Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Белгиеца
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 минути, attj написа:

Братовчедката казва, че дори спестява.  Обаче си идва в Шумен да ходи на зъболекар -защото не може да си го позволи там.  Един познат пък отиде да кара товарен камион  ТИР в Испания и Франция  за 3-4000 Евро на месец.   Не се връща.  Правят го заради повечето пари.   Някои съфорумци също може да пробват - ако си намерят някъде нещо. Пък нали и у нас щяло да има промяна!?  32  години демокрация все я чакаме...

Имам представа, затова реагирах. Да, спестява, защото веднъж не си е позволила да отиде на ресторант, на кино, театър или концерт. Както писах- пак е на най- долното стъпало, но в по- подредена държава. А, са я подредили гражданите й, които не са си били камшика в търсене на по- лекото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 32 минути, absurt написа:

Имам представа, затова реагирах. Да, спестява, защото веднъж не си е позволила да отиде на ресторант, на кино, театър или концерт. Както писах- пак е на най- долното стъпало, но в по- подредена държава. А, са я подредили гражданите й, които не са си били камшика в търсене на по- лекото. 

Ех, да беше останала, че да ходи на ресторанти и концерти всяка вечер. Как не се е сетила ?  Ти от 30 години ни подреждаш държавата, ама си остана на дъното. Колко поколения мислиш, че трябва да се жертват ? От любопитство питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Ех, да беше останала, че да ходи на ресторанти и концерти всяка вечер. Как не се е сетила ?  Ти от 30 години ни подреждаш държавата, ама си остана на дъното. Колко поколения мислиш, че трябва да се жертват ? От любопитство питам.

По твази ти тъпа логика, щом си тук, че и в забутаното си градче, не само си на дъното, но и кОпаш надолу. Само че, аз не съм русокоска с вятър между ушите като теб, Аглайка. От друга страна- ти не си на дъното по доходи- на дъното си по морални ценности, слугувайки на татко си Сорос. Добре, че не си достатъчно стойностна, че да успяваш да убедиш хората да продължат масово да бягат от родината им, каквито са опорките му- на господаря ти. 

пп. Изкара се героинята, жертваща се, оставайки тук да тровиш атмосферата? 1941445376_download(16).gif.d2b7a882ed6bc9d172fdc99d006e77af.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, attj написа:

Нима Нинова миналата година не се виждаше като премиер?  Гледай докъде стига сега   https://pik.bg/горещ-слух-нинова-сега-пък-става-вице-на-кирил-петков-откриват-ново-министерство-специално-news1071356.html

А я гледай пък ти сега как ще те блокирам и тебе, щото нещо много почна да не те слуша главата.
И абсурдната и тя ще ти прави компания

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

По твази ти тъпа логика, щом си тук, че и в забутаното си градче, не само си на дъното, но и кОпаш надолу. Само че, аз не съм русокоска с вятър между ушите като теб, Аглайка. От друга страна- ти не си на дъното по доходи- на дъното си по морални ценности, слугувайки на татко си Сорос. Добре, че не си достатъчно стойностна, че да успяваш да убедиш хората да продължат масово да бягат от родината им, каквито са опорките му- на господаря ти. 

пп. Изкара се героинята, жертваща се, оставайки тук да тровиш атмосферата? 1941445376_download(16).gif.d2b7a882ed6bc9d172fdc99d006e77af.gif

Мдаа, аз съм виновен, като пиша лоши работи по форумите, а не ти, която докара 12 години управление на най-крадливата шайка в историята ни. Нямам нужда и да убеждавам никой, демографската катастрофа е факт, на повечто 40 годишни им е късно да бягат, ама децата си ще ги пратят в чужбина. Въпрос на време е да няма кой да остане да работи, ще разчитаме на "продажните" емигранти да пращат пари. За щастие, направихме добра пенсионна реформа и оставихме много хора да умрат от Ковид (като Баце се включи директно дори, когато каза че ваксинират с изтекли ваксини) 

И атмосферата нямам нужда ти ти тровя, Фандъкова достатъчно добре ти трови атмосферата. ;) 

Продължавай да наглееш, скоро ще почнат и критиките към новото управление, та е хубаво да имаме един пример, какво представляваше старото, че българите бързо забравяме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Белгиеца написа:

А я гледай пък ти сега как ще те блокирам и тебе, щото нещо много почна да не те слуша главата.

Ха ха ха.   Тези неща ги пишат и във Фрог    https://frognews.bg/novini/dogovorka-koalitsiia-shefat-parlamenta-smenia-vsiaka-godina-parva-ninova.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Белгиеца написа:

И абсурдната и тя ще ти прави компания

spacer.png

Хи,хи! Не носиш на истина, нали? Всеки, който ти я каже в очите, ти става враг и го блокираш. Знаеш ли колко ми дреме на мен, че присадената белгийска държанка ме блокира? 

Каквото и да правиш, комплексите си нито можеш да блокираш, нито да ги избиеш.1975380515_download(16).gif.1f5fb67f240574a0f3e1c19adf8f213b.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весело си е тук! Авторът на темата е блокирал половината съфорумци.  Що за форум е това?  Пък братовчедката ми е проглушила ушите да хвали Белгия и Холандия.  Тя живее и работи точно на границата между тях и се разхожда свободно и в двете  държави.  Един "белгиец" защо пише в български форум?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опит да избие комплексите си- да си държанка на белгийка, сигурно е тегаво. Жена със самочувствие, че и практична. Срещу храна и покрив, си е осигурила оплодител, домашна прислуга, гледачка на детето си и безропотен изпълнител на всяко нейно желание. И какво му остава на смачкания човечец- дуене тук и опит да се представи за нещо, че и по- стойностно от нас. Смешко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, mitosandov написа:

Ако вдигането на максимално осигурителния праг не е вдигане на данъци, тогава някой по-осведомен да обясни какво е?

Осигуровките изобщо не са данъци! И не е вдигане, защото не е увеличава ставката, а се разрешава - да те осигуряват на повече пари!

Осигуровките за работника (от заплатата му) са -  ДОО  7,54%,  ДЗПО  2,20%,  ЗО  3,20% и  ПКБ  0,40%. Общо 13,34%.
Един работи за 1000 лева брутна заплата, удържат му 133,40 лв.
Друг работи за 3000 лева заплата, удържат му 400,20 лв.
Трети (от тези ИТ) работи за 10 000 лева заплата, но му удържат пак 400,20 лв. - щото „тавана“ е 3000!

Преди години мой познат се оплакваше, че има таван. Тогава беше 2000, а той искаше да се самоосигурява на 20 000. Казваше - „Тия ... що не ми искат парите?“

преди 2 часа, attj написа:

700 лв не могат да задържат в страната желаещите да емигрират.  Мои познати зарязват 1500-2000 лв заплати и отиват за повече в Канада, Испания, Германия и т.н. 

Не е въпрос само - колко пари взимаш (и колко харчиш).
Тук - и с 10 000 на месец, пак живееш в кочината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Тук - и с 10 000 на месец, пак живееш в кочината!

За да си в кочина - сам трябва да си си я направил своята среда такава.  Заедно с тези най-близките около теб.  Повечето работещи  сънародници живеят като семейства с 2-3000 лв на месец, не се оплакват и се надяват да бъдат здрави. Трудно е на имащите по -малко пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, attj написа:

За да си в кочина - сам трябва да си си я направил своята среда такава.  Заедно с тези най-близките около теб.  Повечето работещи  сънародници живеят като семейства с 2-3000 лв на месец, не се оплакват и се надяват да бъдат здрави. Трудно е на имащите по -малко пари.

Не говоря за „кочината“ в дома, а за тази - в обществото!

И Майбах да караш - пак ще е по същите улици и пътища! Пак ще се срещаш със същите идиоти и ще „висиш“ пред същите институции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, та нали през 32 години демокрация все някои следващи ни спасяват и отървават от някакви предишни...  И докога все едно и също!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, attj написа:

Е, та нали през 32 години демокрация все някои следващи ни спасяват и отървават от някакви предишни...  И докога все едно и също!?   

Докато ... на горския не му писне и изпъди всички!

Spoiler

Из дневника на един партизанин:
5 септември 1944г. Намерихме си горичка, с шарена сянка и студено кладенче!
6 септември 1944г. Много сме нещастни. Дойдоха джандарите и превзеха горичката.
7 септември 1944г. Ура! Докато джандарите спяха, си върнахме горичката!
8 септември 1944г. Пустата му и ракия, снощи. Джандарите пак превзеха горичката.
9 септември 1944г. Таман атакувахме и ... на горския му писна и ни изгони всички от горичката. Мани, ами взе ракията, що бе останала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, attj написа:

И Милен Цветков живееше с дори повече, ама какво от това ? Кочината си е кочина. Като отвориш прозореца зимата, все на гадно ще мирише, дали ще носиш обувки за 20лв. или за 500лв. все ще газиш в кални улици и счупени тротоари. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През колко гори телилейски са ни довели от чужбина  Кирчо и Асенчо да ни правят промяна....Пустата корупция досега все побеждава -не съм чул някъде да са успели да я надборят...   Даже и преди освобождението, включително и в бай Тошово време си я е имало -дори и в други форми и изяви.   Народът е като излъгано стадо, че все от нещо ще го освобождават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса днес парламента 47. Мислих, че Бориславова ще е председател.

ЛЕНА ЗДРАВКОВА БОРИСЛАВОВА

https://www.parliament.bg/bg/MP/3529

Защото какви погледи хвърляше на шефа си Кирчо. Личи си, че обича да се вози в джип и в лимозина. 

Амбициозна е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Свободата е състояние на духа, а не осигурена възможност за достъп до „шпеков салам” (предмети, стоки, услуги или информация дори).“

Свободата (svobodata.com)

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Не ми хареса днес парламента 47. Мислих, че Бориславова ще е председател.

Защото какви погледи хвърляше на шефа си Кирчо. Личи си, че обича да се вози в джип и в лимозина. 

Тази „лимозина“ - с лимон ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

През колко гори телилейски са ни довели от чужбина  Кирчо и Асенчо да ни правят промяна....Пустата корупция досега все побеждава -не съм чул някъде да са успели да я надборят...   Даже и преди освобождението, включително и в бай Тошово време си я е имало -дори и в други форми и изяви.   Народът е като излъгано стадо, че все от нещо ще го освобождават.

Ами, така ще е, докато си живеем със стария чип, че от нас нищо не зависи и сме жертви на управляващите и тяхната корупция. Нашата си- на ниското гражданско ниво, си я пазим като очите си. Отглеждаме си я, твърдо убедени, че така трябва, защото "ония" какви далавери правят, бедна ти е фантазията.

Само че, "ония" ние ги избираме по нашите си критерии за почтеност. Форумът е представителна извадка-  Радев и Кирчо нарушиха конституцията, много важно- нали са от "нашите". И "вашите" са я нарушавали. Рашков безчинства по време на избори, изпозвайки МВР като бухалка- няма значение, "вашите" пък, използваха прокуратурата като бухалка. СДС- стани да седна. После ревем, че се въртим в кръг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, jhoro написа:

„Свободата е състояние на духа, а не осигурена възможност за достъп до „шпеков салам” (предмети, стоки, услуги или информация дори).“

Свободата (svobodata.com)

Тази „лимозина“ - с лимон ли е?

Грешка на езика, нов съм в занаята. На английски език е Limo.

×лимузина

Е, да де. Нищо. Сигурно я цанят на друг пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А иначе в ютуб, сами се издадоха кои ще са министрите.

Защото само те имат кратки биографии.

Като този примерно.

И днес си го избраха за председател на НС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Тя е лаптоп. Чипа е запоен за дънната платка. 

А, ти и чип нямаш- елементарна безмозъчна латерна си. Имаш записани на барабана си опорките от Сорос и толкова. Мома Аглайка си в момента, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване