Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ковид ваксините, сертификатите и ограниченията

dani4ka19
 Сподели

Препоръчан отговор

привет   отговорете  честно    какво мислите за  тези ограничения    пример  за  само ваксинирани  да пускат в заведенията и др места

ваксинирахте ли се      оня тъпунгер  каза  да гледаме  др  страни   абе   той   да гледа  др  страни  ама   по   работа и по  заплащане   не по   тея  ограничения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А здравния министър, да ти кажа в Европа мерките и ограниченията ги въведоха още края на лятото и то доста по-сериозни. Тука заради изборите не смеят, но след изборите ако се състави редовно правителство може и тука да въведат подобни, и то не крайно мекия вариант който предлага министъра, ами като там - заведенията направо са затворени, а сертификат ти трябва да влезеш в магазина, в градския транспорт или в някоя обществена сграда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То тука ако започнат, да искат сертификат за влизане в магазините, те ще фалират. Масово хората не се ваксинират. И аз не бих го направил. Ако бях качествени, нямаше да се иска предварително да се подписваш, че не носят отговорност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dani4ka19 написа:

привет   отговорете  честно    какво мислите за  тези ограничения    пример  за  само ваксинирани  да пускат в заведенията и др места

ваксинирахте ли се      оня тъпунгер  каза  да гледаме  др  страни   абе   той   да гледа  др  страни  ама   по   работа и по  заплащане   не по   тея  ограничения

OIP.t192sNuCPI4xOxhPRMWN0QAAAA.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ковид ваксина няма, да си сложа. Прекарах вируса през пролетта и мога да кажа, че вирусът е лек.  В някои държави не позволяват да се пазарува в магазина, ако си без ваксина. В други държави уволниха неваксинирани доктори и тези хора не могат да си продават труда на пазара на труда. Според мен в някои държави ковид ваксината се превърна в the mark of the beast. 

Всичко е написано в библията в глава Revelation. 

"The beast from the land

11 Then I saw another beast coming up from the earth. It had two horns like a lamb, but it was speaking like a dragon. 12 It exercises all the authority of the first beast in its presence. It also makes the earth and those who live in it worship the first beast, whose fatal wound was healed. 13 It does great signs so that it even makes fire come down from heaven to earth in the presence of the people. 14 It deceives those who live on earth by the signs that it was allowed to do in the presence of the beast. It told those who live on earth to make an image for the beast who had been wounded by the sword and yet came to life again. 15 It was allowed to give breath to the beast’s image so that the beast’s image would even speak and cause anyone who didn’t worship the beast’s image to be put to death. 16 It forces everyone—the small and great, the rich and poor, the free and slaves—to have a mark put on their right hand or on their forehead. 17 It will not allow anyone to make a purchase or sell anything unless the person has the mark with the beast’s name or the number of its name. 18 This calls for wisdom. Let the one who understands calculate the beast’s number, for it’s a human being’s number. Its number is six hundred sixty-six."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dani4ka19 написа:

какво мислите за  тези ограничения    пример  за  само ваксинирани  да пускат в заведенията и др места

У нас,докато не прилъжат да се набоцкат поне половината население,тези мерки са неприложими.Та нали,ако ги приложат сега,ще се види на живо как е завишен процента ваксинирани?А боцнатите са от уплашените,които дори със сертификат,пак се страхуват да идат на заведение,да не ги ,,хване" измисления вирус.Така ще се окаже,че практически все едно забраняват посещенията на заведения и мероприятия.Просто това си е насилствен метод за изнудване на умната част от хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го въведат за хранителните магазини ще има адски протести като тези през 2012 2013.

Той Янев все повтаря 6 месеца , че е за свободата и няма да има задължителна ваксинация но с тези мерки на теория пак си става задължителна и ограничава свободата .ако бяхме президентска държава начело с Радев тука ще стане по зле от Северна Корея .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно не мога да си обясня :за каква ваксина изобщо говорят тези и искат да си слагаме?
Ваксина към момента НЯМА. Има препарати които са по-скоро експериментални и са най обикновени медикаменти, но не и ваксини
.
Защо? Защото ваксината всички знаем какво е - Защита от дадена болест, слагаш я и край, въпросната болест стои далеч от теб. Мискля всички сме ваксинирани срещу Морбили, Заушка и не помня третото какво беше още като деца, отиваш , боц, край, няма втора игла, пета игла и т.н., ТОВА Е ВАКСИНА. А да ми обясняват как трябва през 3 месеца да се бода с нещоси и в същото това време тия които са се наболи вече, да се разболяват от същата тая болест, нема как да стане.
В наши дни всичко може се купува онлайн, като не мкже да влезете в магазина, има сайтове, влизаш правиш списък, пазаруват и ти носят на вратата, край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Анна Ивановна бяха показани огромни канавки, в които се изсипват трупове от хора и се покриват с дезинфектанти. Небесната кралица каза: „Всички ще направят това напразно.  Нищо няма да помогне, това е гневът на Сина ми . 

Кириакия, тези хора не се каят. Те са същите като в дните на Ной. Знайте, че никакви маски или ваксинации няма да спасят човечеството … Те не могат да направят нищо. 

https://pravoslavendom.wordpress.com/2017/11/16/подавки-пост-задушница-помен-починал/

При някои вече има странични ефекти, тези ваксини. Те не са сигурни. И не е ясно, до какви скрити дефекти водят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се пребирам и а малко преди, да се прибера влизам в един магазин до нас да си напазарувам. Още не съм влезнал в магазина и гледам една баба. И като се приближи по близо я познах беше някога медицинска сестра в училището където учех, и сега бие частно инжекции. И гледам аз бабата се върти около магазина, и разпитва за тоя оня къде живее щото трябва да му боцне ваксина. Прибирам се аз в къщи и след нема и 10 минути се звъни на вратата. Отварям аз и гледам бабата и оная айде да ти бия ваксината щото ме чакат и други. И аз и викам ква ваксина бе бабе кой ти каза че искам да се ваксинирам. И бабата ако не ми дадеш, да ти бия ваксината ще извикам, полиция. И аз и викам така ли викни полицията и аз ще ви ваксинирам всичките много хубаво. Оная бабка си хвана пътя, и след половин час пак се звъни на вратата. И гледам пак бабката ама с 2ма полицаи и онея ти като сисе записал, за ваксина що размотаваш бабата. И на мен вече ми писна от тяхните простотии и викам. Чакайте така сега ще ви пусна да не ни слушат комшиите че се разправяме на стълбите. Отидох към стаята ми и си взех бухалката и викам, айде сега аз да ви ваксинирам едно хубаво. И да видиш как бързо 2мата полицаи и бабката си хванаха пътя като насрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, vlado1985 написа:

медицинска сестра в училището където учех, и сега бие частно инжекции.

Бизнес си е това.Тя просто взима комисионна от някъде,ако успее да боцне отровата на някой балама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Бизнес си е това.Тя просто взима комисионна от някъде,ако успее да боцне отровата на някой балама.

Всеки който успее да те прилъже да те боцне, получава бонус от Държавата. Още преди да успеят да доставят  "ваксините", правителството каза че ще дава по 10лв на лекарите за поставена игла. Две дози=20лв. за всеки ваксиниран.

Ти защо мислиш че бяха тези опашки от лични лекари пред РЗИтата, когато още нямаше достатъчно доставки на ваксини? Ето го черно на бяло от сайта на Министерството:

Държавата ще плаща по 10 лева на лекарите за поставянето на доза от ваксината срещу COVID-19

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ваксиниран с отровите на хамериканците, я ги скивайте колко се некадърни горките, грип нямало повече, хайде бе ... не на мене тия лъжи.

https://www.plevenpress.com/защо-бг-медиите-не-съобщават-това/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.10.2021 г. в 13:26, Bubbles написа:

Аз едно не мога да си обясня :за каква ваксина изобщо говорят тези и искат да си слагаме?
Ваксина към момента НЯМА. Има препарати които са по-скоро експериментални и са най обикновени медикаменти, но не и ваксини
.
Защо? Защото ваксината всички знаем какво е - Защита от дадена болест, слагаш я и край, въпросната болест стои далеч от теб. Мискля всички сме ваксинирани срещу Морбили, Заушка и не помня третото какво беше още като деца, отиваш , боц, край, няма втора игла, пета игла и т.н., ТОВА Е ВАКСИНА. А да ми обясняват как трябва през 3 месеца да се бода с нещоси и в същото това време тия които са се наболи вече, да се разболяват от същата тая болест, нема как да стане.
В наши дни всичко може се купува онлайн, като не мкже да влезете в магазина, има сайтове, влизаш правиш списък, пазаруват и ти носят на вратата, край.

При вирусите  като на грип , короновируси  и др.  това с една инжекция да се научи организма  срещу тях НЕ Е ВЪЗМОЖНО“ Казано по-просто  и обяснимо  , тези  вируси са един вид ХРАНА за нашите антитела. С ваксините ние ги учим да ги харесват и да си ги хапват. За това ваксините са подобие на тези вируси , дори и ГМО ваксините . Когато им е сладко ,ние почти не усещаме никаква болест ,ние се кефим и те се кефят . Но тези вируси като вземат да се вкисват /мутират / на нашите антитела им става отфрът, имат заповед да ги ядат ,но те не искат и тогава на нас ни става кофти , вземаме други мерки и ако те не са достатъчни ,отиваме да се разхождаме на по-хубаво място. А вирусите се вкисват /мутират/ най -вече при преболедувалите  , защото организъмът тепърва трябва да ги открива ,изучава ,да ги опитва, често пробва неправилни начини , при който вирусът се променя и става по-силен, а през това време .... което е проблемът. Може и при ваксинираните  отговорът  да не е съвсем точен , но в изключителни случаи!

Вярвайте на НАУКАТА , тя е тази която може да реши!  ВАКСИНИРАЙТЕ СЕ! Разбира се всеки сам си решава , но неговото решение НЕ трябва да поставя под риск останалите хора , особено ПО СЛАБИТЕ!   МНОГО Е ЕГОИСТИЧНО! А всички ,които не зачитат обществото ТРЯБВА да се изолират от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bigiadri написа:

При вирусите  като на грип , короновируси  и др.  това с една инжекция да се научи организма  срещу тях НЕ Е ВЪЗМОЖНО“ Казано по-просто  и обяснимо  , тези  вируси са един вид ХРАНА за нашите антитела. С ваксините ние ги учим да ги харесват и да си ги хапват. За това ваксините са подобие на тези вируси , дори и ГМО ваксините . Когато им е сладко ,ние почти не усещаме никаква болест ,ние се кефим и те се кефят . Но тези вируси като вземат да се вкисват /мутират / на нашите антитела им става отфрът, имат заповед да ги ядат ,но те не искат и тогава на нас ни става кофти , вземаме други мерки и ако те не са достатъчни ,отиваме да се разхождаме на по-хубаво място. А вирусите се вкисват /мутират/ най -вече при преболедувалите  , защото организъмът тепърва трябва да ги открива ,изучава ,да ги опитва, често пробва неправилни начини , при който вирусът се променя и става по-силен, а през това време .... което е проблемът. Може и при ваксинираните  отговорът  да не е съвсем точен , но в изключителни случаи!

Вярвайте на НАУКАТА , тя е тази която може да реши!  ВАКСИНИРАЙТЕ СЕ! Разбира се всеки сам си решава , но неговото решение НЕ трябва да поставя под риск останалите хора , особено ПО СЛАБИТЕ!   МНОГО Е ЕГОИСТИЧНО! А всички ,които не зачитат обществото ТРЯБВА да се изолират от него.

Може и да си прав за грипните вируси, но дори срещу грип хората се ваксинират веднъж годишно, а не през два месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, bigiadri написа:

А всички ,които не зачитат обществото ТРЯБВА да се изолират от него.

Прав си. В България огромната част от обществото не желае да се ваксинира. Ваксинираните ако искат да се самоизолират и да оставят обществото да си живее както намери за добре!

ПП: Забележи че не казвам "трябва" или "задължително", а само "ако искат"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Аз не съм ваксиниран с отровите на хамериканците, я ги скивайте колко се некадърни горките, грип нямало повече, хайде бе ... не на мене тия лъжи.

https://www.plevenpress.com/защо-бг-медиите-не-съобщават-това/

Ами аз отдавна и това си го мисля, още повече че почти две години вече няма грипна епидемия през зимата и никой изобщо не споменава.
Като цяло цялата тая дандания с тоя Ковид все по яко мирише, въпроса е какво следва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Bubbles написа:

Ами аз отдавна и това си го мисля, още повече че почти две години вече няма грипна епидемия през зимата и никой изобщо не споменава.
Като цяло цялата тая дандания с тоя Ковид все по яко мирише, въпроса е какво следва.

Няма грип , защото хората пазейки се от ковид се пазят и от грип. А какво следва в нашата страна ,ще видим , но НЯМА да е като в другите страни ,където са ваксинирани повечето , те започват да живеят  НОРМАЛНО и през студените и влажни месеци.

Когато първите заселници в Австралия опознавали аборигените забелязали следното: Аборигените живеели по неписани правила ,които се учили и спазвали  през целия си живот. Тези правила били за да оцеляват при тамошните неблагоприятни условия. Ако някой по някаква причина се изгуби и остане сам той оцелявал  докато не го намерят. Когато някой реши да не спазва тези правила , бива изгонен от групата/племето. В случаите ,когато заселниците го приемат при тях , забелязали че той след няколко дни умирал. Това е то стаден инстинкт!

Когато в едно общество някой изпитва страх от ваксинирането /дори от това елементарно убождане/ той изпитва инстинктивно  по -големия страх да не бъде отлъчен. Той подкрепя най -безумните идеи свързани с ваксинирането , става дори агресивен против ваксинирането.При нас , за разлика от другите по-цивилизовани страни ,където този стаден страх е приглушен , ОСНОВНО от медии , управление ,този страх взима връх!И за това пандемията ще отмине по-бавно ,ПО ТРУДНИЯ НАЧИН ! За съжаление!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, bigiadri написа:

Когато първите заселници в Австралия опознавали аборигените забелязали следното: Аборигените живеели по неписани правила ,които се учили и спазвали  през целия си живот. Тези правила били за да оцеляват при тамошните неблагоприятни условия. Ако някой по някаква причина се изгуби и остане сам той оцелявал  докато не го намерят. Когато някой реши да не спазва тези правила , бива изгонен от групата/племето. В случаите ,когато заселниците го приемат при тях , забелязали че той след няколко дни умирал. Това е то стаден инстинкт!

Твоят пример с аборигените отново е много точен, само че отново мислиш твоята гледна точка за правилната. Болшинството българи мислят точно обратното и на практика изгубените се оказвате ти и онези едва около 20% от българите, които сте се ваксинирали. Сам казваш че аборигените са живяли по "правила ,които се учили и спазвали  през целия си живот". Е, цял живот съм си слагал САМО ваксини, които са изпитвани с години. Сега вие - шепата ваксинирани  решихте да нарушите това правило.

Наистина даде много хубав пример. Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, bigiadri написа:

Вярвайте на НАУКАТА , тя е тази която може да реши!  ВАКСИНИРАЙТЕ СЕ!

Науката го казва в прав текст:Една ваксина се проучва поне 10 години,за да се докаже че е ефективна и няма да има странични ефекти в бъдеще.Сегашните ,,ковид ваксини" са натъпкани с недопустими отровни съставки,което го доказва точно тази наука.А призивът за ваксиниране,който си го написал с главни букви,е политическото желание на върхушката,за да изпълнят пъкления си план за намаляване населението на планетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, bigiadri написа:

Няма грип , защото хората пазейки се от ковид се пазят и от грип.

Я виж ти, значи успяват да се опазят от грипа, ама в същото време не успели да се опазят от ковида, ха ха ха ...
И двата вируса се предават от човек на човек по въздушно капков път, как така единият избирателно не се бил предавал точно сега, щото политиците решили да му се скарат да не заразява повече населението, както е правил винаги до сега ?
Разсъжденията ти са детински наивни!

Има грип и ти го броят за ковид, щото така ги устройва политиците във всички страни. Трябва им да те държат в страх и подчинение, за да си вършат спокойно техните далавери и ти да не протестираш, щото те е страх да не умреш от ковид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване