал ,веднага става враг на ГЕРБ и възлюбения ти вожд Борисов...Само не ми казвай,че няма да гласуваш за тях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

Точно като Славчовата работа- искат те да водят бащина дружина и сами да взимат решенията. Днес и друго заявиха- сигурни са, че ще имат 121 депутати. Поразително сходство в мераците и в подкрепата на зеления чорап.

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Ти си ми ясна...Всяка политическа сила,която има потенциал ,веднага става враг на ГЕРБ и възлюбения ти вожд Борисов...Само не ми казвай,че няма да гласуваш за тях...

Много си елементарен, ей! 313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, absurt написа:

Точно като Славчовата работа- искат те да водят бащина дружина и сами да взимат решенията. Днес и друго заявиха- сигурни са, че ще имат 121 депутати. Поразително сходство в мераците и в подкрепата на зеления чорап.

Много си елементарен, ей! 313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif313029568_download(16).gif.a1a4c528e9c5987deeacc6c5f28eb6ed.gif

Кой ще има 121 депутата? Те тези двамата още партия нямат и не се знае изобщо кой ще им допълни отбора те вече изборите печелят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, absurt написа:

Днес и друго заявиха- сигурни са, че ще имат 121 депутати.

Те това са го прочели от мене тука и понеже съм Белгиец са ми повярвали и го повтарят.
Обаче ако пуснат да преговаря една от мадамите дето беше зад тях с другите партии, със сигурност ще има правителство. Голяма манипулаторка е, само не съм търсил къде има запис на видео на пресконференцията да ви я покажа коя е от всичките. 
А са си турили и евреин баш мургав един такъв учил в Израел, та да се подмажат на могъщото еврейско лоби от САЩ. 
А пък Асен вика, че депутатите на Слави въобще няма да са длъжни да му се подчиняват на него и могат да гласуват за "Продължаваме промяната".
Танчето не можа да ги навие са не се подчиняват на Слави, ама тия двамката май ще ги навият да се отцепят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Кой ще има 121 депутата? Те тези двамата още партия нямат и не се знае изобщо кой ще им допълни отбора те вече изборите печелят...

Да, така заявиха в прав ред днес в "120 минути". Преговаряли били със седем партии, та до 3-4 дни щели да имат носител. А, техните 790 души "гвардейци" из страната, работели по структурите не от днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Да, така заявиха в прав ред днес в "120 минути". Преговаряли били със седем партии, та до 3-4 дни щели да имат носител. А, техните 790 души "гвардейци" из страната, работели по структурите не от днес.

Ще се види тепърва какви ще ги надробят, но не не съм особен оптимист че ще предложат кой знае какво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази вдясно с очилата е манипулаторката от висока класа.

0190fe5acf08.png

Ето Киро показва че може да доведе качествени мадами с него, не е като Боко Тиквата с неговата Цецка Цачева за шефка на парламента и за президентка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече взе да ми писва от всички български политици...Истинско чудо ще ни трябва да намерим някой читав...Харесва ми как Кирил Петков разхвърля ГЕРБ-ерите и пресече зверската корупция...Обаче ,за да има всичко смисъл,всичко трябва да продължи по същия начин...Малко по-горе в коментарите го защитих,но сега като си помисля,не ми харесва великодушието му към Борисовата сган и хунтата му от ГЕРБ...Те заслужават съд и затвор...Компромис с престъпленията им не трябва да има...Така като гледам, на 14  ноември може и да си остана вкъщи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Вече взе да ми писва от всички български политици...Истинско чудо ще ни трябва да намерим някой читав...Харесва ми как Кирил Петков разхвърля ГЕРБ-ерите и пресече зверската корупция...Обаче ,за да има всичко смисъл,всичко трябва да продължи по същия начин...Малко по-горе в коментарите го защитих,но сега като си помисля,не ми харесва великодушието му към Борисовата сган и хунтата му от ГЕРБ...Те заслужават съд и затвор...Компромис с престъпленията им не трябва да има...Така като гледам, на 14  ноември може и да си остана вкъщи...

Поне хвърли един глас за някаква малка партия или независим кандидат. Да не ти отиде гласа за ГЕРБ, когато не гласуваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Белгиеца написа:

Ето Киро показва че може да доведе качествени мадами с него, не е като Боко Тиквата с неговата Цецка Цачева

Колко са качествени не се знае ..... При ГерП не се търсят професионалисти и хора с интелект . Там е важно да си подлизурко  , да умееш да припадаш при вида на Боцко , да му служиш вярно и го боготвориш . Както той сам се е хвалил многократно  " Събрахме се и Аз реших "  .  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Колко са качествени не се знае ..... При ГерП не се търсят професионалисти и хора с интелект . Там е важно да си подлизурко  , да умееш да припадаш при вида на Боцко , да му служиш вярно и го боготвориш . Както той сам се е хвалил многократно  " Събрахме се и Аз реших "  .  ;)

А обратното нещо пак се плюе, при Пламен Николов. Примерно. Той каза, че той няма да взима нещата, а винаги ще се съветва.

Но.. и това не се прие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудият Учен написа:

Малко по-горе в коментарите го защитих,но сега като си помисля,не ми харесва великодушието му към Борисовата сган и хунтата му от ГЕРБ...Те заслужават съд и затвор...Компромис с престъпленията им не трябва да има...

Ами то е добре да слушаш със разбиране това което си видял по бТВ.
Водещият Светльо е бил техен курсист, те са го учили на лоялност към САЩ.
А бТВ провежда точно в това предаване "120 минути" американската политика и пропаганда.
Господарите от САЩ ще решат дали Боко ще гние в пандиза или ще му се размине.
Киро и Асен не могат да го решат това нещо през главата на Байдън.
Ама какво да ти обяснявам точно пък на тебе, ти през март беше "влюбен" в дългия чалгаджия с патериците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, АСПЕКТ написа:

Това къде го чу?

Напротив именно с тях ще работят, но не само.

преди 7 часа, АСПЕКТ написа:

Щели да работят с ДПС и ГЕРБ. 😂😂😂😂😂

Нищо подобно!

преди 6 часа, absurt написа:

Не е лошо освен да слушате и да възприемате.

Къде точно в интервюто казват, че ще имат 121 депутата?

Всъщност Петков казва, че се надява в следващия Парламент да има 121 човека с които да могат да работят заедно, като част от тях(надява се голяма част от тях)ще са от ПП.И че ще работят с хора и от ляво и от дясно за развитието на страната и спирането на корупцията.

https://btvnovinite.bg/predavania/120-minuti/petkov-i-vasilev-pred-btv-ako-dps-i-gerb-priznajat-za-korupcijata-mozhe-da-rabotim-zaedno.html?fbclid=IwAR3sFkUuDtgUX59YYGaii_WQ72QU_u2HLi53rEw2QUSeXOULxkHvm2KougA

Отлично интервю, аз съм удовлетворен от отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.09.2021 г. в 0:21, Филипов написа:

Те тези повече от 30 години го правят. Закачат се за държавната хранилка и почват са смучат.  Въпросът с разни "юпита", загърбили капиталистическите си благинки вече беше при т.нар цар. Та и тоя си зарязал пожизнената канадска пенсия. Всички вносни търтеи и НПО - аре у лево! Да си пробутват чалъмите оттатък и не за наша сметка!

242307967_10219577454129367_451241294757

Св. св. Асен и Петър.

Аз предлагам да си направят партията на сборище до историческата църква св. 40 мъченици

250px-SS._Forty_Martyrs_Church.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване