Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос от 14 годишно момиче към момчетата/мъжете

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Clarisse Curie написа:

И къде без надзор? С баща ми и майката на въпросното момче бяхме, за Ваше сведение. Много ясно съм се изразила, но вече това не е основната тема тук. Докато не бъда тотално "разкостена" от всички нЕма да се миряса. ОК, challenge accepted!

"РАЗКОСТЕНА" тази дума на каква възраст я научи и разбра нейното значение?

ОК, did not say how many languages you speak at the age of 13, не каза колко езика говориш на 13 годишна възраст?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Между другото чували ли сте, че има хора, които са класифицирани като "излишни индивиди"... Просто информативно..."

Може и да има такава група "излишни индивиди", но тя ще в тайна само на Администрацията на този форум. И аз просто информативно Ви съобщавам с тези редове.

Тогава как Вие , след като сте се регистрирала едва преди 4-5 дни успяхте да разгадаете тази тайна, при положение, че се напъвате да убедите хората за Вашите 14 години? А може би сте дъщеричката на някой от администрацията и "Той" пиейки си ракийката вечер с мама е споделил тази тайна така, че и дъщеричката го е разбрала.

Не ми е ясно само едно. Как човек на възраст му се занимава с клюки, и всички други извращения та да седне и да се лигави по най грозния начин с хората, правейки се на велик и неоткриваем, защото се намирал в интернет пространството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малефчето приключи с правенето на буркани със сладко на Павликени и музата я налегна за поредния роман от поредицата ,,Незабравени любовни романи,, от издателство ,,Арлекино,,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей най сетне решихме ли какво е Кларис? :)

преди 11 часа, Kolev71 написа:

"Между другото чували ли сте, че има хора, които са класифицирани като "излишни индивиди"... Просто информативно..."

Това ми звучи малко в стила на нацито на форума берковската принцеса и не мисля че се отнася за форума а за обществото...

Ама каквото и да е Кларис браво затова че ни върза на гола да се чудим какво е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Бял Кон написа:

Малефчето приключи с правенето на буркани със сладко на Павликени и музата я налегна за поредния роман от поредицата ,,Незабравени любовни романи,, от издателство ,,Арлекино,,

Компоти, по-точно. 

преди 19 часа, ДзВяРа! написа:

"РАЗКОСТЕНА" тази дума на каква възраст я научи и разбра нейното значение?

ОК, did not say how many languages you speak at the age of 13, не каза колко езика говориш на 13 годишна възраст?

На 11 някъде разбрах значението й. Вкъщи и не само съм я чувала. И защо се интересувате, ако може да попитам? И защо трябва да давам отчети? 

2 езика, защо?

преди 14 часа, Kolev71 написа:

Може и да има такава група "излишни индивиди", но тя ще в тайна само на Администрацията на този форум. И аз просто информативно Ви съобщавам с тези редове.

Тогава как Вие , след като сте се регистрирала едва преди 4-5 дни успяхте да разгадаете тази тайна, при положение, че се напъвате да убедите хората за Вашите 14 години? А може би сте дъщеричката на някой от администрацията и "Той" пиейки си ракийката вечер с мама е споделил тази тайна така, че и дъщеричката го е разбрала.

Не ми е ясно само едно. Как човек на възраст му се занимава с клюки, и всички други извращения та да седне и да се лигави по най грозния начин с хората, правейки се на велик и неоткриваем, защото се намирал в интернет пространството.

Аз ли се правя на велика и неоткриваема? Каква информация да Ви давам и защо? То и на педофилите (защото е пълно с такива, никого не визирам от форума, обаче) им е интересно да подпитват всичко. На кого съм дъщеря си е изцяло моя работа и не смятам, че това Ви засяга. Всички, не само Вие. На тази възраст (14) да седя по парковете и да храня гълъбите ли се очаква? Или пък да се натискам с първите срещнати? И защо започвате с този обиден тон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Clarisse Curie написа:

Компоти, по-точно. 

Компютри не са ли?

Иначе каквото и да си браво че ни върза на гола кука да се чудим какво си всъщност :lol6:

Ей ама никой не се сети за брат Винкеларий значи може и той да е сестра Кларис :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.09.2021 г. в 21:07, Clarisse Curie написа:

Много учудващо и смешно предполагам, но факт! На 14 съм и не е фейк профил на някоя лелка. Това, че пиша правилно от граматическа и лексикална гледна точка може да е странно за възрастта ми, но защо пък да няма изключения... 😏

Щом не си фейк профила на някоя лелка, значи си фейк профила на някоя бабка. Калдейта е форума на изключенията, така че това не е проблем. И ако все пак си решила да следваш неква физика, да знаеш, че "атомна" не съществува. Ядрената я изяде много отдавна. Ваксинирай се. Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Радул написа:

И ако все пак си решила да следваш неква физика, да знаеш, че "атомна" не съществува. Ядрената я изяде много отдавна.

Има обърквация в названията "атомна", "ядрена" и "квантова" физика у нас.

По подобен начин някои казват, че няма квантова физика, а тя е квантова механика.

Все пак в нашия език и научна класификация и трите физики съществуват.

Атомна физика и с какво се яде тя у нас в сравнение с ядрената физика:

—————

Атомна физика е основен раздел на физиката, който се занимава с атомa като изолирана система. От главен интерес са свойствата на електроните и най-вече процесите в последния електронен слой. В ежедневието атомна и ядрена физика се използват като синоними, но ядрената физика се занимава с процесите в самото атомно ядро.

——————

https://bg.wikipedia.org/wiki/Атомна_физика

Обърквацията в езика ни и понятията за разделите на физиката идва, според мен, заради прехода ни от социалистическия лагер в капиталистическия :D

PS. Who the fuck is Alisse? Errrm, Clarisse?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Станислав Кьоров написа:

Аз съм на 11 и искам да спя с милфки😃.Тази тема е толкова фейк , че няма на къде повече!

Всеки си има лично мнение. Отделен въпрос е, че не е нужно всеки да го споделя. Но нали в този форум са все интелигентни хора.

преди 10 часа, Радул написа:

Щом не си фейк профила на някоя лелка, значи си фейк профила на някоя бабка. Калдейта е форума на изключенията, така че това не е проблем. И ако все пак си решила да следваш неква физика, да знаеш, че "атомна" не съществува. Ядрената я изяде много отдавна. Ваксинирай се. Успех.

Да, 114 съм всъщност. Много сте наблюдателни.

преди 4 часа, Nagov написа:

PS. Who the fuck is Alisse? Errrm, Clarisse?

Errrm, 114 годишна бабичка с деменция и раздвоение на личността. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Clarisse Curie написа:

Errrm, 114 годишна бабичка с деменция и раздвоение на личността. 

От кога 14 годишните почнаха да се интересуват от старческо оглупяване изписано даже с думичката деменция ?
А това за раздвоението на личността направо няма как едно 14 годишно дете да знае какво е, предвид на факта, че не познава подобна личност. Би могло да има баба с Алцхаймер, ама със сигурност не познава лице страдащо от раздвоение на личността и не знае какво е.
Та така лелче, зарежи го тоя ник, вече достатъчно се изложи от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Clarisse Curie написа:

Леле за рекордите на Гинес си 114 годишна бабичка :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Nagov написа:

Обърквацията в езика ни и понятията за разделите на физиката идва, според мен, заради прехода ни от социалистическия лагер в капиталистическия :D

Aха. Всичко започва с нискочестотното желание за подражание на новата термонология, която не е нито нова, нито е терминология, а е тяхната терминология. Така се появиха абсурди в българския език, който си има своя собствена терминология, даваща ясна и точна представа за нещата. Атомна и ядрена физика е едно. Квантова физика няма. Както и замяната на окис с оксид, двуокис с диоксид и т. н. Национален идентитет братче. Не е дори идентичност! Може би защото идентичност е в женски род...

Посредствеността е майката на подражанието.

преди 1 час, Clarisse Curie написа:

Разделяш на две и получаваш резултат, с точност до плюс- минус 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

От кога 14 годишните почнаха да се интересуват от старческо оглупяване изписано даже с думичката деменция ?
А това за раздвоението на личността направо няма как едно 14 годишно дете да знае какво е, предвид на факта, че не познава подобна личност. Би могло да има баба с Алцхаймер, ама със сигурност не познава лице страдащо от раздвоение на личността и не знае какво е.
Та така лелче, зарежи го тоя ник, вече достатъчно се изложи от него.

Учудващо, знам какво е. Просто обяснено - халюцинираш, бълнуваш и си въобразяваш някакви нереални неща. Точно като мен, дъртизъм...

Ако аз съм лелче, Вие сте чичак. Та така де, чичо, по-полека раздавай заповеди. Нали сте белгиец, а не фюрер?

преди 28 минути, Радул написа:

Разделяш на две и получаваш резултат, с точност до плюс- минус 5.

Не, наистина, на 114 съм! Даже съм махнала едно 10-15 години. Липсва ми младостта, това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Clarisse Curie написа:

Не, наистина, на 114 съм! Даже съм махнала едно 10-15 години. Липсва ми младостта, това е.

Не спорИ с квантовата аритметика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Няма да вземем да се "бияме с битките", я! Големи хора сме (аз даже съм и "дърта")!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.10.2021 г. в 16:36, Clarisse Curie написа:

малка кльощавелка съм аз,*

Кльощрамба?

Хваща ли те разделителната способност на камерата в телефоните, ако си странично към нея? Или ставаш за Ефекта на Казимир?

Я раздуй, чичовото, коя физика искаш да следваш? "Я надуй, дядо, кавала, да викна аз, да запея!"

В квантовата всичко е шантави идеи на основата на математично вдъхновение или позволение.

В ядрената май няма нови неща, щото стигна до квантовата, там с с кварките.

Май атомната ще подхожда най-многу на едно кльощаво 13-годишно момиче(нце) в Тийн Зона?

PS. Атомната физика е основа на лазерите. А заедно с Физиката на твърдото тяло – в основата на 90% от лазерите и на 100% от употребяваните в ежедневието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опаа битка с бастуни ченета хапове, за бог къде се наврях аз? :lol6:

Бесни страшни пенсии=БСП:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Nagov написа:

Кльощрамба?

Хваща ли те разделителната способност на камерата в телефоните, ако си странично към нея? Или ставаш за Ефекта на Казимир?

А вашата оригиналност е сравнима с турски анцуг.

преди 1 час, petie1 написа:

Опаа битка с бастуни ченета хапове, за бог къде се наврях аз? :lol6:

Бесни страшни пенсии=БСП:lol6:

Такъв сеир не е имало от години?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Clarisse Curie написа:

А вашата оригиналност е сравнима с турски анцуг

Предполагам, че това е похвала и ти благодаря.

Да, винаги съм бил голям оригинал. Като бебе са ме изпуснали и съм паднал на главата си, затова е така.

Нося китайски анцузи в ежедневието и виетнамски за официални случаи като свадба или интервю, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв сеир не е имало от години?

Може и така да се каже, сеир форум сме си:lol6:

преди 34 минути, _Aumi_ написа:

От колко години?

От времето на варената пица на брат Винкеларий:emoji_smiley-12:

А вашата оригиналност е сравнима с турски анцуг.

Аз съм си чистак оригинал  :)

преди 8 часа, Nagov написа:

"Я надуй, дядо, кавала, да викна аз, да запея!"

"...песни юнашки, хайдушки,песни за вехти войводи - за Чавдар страшен хайдутин, за Чавдар вехта войвода - синът на Петка Страшника!" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е приятно (а и не само на мен, очевидно) да се заяждаме и да се обиждаме едни други, не виждам докъде водят колективните нападки срещу мен. И понеже, не, светът не се върти около мен, аз смятам да приключа да отговарям на тези "смислени" въпроси. И като цяло, не смятам повече да обръщам внимание. Губенето на време (каквото е и това постоянно опитване да се "надприказваме") е нещо, което не смятам за цел. Смятам, че казах достатъчно, както смятам и че някои други хора също казаха повече от достатъчно неща по мой адрес. Ето един цитат от Аристотел, който ми се струва подходящ не за конкретната ситуация, а по принцип.

"Умният човек ще се съгласи с умния, глупавият обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите." 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване