Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Проблем с uTorrent


Препоръчан отговор

Здравейте, днес си преинсталирах windowsa и когато пробвах да инсталирам uTorrent или BitTorrent ми зарежда до този екран и спира. Дали знаете какъв може да е проблема. Благодаря предварително. 

image.png.b38ca82aecb90bc194dc6d5e03801544.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си BITCOMET, железен е, без никакви проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антивирусната ги блокира, затова не тръгват.

Инсталирай си стара версия на utorrent 2.2.1 и изключи ъпдейтите за да не качи по-нова,

работи си достатъчно прилично и е без нежелани "екстри"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ined написа:

Антивирусната ги блокира, затова не тръгват.

Инсталирай си стара версия на utorrent 2.2.1 и изключи ъпдейтите за да не качи по-нова,

работи си достатъчно прилично и е без нежелани "екстри"

А защо не Qbittorent? Хем последна версия, хем изчистен дизайн. Уторент 2.2.1 е морално остарял и не е препоръчително да се ползва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори папката %appdata% - може от старт менюто, а може и от прозореца "Изпълнение" - чрез извикването му с клавишната комбинация от Windows клавиша + R

... там изтрий папка uTorrent и пробвай пак.

 

П.С: Изтегляш го от официалния сайт, нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гладай си работата. Аз, а и много други го ползваме. Питащият не казва каква е ОС и други подробности. И вероятно е с американски настройки. Що ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PsyManDelic написа:

А защо не Qbittorent? Хем последна версия, хем изчистен дизайн. Уторент 2.2.1 е морално остарял и не е препоръчително да се ползва

От пък да не се ползва? Я го ползвам на 10ката и РАБОТИ!   Автора да пробва с десен бутон на програмата и да избере Run as admin.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

µTorrent 2.0 (Build 17920) си работи повече от перфектно и абсолютно нормално, ползвам си го и си свиркам и хич не ми трябват нови, претрупани с ненужни боклуци недодялани версии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробрах всичко, накрая изтеглих стара версия и я ъпдейтнах при което се получи. Благодаря на всички за съветите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ined написа:

Антивирусната ги блокира, затова не тръгват.

Инсталирай си стара версия на utorrent 2.2.1 и изключи ъпдейтите за да не качи по-нова,

работи си достатъчно прилично и е без нежелани "екстри"

Само да не крашваше постоянно грешка нямаше да има....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Притрябвала ми е антична версия от кукундяда ....

Вие с @jhoro, @JKirilov, @Филипов, @Kolev71 и още някои личности сте най-големите дървени философи на форумчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Freem@n написа:

Притрябвала ми е антична версия от кукундяда ....

Вие с @jhoro, @JKirilov, @Филипов, @Kolev71 и още някои личности сте най-големите дървени философи на форумчето.

Реално на тебе и компютър не ти трябва... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Freem@n написа:

Притрябвала ми е антична версия от кукундяда ....

Вие с @jhoro, @JKirilov, @Филипов, @Kolev71 и още някои личности сте най-големите дървени философи на форумчето.

Не разбрах само едно - ЗА К"ЪВ ЧЕП МЕ СПОМЕНАВАШ, в тема - по която не съм писал?

Зад монитора ... всички сте курназ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Freem@n написа:

Притрябвала ми е антична версия от кукундяда ....

Вие с @jhoro, @JKirilov, @Филипов, @Kolev71 и още някои личности сте най-големите дървени философи на форумчето.

Къде виждаш в тази тема да съм писал нещо бре овньо? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, JKirilov написа:

Е, дори няма да си го преместя...

А можеше да се направиш на сърдит и обиден като @цървул и да чакаш някой да се разплаче за тебе, и да започне да задава въпроси от сорта "а бе, верно, къде е батко?"... :jeer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте линк за изтегляне на uTorrent 2.2.1 От където и да го тегля не става.Излиза един прозорец с три опции и нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pancho1960 написа:

Дайте линк за изтегляне на uTorrent 2.2.1 От където и да го тегля не става.Излиза един прозорец с три опции и нищо.

Заповядай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, pancho1960 написа:

Много Ви благодаря всичко е точно.Сваля торенти бързо и качествено.

Влез в настройките и забрани обновлението му. За твое добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...