Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Net1 вече е Виваком. Булсатком е фалирал. Накъде?

Препоръчан отговор

След закриването на нет1 се интересувам къде мога да се преместя. Без трите Телекоми.

Моля за идеи, ако все още съществува нефалирал и незакупен доставчик на тв и нет за София Център. Булсатком е фалирал.

Адски тъпо и монополно е това концентриране на услугата в трите телекома. Аз се нуждая от избор. И не искам еон приемници с всякакви екстри за връщане на контента и прочие и всички проблеми произтичащи от тях.

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, blink11 написа:

След закриването на нет1 се интересувам къде мога да се преместя. Без трите Телекоми.

Моля за идеи, ако все още съществува нефалирал и незакупен доставчик на тв и нет за София Център. Булсатком е фалирал.

Адски тъпо и монополно е това концентриране на услугата в трите телекома. Аз се нуждая от избор. И не искам еон приемници с всякакви екстри за връщане на контента и прочие и всички проблеми произтичащи от тях.

Предварително благодаря!

НЕТ1 не е закрита. Услугите и работят. Сега защо е минала към Виваком, това е друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

НЕТ1 не е закрита. Услугите и работят. Сега защо е минала към Виваком, това е друга тема.

закупена=закрита като правен субект. Въпросът ми е написан. Не мисля, че е необходимо да се хващате за думата, от което изместваме фокуса на въпроса в случай че навлезнем в детайли по търговски и банкови отношения, които мен не ме касаят като клиент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, blink11 написа:

закупена=закрита като правен субект. Въпросът ми е написан. Не мисля, че е необходимо да се хващате за думата, от което изместваме фокуса на въпроса в случай че навлезнем в детайли по търговски и банкови отношения, които мен не ме касаят като клиент.

И какво искаш да се случи. Проучваш в твоя район кои са доставчиците и си избираш един от тях. И аз не съм доволен, че А1 купи Близу, но пък интернетът ми работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Проучваш в твоя район кои са доставчиците и си избираш един от тях. "

Ето затова пиша тук. За да проуча? 

Целия район бяхме с нет1. Как иначе да извърша проучване според вас? Чукайки по вратите на хората? Всички, които познавам са със същата чуденка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, blink11 написа:

"Проучваш в твоя район кои са доставчиците и си избираш един от тях. "

Ето затова пиша тук. За да проуча? 

Целия район бяхме с нет1. Как иначе да извърша проучване според вас? Чукайки по вратите на хората? Всички, които познавам са със същата чуденка. 

Имай в предвид, че по-малките доставчици купуват интернет от по-големите и са зависими.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написала съм какви са част от съображенията ми. Търся частен доставчик, извън телекомите 3 на брой. 

Отново: не се хващайте за думата, търговските отношения между тях не касаят моя избор в този случай. Не искам да съм клиент на 3те големи, освен ако не напълно принудително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Coco1 написа:

И какъв отговор очакваш като всички са фалирали и знаеш къде са отишли.

надявам се не всички да са фалирали. Чета, че ipnet имат офис в Гео Милев и покритие, според картата им. Очаквах да се включи някой запознат. Отговори като: всички са вече в 3те телекома, и всички малки купуват от тях и халът е същия не са конструктивни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, blink11 написа:

надявам се не всички да са фалирали. Чета, че ipnet имат офис в Гео Милев и покритие, според картата им. Очаквах да се включи някой запознат. Отговори като: всички са вече в 3те телекома, и всички малки купуват от тях и халът е същия не са конструктивни...

Проверетв  Cooolbox - София. По рано нямаше абонамент за частни клиени. Ако евентуално са променили условията, ще сте много доволна. Таксата е малко по висока 25 лева, но мисля, че няма да имате проблем. Има и карта за София, погледнете има ли тяхно присъствие в "Гео Милев" Интернета им е гигабитов и няма да се дадат на никого да ги купи. Фирмата е Пловдивска. Пожелавам Ви успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kolev71 написа:

Проверетв  Cooolbox - София. По рано нямаше абонамент за частни клиени. Ако евентуално са променили условията, ще сте много доволна. Таксата е малко по висока 25 лева, но мисля, че няма да имате проблем. Има и карта за София, погледнете има ли тяхно присъствие в "Гео Милев" Интернета им е гигабитов и няма да се дадат на никого да ги купи. Фирмата е Пловдивска. Пожелавам Ви успех!

Много ви благодаря! Ще звънна да ги попитам другата седмица, след като събера още малко фийдбак за други или поне за ай пи нет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jojopara написа:

https://www.netx.bg/

Винатги съм бил на нтях. Изключителрно рядко имат аварии.  Отзовават се много бързо, ако имаш трудности.

Благодаря! Зная, че са добри, но ми се искаше и телевизия да предлагат. В краен случай ще бъдат те. ❤️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, blink11 написа:

Благодаря! Зная, че са добри, но ми се искаше и телевизия да предлагат. В краен случай ще бъдат те. ❤️

Те си предлагат и телевизия. В зависимост от пакета. Добавяте още 10 лева и имате около 160 канала. Можете да погледнете офертите им.   https://www.cooolbox.bg/za-doma/tv-paketi

https://www.cooolbox.bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, blink11 написа:

. Отговори като: всички са вече в 3те телекома, и всички малки купуват от тях и халът е същия не са конструктивни

Това е форум за взаимопомощ напълно безплатен. Бъдете благодарен/благодарна че някой въобще се включва и отговаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, blink11 написа:

Те предлагат и телевизия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kolev71 написа:

Те си предлагат и телевизия. В зависимост от пакета. Добавяте още 10 лева и имате около 160 канала. Можете да погледнете офертите им.   https://www.cooolbox.bg/za-doma/tv-paketi

https://www.cooolbox.bg/

По-горе пишех за https://www.netx.bg/internet-at-home не за coolbox. Благодаря 🌹

преди 2 минути, jojopara написа:

Те предлагат и телевизия!

netx? не успях да видя. Благодаря, ще търся на сайта им 🌻🌻🌻

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в началната  страница са цените на услугите
а тук може да проверите за вашето населено място
https://www.tvskat.net/index.php?lang=BG&page=internet&section=price-intt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, blink11 написа:

Булсатком е фалирал

ГЛУПОСТИ вчера в Добрич си платих булсата фалирал ти е мозъка !

преди 20 минути, Kolev71 написа:

И тия скоро ще се продадът на вивата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adersa написа:

ГЛУПОСТИ вчера в Добрич си платих булсата фалирал ти е мозъка !

И тия скоро ще се продадът на вивата .

Не се обаждай неподготвен. Град като твоя с 30000 човека със пенсионерите, не им трябва интернет. Най малкото на ТЕБ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Kolev71 написа:

Не се обаждай неподготвен. Град като твоя с 30000 човека със пенсионерите, не им трябва интернет. Най малкото на ТЕБ!

смешник половината град работи електронно .

булсата фалирал хмм 100 mbps оптична връзка .

Заснемане.PNG

Kolev71

твоето село Търново колко човека сте имахте добър отбор като Етър и футбол нямате като хората .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, adersa написа:

смешник половината град работи електронно .

Малкия! Бъди по внимателен когато разговаряш с непознати хора. Ясен ли съм?  И редактирай думата "смешник", щото не зная какво може да стане!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дpъндю написа:

в началната  страница са цените на услугите
а тук може да проверите за вашето населено място
https://www.tvskat.net/index.php?lang=BG&page=internet&section=price-intt

ще ги проверява, благодаря 🌹

https://www.netx.bg/internet-at-home вече нямат телевизия. току що говорих с тях. 😢

Bulsatcom и техни дружества са в производства по несъстоятелност в бг и Лондон. Има статии за това вече доста. само примерна поствам, в този сайт има още много, и в капитал също 

https://www.techtrends.bg/2021/08/06/war-of-roses-bulsatcom-part-2-11068/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kolev71 написа:

Малкия! Бъди по внимателен когато разговаряш с непознати хора. Ясен ли съм? 

Същото и  за теб се отнася , защото не за първи път нападаш неподготвен непознати хора нито познаваш хората в Добрич какви са и с какво се занимават , че да се изказваш неподготвен .

Има една темичка Windows 11 sun valey не ми се занимава сега да изкарвам твои нападки от тази тема в половината хора в темата същият си като цървулана .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev71 написа:

у нашту маалъ, хората са по-малко, ама доставчици бол...една камара и кусур
само тия които ползвам са три
Evrotur Sat TV
Скат ТВ ООД
SatNet

и още има, ама в момента не се сещам как се казваха....склероза ве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване