Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Записване win на диск.

Препоръчан отговор

От всичко дотук разбрах, че авторът не може да намери и да си свали iso, а е попаднал и си е свалил rar на 7-цата и сега не знае какво да го прави тоя rar.

Кажете му откъде да свали iso на 7-цата, а не го пращайте в Кауфланд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, vpvelev написа:

От всичко дотук разбрах, че авторът не може да намери и да си свали iso, а е попаднал и си е свалил rar на 7-цата и сега не знае какво да го прави тоя rar.

Кажете му откъде да свали iso на 7-цата, а не го пращайте в Кауфланд.

Пак нищо не си разбрал! Точно iso  е изтеглил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NewRedDragon написа:

Пак нищо не си разбрал! Точно iso  е изтеглил

Така ли стана?

Защо при мен rar и iso ги дава с различни икони?

2021-09-29-20-34.png

П.П. Приемам че автора показва картинките от сега съществуващия му Win10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vpvelev написа:

Така ли стана?

Защо при мен rar и iso ги дава с различни икони?

2021-09-29-20-34.png

Защото не си асоциирал iso към типовете на WinRAR, което, пронципно няма значение за записа на boot медия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Защото не си асоциирал iso към типовете на WinRAR, което, пронципно няма значение за записа на boot медия

Не вярвам авторът да си е асоциирал iso към WinRAR.

Значи чакаме да покаже всъщност какво е разширението, което е свалил. От друга страна даже и iso да е свалил, не се разбира дали може да го запише на флашка и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Венцислав Бориславов написа:

Ей големи базикчии сте, радвате ме.  😁 

Ти започна темата ...

Та най-после свойствата на изтегления файл ще ги видим ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Венцислав Бориславов написа:

Ей големи базикчии сте, радвате ме.  😁 

E как няма да сме, усетихме все пак, че полицай се опитва да ни бъзика.  Забравил си да покриеш най-важните папки. 🤣

Я, кажи от кое полицейско си. 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм, вече даже записвам и си допивам ракията 😅
ПС: докат запиша на кауфландската флашка, че съм на третата ракия
13.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Венцислав Бориславов написа:

Готов съм, вече даже записвам и си допивам ракията 😅
ПС: докат запиша на кауфландската флашка, че съм на третата ракия
13.png

Казах ти къде е проблема - в антивирусната. Щом  е така, ходи до мазето за още едно шише гроздомицин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Венцислав Бориславов написа:

Здравейте, тъй като вече ми мина времето и отдоста време не съм се разправял с прейнсталация, пък Асусчето ми е дроб и реших да направя диск обаче след като го сваля няма .iso файла сваля ми го .rar ? Някой младок да се включи, че на дъртите им мина времето 😄

Ако си свалил исо образа от замунда, незнам кой торент точно си свалял. Като ти се свали торента и започне да започне да се сваля с торент програмата, следкато торент програмата ти свали исо образа можеш да отвориш образа с десен бутон и от там си избираш с луинрар или друга програма. Но според мен най добре е ако имаш луинрар като ти се свали исо образа а той се сваля архивиран, да го разархивираш и ти се появява папка с името на файла. Вътре е самия исо образ и като решиш с коя програма да създадеш образа си го записваш като посочиш къде и в коя папка се намира исо образа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, vpvelev написа:

Не вярвам авторът да си е асоциирал iso към WinRAR.

Значи чакаме да покаже всъщност какво е разширението, което е свалил. От друга страна даже и iso да е свалил, не се разбира дали може да го запише на флашка и т.н.

Вярваш или не, това е положението. Winrar-a може да отваря iso-та и е направена асоциацията с този формат. Оня къде му е сложил 10ката, вероятно е направил това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, vlado1985 написа:

Ако си свалил исо образа от замунда, незнам кой торент точно си свалял. Като ти се свали торента и започне да започне да се сваля с торент програмата, следкато торент програмата ти свали исо образа можеш да отвориш образа с десен бутон и от там си избираш с луинрар или друга програма. Но според мен най добре е ако имаш луинрар като ти се свали исо образа а той се сваля архивиран, да го разархивираш и ти се появява папка с името на файла. Вътре е самия исо образ и като решиш с коя програма да създадеш образа си го записваш като посочиш къде и в коя папка се намира исо образа.

Ай, стига бе.....тъй ли била работата :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Ай, стига бе.....тъй ли била работата :lol6:

Ай стига ами предложи му ти нещо друго на човека? или викаш да запише само торент файла и е готов нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vlado1985 написа:

Ай стига ами предложи му ти нещо друго на човека? или викаш да запише само торент файла и е готов нали ?

Има си образа - iso е - от там нататък е лесно

ПС: Има си далчеч по лесни и ефикасни начини за чиста инсталация - описани са тук - има и търсачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, NewRedDragon написа:

Има си образа - iso е - от там нататък е лесно

ПС: Има си далчеч по лесни и ефикасни начини за чиста инсталация - описани са тук - има и търсачка.

Айде бе ама ти верно ли говориш че имало и по лесни начини и ефикасни.

Направи тогава един клип с показно на човека пак и да вземем тук и други да се научим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, vlado1985 написа:

Направи тогава един клип с показно на човека пак и да вземем тук и други да се научим

Защо да го правя? За PE среда чувал ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей WinRAR отваря и iso та какво се чудите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване