Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Книга за оплаквания от втория пол

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Радул написа:

Дори майките ви, ви манипулират и тоя ваш рев, навява единствено асоциации за хомосексуалност.

Майките манипулират да, в тяхна полза да се случват нещата, със снахата да са приятелки и да заговорничат срещу собствения си син с жена му.

А като гледам как се отъждествяваш с ник на който мъж е с дълга като жена коса, та май прехвърляш твоите си мераци върху други пора.

------------

А иначе най-големият проблем с жените е, че всичките се надяват да се отнасяш към тях като чели ще се жените. Пък то човек иска само да ги сгушка у кревата за временно ползване повечето. Как да си състави млад мъж правилно мнение за жените, ако няма възможност да ги изпробва няколко за по няколко месеца, да си прецени дали му харесват такива със силно окосмени бедра или пък мургави между краката и т.н. Като ги гледа човек как изглеждат разни дами след креватната гимнастика и не му се иска цял живот с неподходяща да си ляга.
А те пък нарочно затрудняват достъпа до гушкането, за да им е ясно на мъжете че трябва да мине време преди да има проби, та да им писне и да се женят по-бързо за каквато има.
Да бе, кофти е тая работа с избора на подходяща като за булка.
Гледаш я на външен вид горе долу е добре, ама после като я видиш по време на пробата как изглежда, това дето не се вижда когато стои права и идва голямото разочарование. А те не си признават предварително какво ще видиш, трябва да се помъчиш доста преди да ти легне и откриеш каква е гледката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.09.2021 г. в 9:13, Milkydead написа:

В тази тема може да поставяте всички оплаквания от преживени случки включващи втория пол и това с което са ви : ядосали ,обидили ,измамили, огорчили и т.н.

Аз започвам с история от тази сутрин.Отивам в магазиня и си взимам  едни кифли и един сок.Магазина се върти само от менструиращи индивиди , кифлите струват 2.10 на етикет , сока по етикет струва 2.89 ябълка 100%.На касата тая ми ги маркира и аз си излизам , първо като да искаше да смачка сметката , ама щото явно я гледах в ръцете ми я даде.Излизам от магазина и гледам кифлите маркирани 2.20 , а сока  марикаран като мултивитамин маракуя , манго , банан с цена 3.35.И преценям да се връщам ли да не се ли , айде ще се върна...Казвам и че има грешка тоя сок е друг цената е различна и очаквано тя почва да мели че не тоя сок бил по-скъп ама цената просто я нямало бля бля заменструира моментално неще да връща парите.За кифлите ми даде 10ст да не е без хич и толкоз.И разбира се аз излизам огорчен с поредната констатация за това БОЖЕ ЗАЩО Са толкова прости тея жени БОЖЕ! Стандартна история и напълно в реда на нещата.
И все има случки всякакви и тук е мястото да ги споделите

Е, хайде сега, не са всичките такива. За гадже никоя не става, верно, че на всичките в главите им има само пари, ама малко са тези, които правят подобни номера с цените. В повечето магазини, където пазарувам, рядко се случва да объркат цените, а ако ги объркат, после чинно си оправят нещата. В единия магазин пък има една яка милф на към 45 и... айде стига отклонения от темата. :D

И каква е тая ябълка 2.90, да я е*еш у кафявото? 100% ябълка е максимум 2 лв. дори в най-скъпия магазин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това днес в магазина: ако ми кажеш още веднъж Калино Моме ще ти строша зъбите, ей ще останеш без топки" от някакви момичета към техен съученик

от малки изпъкват гадните гени на родителите им

във фейса преди няколко години няква дето покрай един приятел ме добави, приятелка на гаджето му искаше да ходим

ама ми се видя тъпа чалгаджийска кифла, плюс това имаше дете явно самотна майка, защото в един пост я видях да пише, че не можела да си намери мъж да й гледа детето

няколко пъти си писахме и после се намърда някакъв циганин дето й е бил бивше гадже и е от моя град и почна да ме заплашва, че аз съм я бил свалял

бе само тъпотии, тя ми се извини и каза, че манго повече няма да ме пипа ама аз нататък я блокнах

друго интересно, една нейна приятелка си постна снимка на голото гъз в профила ми и й се виждаха срамните косми в гръб смятай за какво става въпрос

всички блокирах и всичко това доста тъпо и излишно ми дойде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Валсо написа:

Е, хайде сега, не са всичките такива.

Ти откога не си гушкал жена в леглото бе господине с бисексуалните наклонности ?
Тази тема е по-скоро за оплаквания от мъже които си лягат с жени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

това днес в магазина: ако ми кажеш още веднъж Калино Моме ще ти строша зъбите, ей ще останеш без топки" от някакви момичета към техен съученик

от малки изпъкват гадните гени на родителите им

във фейса преди няколко години няква дето покрай един приятел ме добави, приятелка на гаджето му искаше да ходим

ама ми се видя тъпа чалгаджийска кифла, плюс това имаше дете явно самотна майка, защото в един пост я видях да пише, че не можела да си намери мъж да й гледа детето

няколко пъти си писахме и после се намърда някакъв циганин дето й е бил бивше гадже и е от моя град и почна да ме заплашва, че аз съм я бил свалял

бе само тъпотии, тя ми се извини и каза, че манго повече няма да ме пипа ама аз нататък я блокнах

друго интересно, една нейна приятелка си постна снимка на голото гъз в профила ми и й се виждаха срамните косми в гръб смятай за какво става въпрос

всички блокирах и всичко това доста тъпо и излишно ми дойде

На колко такива случки с псувни от невръстни "г-ци" съм ставал свидетел ... Минавах покрай една групичка дечурлига с тротинетки  едното момче бяга надолу и една госпожичка на къде 7-8г  се провиква на висок Ей Пе**рас ще ти е*а майката мръсна.Деца хъх.
Но всички видяха как потребителки като absurt просто си се държат женски.Дивашкото , дегенератно поведение е чист еквивалент на женското поведение в днешно време.Много интелектуалци предупреждаваха че с развитието на консуматорската култура и свръх употребата на технологиите много интелектуално ощетени хора(тук влизат 99% от женската порода) ще се превърнат в диваци , така си и стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

Тази тема е по-скоро за оплаквания от мъже които си лягат с жени.

Ходи да се образоваш какво означава "бисексуален" и тогава ще си говорим. Ако имаш нужното IQ, в което се съмнявам, ще разбереш дефиницията на термина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Валсо написа:

Ако имаш нужното IQ, в което се съмнявам, ще разбереш дефиницията на термина.

Интелектуалното ми ниво е достатъчно високо за да разбера правилно тази голяма книга писана от хамериканските психиатри:
https://www.academia.edu/11886511/DSM_IV_TR_Diagnostic_and_statistical_manual_of_mental_disorders
Там обясняват за разстройствата на поведението на индивиди относно сексуалната им ориентация. Там пише гледната точка на учените психиатри. А от гледна точка на техните пациенти, бисексуален може би означава да се молиш на две божества , де да ви знам какви мътилки имате в главите ви.

Ето и на български книга по-евтина ( и горната я има на хартия на български):
spacer.png

А от гледна точка на гинеколозите, бисексуален означава хермафродит.
Това значение не ме интересува, не пиша за него.

Та така, наш Радо84 прекръстил се на Валсо е живял с жена преди време, после е живял с мъж.
Те това е то да си бисексуален. Ама ти си забравил как сам си си признавал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Психологията я ядох за закуска в техникума и в университета. Като обичаш да четеш психология, хвани прочети бащата на психологията - Фройд. И по-точно - "Психология на сексуалността". Там човекът е написал черно на бяло, че такива като теб са привлечени сексуално от собствения им пол, но по различни причини ги е срам от това тяхно влечение и чрез омраза и заяждане се опитват да убедят както другите, така и себе си, че са хетеро. Но не особено успешно, бих добавил. Така че изобщо не ме впечатляваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе имах си аз съмнения че белгийската мида е лява резба ама ...

Я чакай да ударя един лайк на Валсо да го видя психолога на Калдата белгийската мида кви ще ги плещи за мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Валсо написа:

Като обичаш да четеш психология, хвани прочети бащата на психологията - Фройд. И по-точно - "Психология на сексуалността". 

На мен пък в Софийския университет професор Леви ( еврейн бе ) ми каза да не чета нищо от този перверзен извратеняк Фройд относно сексуалност.
Сега на професора ли да вярвам или на хората със симптоми описани в учебниците по психиатрия като част от диагнози? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

На мен пък в Софийския университет професор Леви ( еврейн бе ) ми каза да не чета нищо от този перверзен извратеняк Фройд относно сексуалност.
Сега на професора ли да вярвам или на хората със симптоми описани в учебниците по психиатрия като част от диагнози? 

На еврейн никога не трябва да вярваш, за каквото и да е! Ще прави, ще суче и накрая ще извърти така нещата, че да те овътри с пари в негова полза! И аз имах един еврейн в университета (не СУ), който се опитваше да ме изкара тройкаджия по български език (защото не исках да си купя книгата му, демек да му пълня гушата с пари), когато цяла комисия от 10 души проверяващи от МОН казаха, че познанията ми по правопис и пунктуация са за 5.75. Съответно аз му казах на тоя еврейски бУк-лук, че ако продължава, ще му докарам цял отбор скинари, фенове на Хитлер и да си прави сметката какво ще му се случи. От този ден нататък изведнъж станах отличник по БГ език в неговите лекции. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Валсо написа:

На еврейн никога не трябва да вярваш, за каквото и да е!   

Eми точно, той и брадатият ти Фройд и той е бил евреин.

------------------------------------

Да ви се оплача, зъболекарката на сина ми не знае да си служи с телефонния си секретар , който повтаря че не бил достъпен. Абе това жените и техниката са като две различни планети.
Учила, учила и напълнила кабинета си със скъпи машини ама не ѝ стига акъла да си се обади сама до своя номер и да чуе каква простотия е направила.
Тая същата преди месеци написала на вратата да си прочетеш СМС-а дето ти го била пратила, преди да ѝ звъниш на звънеца. Ама по телефона не ме е предупредила, че ще ми праща СМС щото я е страх от Ковид. И аз съм ѝ дал GSM номер, ама който си стой постоянно вкъщи, щото ѝ се бях обадил от него. Чакаме ние пред врата ѝ, тя ни наблюдава по камерата като чели сме пладнешки разбойници и гледа че си гледам GSM-а и по едно време отвори вратата.
Е, викам ѝ че имам повече от един номер на GSM и този на който е пратила СМС-а е вкъщи. А тя гледа и тъпее.
После вътре пуска някаква скъпа машина да била филтрирала въздуха, да не се били заразили следващите пациенти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Днеска се качвам в автобуса ама съм си забравил маската идва няква шишкава кондукторка и ми казва че не можело без маска и трябвало да сляза , дигам си цялата блуза на носа като цялото ми лице се скрива и и казвам ето имам маска , но проклето менструиращо животинче се заяде  нарочно че  блузата ми която има  доста по-дебел плат от маска и по плътен при това не бил маска и почна да ме заплашва че щяла да се обади на 112 ??? И щяла да извика еди си кой , така или иначе принуди ме да сляза да вървя и да чакам другия автобус и да си купя още една ненужна маска само заради едната ирационална напълно несъстоятелна менструална логика , че тя тъй искала ... Такова дефектно нещо като човешката жена няма из всички видове животни...
Разбира се на всичко отгоре съм и имунизиран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване