Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос от 14 годишно момиче към момчетата/мъжете

Препоръчан отговор

Добре, моя снимка няма как да пльосна, тъй че...😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Clarisse Curie написа:

Добре, моя снимка няма как да пльосна, тъй че...😂

Да, да. Разбрахме се, че не ти искам голата снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ее стига с тия голи снимки де, а аз се забавлявам с берковското височество, на Кларис темата ще й се види интересна ако се интересува от история :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, _Aumi_ написа:

Само на мен ли ми се струва, че искаш да ни пързаляш като се правиш на 14 годишна! 😉

Не! Не само на теб ти се струва. Като си помисли човек добре и се сещам че има един 'хубавец" във форума, който , като му дойде музика си прави нов профил с поредното женско име и ни гледа сеира. Така че, напълно е възможно "Бай Ганьо"  да играе на ново в ролята на ...жена. 54 годишна "баба" по цял ден гледаща телевизия и чакаща вечерта, когато и се връща красивата руса белгийка от работа. "Бабата " готви, пере, простира и като и отпуснат 20 евро на коленете, чака разрешение да се поразходи с Дачийката по сокаците на селото. Много ми е позната "тази баба"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Не! Не само на теб ти се струва. Като си помисли човек добре и се сещам че има един 'хубавец" във форума, който , като му дойде музика си прави нов профил с поредното женско име и ни гледа сеира. Така че, напълно е възможно "Бай Ганьо"  да играе на ново в ролята на ...жена. 54 годишна "баба" по цял ден гледаща телевизия и чакаща вечерта, когато и се връща красивата руса белгийка от работа. "Бабата " готви, пере, простира и като и отпуснат 20 евро на коленете, чака разрешение да се поразходи с Дачийката по сокаците на селото. Много ми е позната "тази баба"

Знаете ли, разгадахте ме! Ужас, какво ли ще правя сега!? 

Сериозно, почна да става нелепо вече, не мислите ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Kolev71 написа:

Ее реши ми чуденката що въпросния "хубавец" се представя толкова слабо в темата, благодаря много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Clarisse Curie написа:

Знаете ли, разгадахте ме! Ужас, какво ли ще правя сега!? 

Сериозно, почна да става нелепо вече, не мислите ли?

Няма какво да мисля. Вие като пишете - Вие мислете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кларисс е майката на 14-годишното полудете, споделило с нея “страданията на Вертер".

И сега 40 годишната ѝ майка иска да се върне назад в чувството си, разигравайки пред другите, пред нас, неква малка кльощавелка.

Което, прочее, е показател за коренния ѝ неуспех в живота.

———

Ще бъда баннат по причина извън тази тема.

Чао!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Kolev71 написа:

Няма какво да мисля. Вие като пишете - Вие мислете.

А сетих се и друго, белгийската мида ме избягва, Кл;арис също :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, petie1 написа:

А сетих се и друго, белгийската мида ме избягва, Кл;арис също :)

Това не ти е проблем, за да си го местиш отляво или от дясно. На който не му изнася, не пише във форума и никой не го осмива.

Как си обясняваш факта? Току що се регистрирала и от 280000 регистрации, попаднала точно на моя профил? А аз на днешният ден за пръв път пиша в темата. Разликата е само 4-5 часа.

"Бай Ганьо" може да го направи, но не и дете на 14 години, което се интересува от старци на по 70 години

Clarisse Curie
Потребител

Регистрация Сряда в 17:48

Последно онлайн преди 4 часа

ScreenShot002.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Kolev71 написа:

Това не ти е проблем, за да си го местиш отляво или от дясно. На който не му изнася, не пише във форума и никой не го осмива.

Как си обясняваш факта? Току що се регистрирала и от 280000 регистрации, попаднала точно на моя профил? А аз на днешният ден за пръв път пиша в темата. Разликата е само 4-5 часа.

"Бай Ганьо" може да го направи, но не и дете на 14 години, което се интересува от старци на по 70 години

Clarisse Curie
Потребител

Регистрация Сряда в 17:48

Последно онлайн преди 4 часа

ScreenShot002.jpg

Поредната подсказка от "Бай Ганьо Белгийски" и кат добавиш факта  че синчето води 14 годишни моми и работата се навързва горе долу :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petie1 написа:

Поредната подсказка от "Бай Ганьо Белгийски" и кат добавиш факта  че синчето води 14 годишни моми и работата се навързва горе долу :)

Нищо свързано с децата не добавям и не коментирам. Те са ни деца. Дали са моите, дали твоите, дали на "Бай Ганьо" децата не ги коментирам. Още са много малки, за да коментира някой че това дете е лошо или добро и от него може и да излезе и Мария Кюри или бандит, по опасен от американските! Съобразявайте се с това. Не е задължително само да се забавлявате , а и да сте отговорни пред децата си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kolev71 написа:

Нищо свързано с децата не добавям и не коментирам. Те са ни деца. Дали са моите, дали твоите, дали на "Бай Ганьо" децата не ги коментирам. Още са много малки, за да коментира някой че това дете е лошо или добро и от него може и да излезе и Мария Кюри или бандит, по опасен от американските! Съобразявайте се с това. Не е задължително само да се забавлявате , а и да сте отговорни пред децата си!

Напълно съм съгласен ама "Бай Ганьо Белгийски" сам се похвали с това, та има наблюдение как да се прави на 14 годишно момиче тива исках да кажа :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, petie1 написа:

Ее стига с тия голи снимки де, а аз се забавлявам с берковското височество, на Кларис темата ще й се види интересна ако се интересува от история :)

Абе това да не е Анка с нов ник?! :wub:

преди 9 часа, Kolev71 написа:

Не, не е белгиеца, не е в негов стил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _Aumi_ написа:

Ба едва ли съвсем гррамотно пише и разумно за разлика от Анка, мен лично ми прилича и на един друг образ освен на белгийската мида, на Мадона ми прилича ама знам ли може да си е наистина странна хлапачка кой знае свят голям широк хора всякакви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

Ба едва ли съвсем гррамотно пише и разумно за разлика от Анка, мен лично ми прилича и на един друг образ освен на белгийската мида, на Мадона ми прилича ама знам ли може да си е наистина странна хлапачка кой знае свят голям широк хора всякакви

айде бе, хлапачка да пише така! да не бъде!

хлапачките имат къде къде по-интересни занимания... вместо да си пишат по форуми, в които повечето хора са над 40

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, _Aumi_ написа:

Не, не е белгиеца, не е в негов стил.

Уважаема!

Аз не съм написал че е той на 100%, но! Позволи ми да зная как пише, какъв му е стилът и всичко останало, далеч по вече от всеки един от Вас! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Ей Боже, благодаря ти! Хлапачка съм и съм странна да, най-после някой да се позамисли за "другия вариант" и да се постави на мое място! 

petie1, благодаря! Поне Вие допуснахте, че аз съм си аз!

Kolev71, прегледах Ви профила, защото прегледах профилите на почти всички хора, коментирали поста ми. Спокойно, не се интересувам "специално" нито от старци на по 70 години, нито от Вас. 

_Aumi_, какви интереси имат тогава? И защо всички да сме под общ знаменател. В клишираните американски филмчета има и "зубъри" и "аутсайдери", не е ли така? Е, какво ако и аз съм такова нещо? Напълно недопустимо Ви се струва, така ли? И знаете, ли защо пиша в такива форуми? Защото си мислех, че хора с житейски опит биха ми помогнали, биха ме разбрали, или най-малкото не биха ме подозирали в такива нелепи неща!

преди 5 часа, Аралампи написа:

Кларисс е майката на 14-годишното полудете, споделило с нея “страданията на Вертер".

И сега 40 годишната ѝ майка иска да се върне назад в чувството си, разигравайки пред другите, пред нас, неква малка кльощавелка.

Което, прочее, е показател за коренния ѝ неуспех в живота.

———

Ще бъда баннат по причина извън тази тема.

Чао!

Да, само, че малката кльощавелка съм аз, и честно да, споделих частично на майка ми за какво иде реч в този форум по тази тема. И не, не заплашвам никого, звучи тъпо (вижте ме, казах на мама колко сте лоши и как ме обиждате или нещо от този род...), но смятам да си изтрия публикациите и профила. Така всички ще са доволни, предполагам?! А смятам, че всеки е изпитвал подобни чувства или е бил в подобни ситуации на тази възраст, затова е меко казано гадно да се говори с насмешка. Но явно всичко, което публикувам трябва да се тълкува с насмешка и съмнение. Даже не е нужно след този мой коментар повече да ме нападате, разбрах, че съм "неодобрена за 14 годишна тийнейджърка" и се надявам тази "скалъпена от мен, дъртата баба и Бай Ганка историйка"" поне да ви е разсмяла и разнообразила ежедневието!

Аралампи, нали сме се "били разбрали"??? Не, не за "голата снимка" (която не съществува нито в ед.ч., нито в мн.ч.), а за това как:

"Тогава обещавам повече да не ти опозиционерствам, връщайки благородно жеста."

Върнахте го жеста, тъпкано при това. Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Clarisse Curie написа:

Ей Боже, благодаря ти! Хлапачка съм и съм странна да, най-после някой да се позамисли за "другия вариант" и да се постави на мое място! 

Е аз съм си борг все пак което означава че допускам всяка хипотеза колкото и странна да е :) Казах свят голям широк хора всякави, ще си имаме и странна хлапачка в хоремага, виждам че се вълнуваш от физика а нашия 70 годишен старец е експерта тук по аудиотехниката ако не си разбрала вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета - доста късно дам темата, но ...

Не забравяйте!

Съдбата има много по-богато въображение от нас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Clarisse Curie написа:

Kolev71, прегледах Ви профила, защото прегледах профилите на почти всички хора, коментирали поста ми. Спокойно, не се интересувам "специално" нито от старци на по 70 години, нито от Вас. 

_Aumi_, какви интереси имат тогава? И защо всички да сме под общ знаменател. В клишираните американски филмчета има и "зубъри" и "аутсайдери", не е ли така? Е, какво ако и аз съм такова нещо? Напълно недопустимо Ви се струва, така ли? И знаете, ли защо пиша в такива форуми? Защото си мислех, че хора с житейски опит биха ми помогнали, биха ме разбрали, или най-малкото не биха ме подозирали в такива нелепи неща!

Да, само, че малката кльощавелка съм аз, и честно да, споделих частично на майка ми за какво иде реч в този форум по тази тема. И не, не заплашвам никого, звучи тъпо (вижте ме, казах на мама колко сте лоши и как ме обиждате или нещо от този род...), но смятам да си изтрия публикациите и профила. Така всички ще са доволни, предполагам?! А смятам, че всеки е изпитвал подобни чувства или е бил в подобни ситуации на тази възраст, затова е меко казано гадно да се говори с насмешка. Но явно всичко, което публикувам трябва да се тълкува с насмешка и съмнение. Даже не е нужно след този мой коментар повече да ме нападате, разбрах, че съм "неодобрена за 14 годишна тийнейджърка" и се надявам тази "скалъпена от мен, дъртата баба и Бай Ганка историйка"" поне да ви е разсмяла и разнообразила ежедневието!

Аралампи, нали сме се "били разбрали"??? Не, не за "голата снимка" (която не съществува нито в ед.ч., нито в мн.ч.), а за това как:

"Тогава обещавам повече да не ти опозиционерствам, връщайки благородно жеста."

Върнахте го жеста, тъпкано при това. Благодаря Ви!

Преди няколко месеца разкатаха по същия начин една кака.

Съвсем забравих за нея. Къде отиде тая човек? :giggle1: Да дойде да удари едно състрадателно рамо.

Даже приликата е зашеметяваща, защото след две-три страници и тя започна да обмисля самоизтриване и напускане на форума, за да са доволни всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Clarisse Curie написа:

Даже не е нужно след този мой коментар повече да ме нападате, разбрах, че съм "неодобрена за 14 годишна тийнейджърка" и се надявам тази "скалъпена от мен, дъртата баба и Бай Ганка историйка"" поне да ви е разсмяла и разнообразила ежедневието!

Е няма как да те одобрим за 14 годишна, така безплатно и без да имаш заслуги.
Ако се беше сетила да го играеш поне 16 годишна вземала по два класа на година, тогава можеше някой да ти се хване на въдицата.
Точно в тази тема няма поставен никакъв реален проблем стоящ реално пред 14 годишните момичета. А и на тях не трябва да им се говори за гушкане, щото после майките им ще има да плачат, плачат, плачат като позабременеят дъщеричките им мили.
Няма да почнат да ги тъпчат още от такава възраст с противозачатъчни хапчета я.
Това деца деца да раждат си е запазено само за ония от едно известно етническо малцинство.
Има един женски форум бгмамки иди се пробвай при тях дали ще ти се вържат на номерцата.

Тука чичковците отказваме да си говорим с 14 годишни представи си. А 14 годишни момченца и момиченца няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bornofash написа:

Преди няколко месеца разкатаха по същия начин една кака.

Съвсем забравих за нея. Къде отиде тая човек? :giggle1: Да дойде да удари едно състрадателно рамо.

Даже приликата е зашеметяваща, защото след две-три страници и тя започна да обмисля самоизтриване и напускане на форума, за да са доволни всички.

Вярно! Не бях се сещал за нея, понеже дълго време не я забелязвам във форума. Като че ли беше и   VIP доколкото си спомням.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешно е, 13-годишна се била гушкала "ВЕЧЕР" на плажа на спасителен пост със 14-годишен? И тя била на почивка без надзор от родител? И иска от нас отговор какво да направи?

Ще ти отговорим когато пораснеш на 18+ годишна възраст, въпреки че си по-компетентна от нас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Белгиеца написа:

Е няма как да те одобрим за 14 годишна, така безплатно и без да имаш заслуги.
Ако се беше сетила да го играеш поне 16 годишна вземала по два класа на година, тогава можеше някой да ти се хване на въдицата.
Точно в тази тема няма поставен никакъв реален проблем стоящ реално пред 14 годишните момичета. А и на тях не трябва да им се говори за гушкане, щото после майките им ще има да плачат, плачат, плачат като позабременеят дъщеричките им мили.
Няма да почнат да ги тъпчат още от такава възраст с противозачатъчни хапчета я.
Това деца деца да раждат си е запазено само за ония от едно известно етническо малцинство.
Има един женски форум бгмамки иди се пробвай при тях дали ще ти се вържат на номерцата.

Тука чичковците отказваме да си говорим с 14 годишни представи си. А 14 годишни момченца и момиченца няма.

Аууу, добре! Слушам и изпълнявам! За следвъщ път ще знам на каква да се правя! Ще пробвам ако искам и където искам. Явно е много яко да го удряме на грубо и подигравателно. Чудесно, тогава и аз така ще отговарям на такива коментари. 

Между другото чували ли сте, че има хора, които са класифицирани като "излишни индивиди"... Просто информативно... Злобата топли и ще топли през настъпващите студени дни така ми се струва...

току-що, ДзВяРа! написа:

Смешно е, 13-годишна се била гушкала "ВЕЧЕР" на плажа на спасителен пост със 14-годишен? И тя била на почивка без надзор от родител? И иска от нас отговор какво да направи?

Ще ти отговорим когато пораснеш на 18+ годишна възраст, въпреки че си по-компетентна от нас!

И къде без надзор? С баща ми и майката на въпросното момче бяхме, за Ваше сведение. Много ясно съм се изразила, но вече това не е основната тема тук. Докато не бъда тотално "разкостена" от всички нЕма да се миряса. ОК, challenge accepted!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване