Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Книга за оплаквания от втория пол

Препоръчан отговор

преди 5 минути, absurt написа:

Хи,хи, аз неуспехи нямам- с такива като теб и другият женомразец, допирни точки нямам. Различавам ви отдалече и ви заобикалям. Забавлявам се с изцепките ви и малко ви съжалявам.

Това какво имаш или нямаш, си личи от поведението и речника ти. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, halek написа:

Това какво имаш или нямаш, си личи от поведението и речника ти. ;)

То важи за всички-  прегледай си твоите изрази и речник. Ако можеше да го направиш безпристрастно, би се почувствал доста неудобно. И би поработил върху самочувствието си- върху липсата му, по- точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

То важи за всички-  прегледай си твоите изрази и речник. Ако можеше да го направиш безпристрастно, би се почувствал доста неудобно. И би поработил върху самочувствието си- върху липсата му, по- точно.

Късно е вече да се правиш на дама, достатъчно се изложи. Айде тичкай в раздел политика да пускаш опорки и се успокой. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оспамихте темата. Първо говорихте за някакви църкви, сега някаква жена на име "абсурт", се опитва да оплюе всички мъже в темата.

Друго съществено, от което мога да се оплача от жените в България е, че аз винаги съм проявявал уважение към тях, но никоя от тях не се е държала добре с мен, не визирам роднините си, а разни съученички и познати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mystery__22 написа:

Оспамихте темата. Първо говорихте за някакви църкви, сега някаква жена на име "абсурт", се опитва да оплюе всички мъже в темата.

Друго съществено, от което мога да се оплача от жените в България е, че аз винаги съм проявявал уважение към тях, но никоя от тях не се е държала добре с мен, не визирам роднините си, а разни съученички и познати.

Моля, моля! Не се опитвам да оплюя всички мъже, а само тези, които преди да се включа, доволно оплюха "втория пол". Дори не е оплюване, а преднамерено гнусарско писание, на което, не знам защо, ти не реагира? Възмути те това, че "някаква жена" си позволи да каже като как изглеждат в очите й такива примати. 

ПП. Един съвет от мен- ако не срещнеш уважение в отговор на твоето държание, причините са две. Или само си мислиш, че проявяваш уважение, а то не е точно така, или имаш насреща си същество, което не те заслужава. И в двата случая зависи от теб да си направиш равносметка и да промениш нещата към по- добро за теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Белгиеца написа:

Има един друг потребител тука който също няма достъп до жена и криеше, че всъщност е инвалид.

Тая белгийска мида не се спря да дрънка глупости за мен баси глупака, имам си по коя да тичам, значи според белгийската фуклива мида като съм инвалид и нямам достъп до жени ли? Бахти сбърканата логика честно казано и не съм крил че съм инвалид ама ко да обяснщвсм на тъпоумник като белгийската мида

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Да, господине, имам. От мъж, който и за секунда не се е усъмнил в мъжествеността си, та не живее в страх да не го пъхна под чехъла си.

Познахте, господине. Мъжественост се иска, за да бъдеш мъж не само по първични полови белези. А, с мен се живее лесно- уважавам мъжа си и той ме уважава. Няма как да го разберете, господине.

колкото и да се обичате, няма лесно
бракът се гради на взаимни компромиси
може и да е вярно това което сте написали, но след този пост, започвам да се съмнявам в истиността на вашите постове
извинявайте, но така мисля
а колко мога да мисля е друг въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, absurt написа:

Моля, моля! Не се опитвам да оплюя всички мъже, а само тези, които преди да се включа, доволно оплюха "втория пол". Дори не е оплюване, а преднамерено гнусарско писание, на което, не знам защо, ти не реагира? Възмути те това, че "някаква жена" си позволи да каже като как изглеждат в очите й такива примати.

Добре де, жените като се съберете в кокошарника да се оплаквате какви пияници и простаци са мъжете ви, ние не казваме нищо нал' тъй?
Защо тогава се засягаш? Темата е по-скоро със закачлив характер отколкото със сериозен, иначе надали и би просъществувала дълго.

А, с мен се живее лесно- уважавам мъжа си и той ме уважава.

Лесно се живее само с плюшените играчки, но дори и тях трябва да ги почистваш и препираш отвреме на време та за някои и това даже не е лесно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Добре де, жените като се съберете в кокошарника да се оплаквате какви пияници и простаци са мъжете ви, ние не казваме нищо нал' тъй?
Защо тогава се засягаш? Темата е по-скоро със закачлив характер отколкото със сериозен, иначе надали и би просъществувала дълго.

Извинявам се, ако не съм разбрала, че темата е само за мъже!

Не съм лишена от чувство за хумор, но съгласи се, че "менструиращ обект", не е хумористичен израз, а просташко- комплексарски отвсякъде. Авторът му е пълен гнусар, но не видях някой от вас да му направи забележка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Авторът му е пълен гнусар, но не видях някой от вас да му направи забележка. 

Ние си го знаем какъв си е и не ни прави впечатление.
Освен това той е измислил интересна тема, да се оплакваме от лошите поведения на част от жените. Как да му се сърдим за смелостта му?
Той по-скоро е пич в очите на другите мъже, жертва си репутацията за да изкаже това което другите не смеят да го изрекат.
Пък и тука не е сайт за запознанства, та да ви правим евала на вас жените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

ПП. Един съвет от мен- ако не срещнеш уважение в отговор на твоето държание, причините са две. Или само си мислиш, че проявяваш уважение, а то не е точно така, или имаш насреща си същество, което не те заслужава. И в двата случая зависи от теб да си направиш равносметка и да промениш нещата към по- добро за теб. 

Не съм ти искал съветите, не ми трябват. Никоя жена не съм обиждал в реалния живот, няма и да го направя. И не може само мъжете да са виновни за неуспехите си, жените също имат вина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, absurt написа:

Извинявам се, ако не съм разбрала, че темата е само за мъже!

Не съм лишена от чувство за хумор, но съгласи се, че "менструиращ обект", не е хумористичен израз, а просташко- комплексарски отвсякъде. Авторът му е пълен гнусар, но не видях някой от вас да му направи забележка. 

Така е, и не темата не е само за мъже, а за...
...забава, аз поне така го разбирам, ако греша, автора да ме поправи, все пак той най добре ще знае каква е целта му.

преди 1 минута, Mystery__22 написа:

Не съм ти искал съветите, не ми трябват. Никоя жена не съм обиждал в реалния живот, няма и да го направя. И не може само мъжете да са виновни за неуспехите си, жените също имат вина.

Мдаа мама е виновна че не ти е шарила редовно задника и си станал мързеливо мрънкало, а а оная усойница дето ти упря пистолет в слепоочието за да й кажеш "Да" е виновна за това че една бира не можеш да изпиеш...
ПФУ ДЕ'А МА'А МУ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mystery__22 написа:

Нали това ти написах- другият вариант е, съществото просто да не те заслужава. Ама, ти бързаш да се засегнеш........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Mystery__22 написа:

Съученичките ги забрави, те на тяхната възраст са си такива, не са още узрели жени.
Заглеждай се в такива на по 25 и нагоре години, те вече са наясно какъв съпруг им трябва.
Тези които ще те харесат тебе, преди тази възраст просто си мечтаят за напълно неподходящи индивиди. Но като видят че онези не ги искат, тогава ще дойдат при тебе.
Гледай само да не те набара някоя манипулаторка мъжкарана голяма актьорка, правеща се първо на кротко агънце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Белгиеца написа:

Гледай само да не те набара някоя манипулаторка мъжкарана голяма актьорка, правеща се първо на кротко агънце.

Никой не може да се преструва цял живот. С годините човек се научава да улавя сигналите на манипулаторите и боклуците, и да ги заобикаля или прехвърля " у лево".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, absurt написа:

С годините човек се научава да улавя сигналите на манипулаторите и боклуците, и да ги заобикаля или прехвърля " у лево".

Ама той е млад още, трудно ще ги разпознае манипулаторките.
За да я види че е гаднярка някоя трябва да я постави в ситуация на конфликт и чак тогава ще си покаже зъбите. Абе трябва си да е преживявал ситуации при които се издават манипулаторките или да е имал късмет да ги наблюдава отблизо в отношенията им с други хора, като си изпуснат нервите.
Не е възможно да се скараме със всички манипулатори около нас, просто само за булка да не си избира такава, щото ще му съсипе живота. С другите си другарува имайки си едно на ум, че хапят и имат змийска отрова.
А те манипулаторките които и си падат малко мъжкарани са много лесни за общуване, понеже се стремят самите те към контакти с мъже, иска им се да бъдат приети като равни от мъжете. На мене като на женен ( те знаят че си имам съпруга) яко ми се правят на добри познати мъжкараните. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега една история случила се на баща ми която му нанесе психологическа травма.Той работи професия първа категория и се пенсионира рано , но тая която изчислявала пенсиите дали от женска простотия ,дали нарочно(той така смята) в предприятието което работи му  внесла в пенсионното данни за 50 и малко лева по-малко пенсия.С която той остана до живот , което в стечение на годините стават много , много парички.Той беше шокиран от цялата история щото е много любезен и разбран човек и е помагал на колегите и предприятието много повече от другите.Но тук вече се намесва и сатаната , след като отиде при адвокат за да види дали може да се поправи нещо или да съди служителката в предприятието за пропуснати загуби и професионална небрежност , те му казали че нищо не може да се стане каквото и да направят.Нали дявола ги пази тях кървящи животинки.Боже кога ще свърши тази вечна менструална драма Боже ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Milkydead написа:

Нали дявола ги пази тях кървящи животинки.Боже кога ще свърши тази вечна менструална драма Боже ...

Като гушнеш букета, ще свърши. За разлика от жените, които менструират по веднъж в месеца и по някое време  навлизат в менопауза, ти менструираш от раждането си, всяка година, всеки месец, всеки ден, всеки час, всяка минута и всяка секунда. Не ти е лесно, вярно. На всичкото отгоре, забелязвам едни истерични нотки, характерни за климакса. Мъчно ми е за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сега една история от студентските ми години: С една дългокоса мамуна ще се гаджосваме тъй като тя с коварно женско поведение ме покани да излизаме отиваме на заведение тя там женски номерца , разплака се мълчи като мисирка , имала проблеми с родителите си бля бля.И излизаме кафенца тук там , разказва ми за предишния си приятел той я бил ударил уж тя го изхвърлила и от тогава не се чували не се виждали ...Та след като нещата стават по-по сериозни и тая съвсем  взе да се кокошкари по срещи , стой мълчи и нищо , та една такава си тръгнах че вече стана напълно непоносима.И какво мислите се случва ... Същото и омразно гадже дето много я било наранило ми пише от нейния профил във фейсбук. Направо бях - O.O , та беше надраскал една тирада човека даже някоя друга обида беше вмъкнал , но ето каква се оказва , през цялото време кума-лиса си говорила с мен ръсейки оплаквания от него и явно с него за оплаквания от мен , пък и той е чел целия би следвало поверителен чат между двама души който сме си разменяли във фейсбука.Тоест това е типичната женска история и от два стола на земята , а тя като таен агент с различни самоличности ту е работила на едното поприще ту на другото...А тоя завалия бившия и приятел освен малко да се позлоби е писал тирада си за да помогне на приятелката си в бъдните и дни.Е забележете до каква степен мъжа губи разума си щом кървящия вампир реши да забие зъби във врата му.След като я питах какво става тука бе менструално създание такова , се получи една сцена точно като от филмова лента , питам я от къде знае за нас след като не си била говорила с него , нито  знаела къде е и тогава на животинчето съвсем му избиха бушоните и не може да издаде ни вопъл ни стон.Сви се така някак на едно място и загледа в земята , предполагам просто е станало съзнателно и е усетило нищожността на женската си мерзовато-низка природа.След това просто спрях да и говоря.Тук идва въпрос след като се държах с нея много по-добре отколкото заслужава , защо все пак животинката е лъгала мамела и интриганствала на два фронта, какъв в крайна сметка е мотива да развали своята връзка от която получава само девиденти  ?! Ще ви кажа веднага , просто женската му менструална природа не му дава мира да стой на едно място ако не създава грижи , сплетни и дразги между хората , интриганството и манипулациите просто са удоволствие толкова сладко за кървящото мамунче че то не може да се удържи да им се отдаде.
Или както е казал поета тъмно червена прокоба ще тегне над този свят не днес , не утре , а во веки  веков...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има и по-лошо от моите студентски години в СУ.
Значи скивам аз на едно организирано празненство на чуждестранните студенти една руса красавица на име Паула от Португалия. Карам един приятел от Сейшелските острови да се набута да седне до нея и да я поразпита това онова, ама оня като е смотан и Паула беше през един стол от него, а между тях една друга португалка брюнетка. Е те тая другата после я гледам че ми е състудентка, в същата група сме. Някъде преди нова година се престрашила вече да си говори криво ляво на развален български с едни други момичета преди лекции и един моят приятел и той при тях. Хубаво, отивам аз до него и гледам че португалката  брюнетка не може да се изкаже и си търси думите. Викам ѝ да каже на английски ако го знае, ама тя се инати - искала на български да говори. Е, аз я питах на английски вероятните думи които не познава на български и тя каза че са точно тези. После ѝ ги казах на български и така.
Хубаво, следващата седмица в същия ден в същата зала само че седнала вече, отивам при нея и я питам дали може да излезем в коридора да я разпитам за едно нещо, ама само между нас. Там я питах дали има на английски в Португалия едни книги който професора ми ги предлагаше на френски, ама аз не го знаех този език. И за това си полафихме с цел да ме запомни че ме познава и като я скивам някъде пак да е заедно с русокосата красавица Паула, да отида при тях и тя да ме представи като състудент на сънародничката ѝ. Демек на мен ми се искаше с другата да се запозная представен като сериозен човек към който може да има доверие.
Така де, ама 10-на дена по-късно в една друга зала брюнетката излиза на зелената дъска , взима тебешир и пише на английски че искала да знае какво очаквам аз от нея, какво искам от нея. И това пред около 60 човека състуденти и състудентки налични там и всички виждат. А един приятел до който съм седнал ми вика още преди да си е написала всичко, че това се било отнасяло до мене точно. Били сме си говорели на саме ( точно само веднъж ) и така. Оная явно го е разпитвала за мене и той е бил наясно, че си ме е харесала за гадже помощник за ученето. Направила си е сметката брюнетката португалка , че ще съм ѝ от огромна помощ на мен да разчита за всичко и опааа пише пред всички мацки че тя ме иска.
А сега де !?
Да се правя че не е за мене не върши работа, те по женски ще си шушукат между тях и ще разберат кой е този който си е харесала. А имаше една друга голяма сладурана там в групата и трябваше да отговоря заради нея писмено на дъската, че не знам още дали някога ще искам нещо от нея. Та с другата сладурана станахме гаджета на следващата година.

Значи брюнетката португалка като разбра отговора ми на английски, излезе пак ядосана и изтри от дъската и нейното и моето писане, преди да влезе доцента за лекция.
Значи на нея не ѝ е вършило работа да си ме пита мене директно, а е искала да ме злепостави пред всички мацки, че уж нещо сме си говорили, от което тя да има право на обяснения от моя страна кога ще ставаме гаджета. Абе решила си е мадамата че ѝ трябвам да съм само неин и го заявява пред цялата група най-нахално в писмен вид. Такова нахалство не бях виждал нито до тогава, нито след това.
Пък моят план беше само да успея да се докопам чрез нея до русокосата португалка Паула, щото са ми слабост русичките мацки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм забелязал че днешните са изключително нагли и агресивни в поведението си като сметне че някой трябва да е неин мъж.По лошото е че това го правят и доста грозновати женици и не се свинят да посягат с грешните си ръчички.
Българките са зле възпитани хулиганки като цяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Milkydead написа:

Българките са зле възпитани хулиганки като цяло.

Абе по селата може да се изрови и някоя свястна нашенка, ама в големите градове е разпасана работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При жените манипулациите са заложени генетично. Още първата жена е изманипулирала първия мъж. Как не се научихте толкова хиляди години? Това няма да се промени, защото на вас ви се иска. Дори майките ви, ви манипулират и тоя ваш рев, навява единствено асоциации за хомосексуалност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То на филмчета всичко може. Но има един момент, в който трябва да излезеш от филмчетата и да се запознаеш с живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване