Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ковид ваксините, сертификатите и ограниченията

Препоръчан отговор

П.П. Цитатът е от линка ми в предишния пост.    П.П.  Грешка, това трябваше да бъде в другата тема,Не знам как се озова тук този пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 10.10.2021 г. в 16:53, bigiadri написа:

При вирусите  като на грип , короновируси  и др.  това с една инжекция да се научи организма  срещу тях НЕ Е ВЪЗМОЖНО“ Казано по-просто  и обяснимо  , тези  вируси са един вид ХРАНА за нашите антитела. С ваксините ние ги учим да ги харесват и да си ги хапват. За това ваксините са подобие на тези вируси , дори и ГМО ваксините . Когато им е сладко ,ние почти не усещаме никаква болест ,ние се кефим и те се кефят . Но тези вируси като вземат да се вкисват /мутират / на нашите антитела им става отфрът, имат заповед да ги ядат ,но те не искат и тогава на нас ни става кофти , вземаме други мерки и ако те не са достатъчни ,отиваме да се разхождаме на по-хубаво място. А вирусите се вкисват /мутират/ най -вече при преболедувалите  , защото организъмът тепърва трябва да ги открива ,изучава ,да ги опитва, често пробва неправилни начини , при който вирусът се променя и става по-силен, а през това време .... което е проблемът. Може и при ваксинираните  отговорът  да не е съвсем точен , но в изключителни случаи!

Вярвайте на НАУКАТА , тя е тази която може да реши!  ВАКСИНИРАЙТЕ СЕ! Разбира се всеки сам си решава , но неговото решение НЕ трябва да поставя под риск останалите хора , особено ПО СЛАБИТЕ!   МНОГО Е ЕГОИСТИЧНО! А всички ,които не зачитат обществото ТРЯБВА да се изолират от него.

И после след ваксината кво следва 5-6 съсирека в кръвоностните съдове и си до там. НЕ КАЗВАТЕ КАКВИ СА СТРАНИЧНИТЕ ЕФЕКТИ!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ваксинирането пих десетина дни Аспирин протект, за да няма съсирване. За деменцията, която може да се получи след ваксинация, рекламираха някакво лекарство по телевизията, но не мога да си спомня как се казваше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fresh_bones написа:

И после след ваксината кво следва 5-6 съсирека в кръвоностните съдове и си до там. НЕ КАЗВАТЕ КАКВИ СА СТРАНИЧНИТЕ ЕФЕКТИ!!! 

Тромбофлебити и съсираци  ,дал господ и при болестта и при нейната имитация  При болестта те са многократно повече ,докато при ваксинирането те са предвидени и се поставят защити. На милиарди ваксинирани ,единични случая и те се раздуват,преекспонират, все едно всичко е масово.За да не Ви е страх , просто сменете четиво.

ПС Когато четете сводката за починалите забележете ,колко много са със сърдечни проблеми ,повечето. Как го разчитате ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, bigiadri написа:

На милиарди ваксинирани ,единични случая и те се раздуват,преекспонират, все едно всичко е масово.За да не Ви е страх , просто сменете четиво.

Аз лично знам едно село,където починаха над 10 здрави хора след ваксината!Как се вписват те, в твоите милиарди,с единичните случаи?В блока,където живея са около 300 души,Ваксинирани са 50-тина от тях,а вече има двама починали след ваксината и поне пет с оплаквания,каквито не са имали преди!Така,че можеш да поразпиташ сам и да си отвориш очите за истината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко е, че се появяват все повече хора, които са защитници на отнемането на всякакви човешки права! С нищо не сте по - различни от нацистите!

Форумът "бг мама" стана буквално нацистки. Отявлени прозападно настроени членки реват за задължителна ваксинация и не им пука, че ще фарилат бизнеси, нито, че ваксините могат да увредят някои хора.  Злорадстват и искат хората като нас, които не сме ваксинирани изобщо, да бъдем изолирани.

Тъй като нещата отиват в крайности, моето мнение е, че е крайно време да спрем по някакъв начин диктаторско настроените ни крайни сънародници. Предлагам такива хора да ги бойкотираме, като не им влизаме в магазините, заведенията, фитнеса,  лекарския кабинет и какво ли още не. Доноси срещу диктаторски настроени учителки, които облъчват децата с глупости от типа "правата не са право, а задължение". Такива хора са опасни за обществото. Бойкотирайте културните изяви на провакс настроените певци и актьори, оставете ги да фалират.

Трябват яки протести за защита на основните ни граждански права и свободи  и напомнянето това до какво води. И напомняне, че даже при социализма ваксините не са били задължителни. Аз съм живият пример - родена съм през 1984 година, ваксините са ми противопоказни от бебе и нямам нито една ваксина.

Също така да напомним на ваксин идиотите, че е имало хора в миналото, които също са живяли дълго и без ваксини. Да дадем примери с владетели  и известни личности, живяли 50 и повече години.

Редно е да си защитим правата. Те започват да ни третират като евреите - били сме чумави, не сме били капацитет да разбираме всичко, 80 % от българите били прости, невежи, глупави, трябвала ни диктатура, пращат ни да живеем в руската степ, искат да ни няма, да ни избият. Казват, че биха го направили, ако могат. Дават за пример овчите западни народи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anneliese написа:

Форумът "бг мама" стана буквално нацистки. Отявлени прозападно настроени членки реват за задължителна ваксинация и не им пука, че ще фарилат бизнеси, нито, че ваксините могат да увредят някои хора.  Злорадстват и искат хората като нас, които не сме ваксинирани изобщо, да бъдем изолирани.

Ами той оня форум е управляван от отявлени мъжкарани, които ги е яд че не са се родили мъже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно мнение на "възпитана, образована, съвременна и всезнаеща" провакс българска гражданка. Забележете само как ни обижда:

Цитат

12345566777.... какъв правов и законен избори имаш.

Да ти кажа, че нито ти, нито Пена или Гана имат такъв, когато има епидемия, когато е вирус, когато умират хора поголовно, други остават инвалиди, трети губят работа и бизнес, децата не се знае след време какво ще стане и какви поражения ще имат.
Парадокс пълен е, че ви вълнува ваксина след 10-20..100 г какви реакции ще даде в организма. Не се притеснявате обаче , хем сте майки или ще бъдете, тези деца какво им оставя този вирус с това уж лееекинко или безсимтомно боледуване. Знае ли някой, та да оставя децата ей-така, както и възрастните? То и се вижда вече в други държави проявите на вируса след преболедуване.
Та викаш имаш избор ли? Кои имате избор, само българите ли сте демократите в света , ама и най-умрелите (в прав текст е това, няма да го крия, вижда се от всички) Другите какви са, ние ли измислихме демокрацията? Бреййй, какви сме радетели на свобода и права. Да продължавам ли къде ви стигат правата, щото се вижда с години колко сме демократи и най-героични за свобода, че пак ще ми сложат бан.
Никакви права нямате, имате право само да не застрашавате живота на хората навън и у вас. Това е първото право , а вие сте опасни, защото разнасяте, заразявате, че и обиждате видите ли ваксинираните и преболедувалите ви заразявали. С кое ви заразяват? Как всички държави разбраха, как хората се борят и са единни, а тук все някой нещо е над другия. Ми не сте, бре. Не сте над мен, над другите тук. Даже ...айде да не продължавам.
Права имаш вкъщи, ако си го извоювала. Навън имаш задължение предимно и то в момент на зараза, на умиране, на пандемия първо и единствено е да пазиш хората. С маска ли ги пазиш само? То и маски не носите, ама тук я развявате повечето уж всичко спазвате. Застрашавате и болните тежко, дето имат години да живеят, но ако ги пипне вируса си отиват, защото и нас ни заразявате с това малко покритие. Оставят деца сираци , семейства разбити, хора инвалиди, бе как се не спряхте бре.
Налазили днес тук ум да ръсят. Ми пишете на Мангъров, ще ви сложи в приятели и чурулика. Мен няма как да облъчиш, късно е, ама да те чета ми омръзна как се напъваш и все едно и също.
Ейййй, побеснях, извинявам се.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Anneliese написа:

Ето едно мнение на "възпитана, образована, съвременна и всезнаеща" провакс българска гражданка. Забележете само как ни обижда:

Прави впечатление че са все такива, дали пък ваксината не им действа възбуждащо нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.10.2021 г. в 15:44, ncl написа:

След ваксинирането пих десетина дни Аспирин протект, за да няма съсирване. За деменцията, която може да се получи след ваксинация, рекламираха някакво лекарство по телевизията, но не мога да си спомня как се казваше...

Не може и не бива да се рискува от хора с алергии и с автоимунни заболявания.  Вируса Ковид се пренася от всички - здрави, преболедували или ваксинирани.  Затова  сутрин ежедневно приемам  доза комбинирани витамини.  Преболедувалите безсимптомно с антигенен тест как ще вадят сертификат?    Има хора с минимум антитела и с имунна система в състояние, което блокира възможна вирусна инфекция.   Тези сертификати са недообмислено решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, attj написа:

Не може и не бива да се рискува от хора с алергии и с автоимунни заболявания.  Вируса Ковид се пренася от всички - здрави, преболедували или ваксинирани.  Затова  сутрин ежедневно приемам  доза комбинирани витамини.  Преболедувалите безсимптомно с антигенен тест как ще вадят сертификат?    Има хора с минимум антитела и с имунна система в състояние, което блокира възможна вирусна инфекция.   Тези сертификати са недообмислено решение.

Факт, но иди обяснявай на овците че има зависимости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.10.2021 г. в 15:51, Bubbles написа:

Факт, но иди обяснявай на овците че има зависимости.

Изглежда властимащи нагли политици са в услуга на бизнес за милиарди долари.   Логично е при повсеместна ваксинация вирусът все повече да мутира. Това е безнадеждна гоненица. Ще страдат и умират още хора с разнебитен имунитет.   Човечеството по естествен начин трябва да си създаде защитно отреагиране. По начина като с доцент Мангъров.   Как да си извадя зелен сертификат като съм с минимум антитела!?  Не съм прекарал Ковид, мултивитамините убиват вирусите.   Досега четирите вълни ме пропускат при постоянни контакти с боледуващи хора. Някои ат тях го прекараха по два пъти, други напуснаха този свят с по две направени ваксини. Някои ваксинирани колеги са преболедували, имат зелени сертификати, а сега пак подсмърчат с хрема и с болки в гърлото.   Ако спра мултивитамините може да лепна Ковид и ако после съм умрял - няма да ми е нужен такъв сертификат. А сега ми са забранени много неща на закрито, докато на болни хора са разрешени.   Това е и малоумна ситуация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, attj написа:

Изглежда властимащи нагли политици са в услуга на бизнес за милиарди долари.   Логично е при повсеместна ваксинация вирусът все повече да мутира. Това е безнадеждна гоненица. Ще страдат и умират още хора с разнебитен имунитет.   Човечеството по естествен начин трябва да си създаде защитно отреагиране. По начина като с доцент Мангъров.   Как да си извадя зелен сертификат като съм с минимум антитела!?  Не съм прекарал Ковид, мултивитамините убиват вирусите.   Досега четирите вълни ме пропускат при постоянни контакти с боледуващи хора. Някои ат тях го прекараха по два пъти, други напуснаха този свят с по две направени ваксини. Някои ваксинирани колеги са преболедували, имат зелени сертификати, а сега пак подсмърчат с хрема и с болки в гърлото.   Ако спра мултивитамините може да лепна Ковид и ако после съм умрял - няма да ми е нужен такъв сертификат. А сега ми са забранени много неща на закрито, докато на болни хора са разрешени.   Това е и малоумна ситуация.

Не е само до мултивитамините, най вече е до имунна система.
През последните две-три десетилетия човечеството се изнежи, особено последните 15-20 години. Защо? Защото за най малкото нещо като хрема, или някаква кашлица доктора изписва една торба лекарства(Капки за нос, сироп, антибиотик, пробиотик, хапче за нещо друго, спрей за нещоси...), това важи в особена степен за децата, освен това повечето родители дори и без лекар за най малкото нещо тъпчат детето с лекарства, а това води до слаба имунна система, затова и теьи деца които в наши дни са вече над 70% от подрастващите, както и голяма част от днешните 20-25 годишни подчват да кашлят и да подсмърчат в момента в който навън стане стане 15 градуса.
И сега в условията на такава пандемия точно тези хора са най уязвими.
Иначе съм съгласен че по-добро от естествения имунитет(Когато това е възможно) няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

А сега ми са забранени много неща на закрито, докато на болни хора са разрешени.

Болните ваксинирани,като ги пускат навсякъде,без да искат ни предпазват нас,понеже не ходим там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Димитър 59 написа:

Болните ваксинирани,като ги пускат навсякъде,без да искат ни предпазват нас,понеже не ходим там.

Никой не предпазват, тъй като пак пренасят мутирали вируси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инжекциите „ваксини“ на COVID са неефективни за предотвратяване на коронавирусни инфекции !      

Двадесет и две допълнителни проучвания и доклади предоставят доказателства, че инжекциите с COVID-19 не изпълняват рекламираната си цел.
Представено изображение

Доналд Тръмп говори на срещата на върха за ваксините за операция Warp Speed на 08 декември 2020 г. във Вашингтон, окръг Колумбия. Tasos Katopodis

( Институт Браунстоун) – Наливат се доказателства, че ваксините срещу COVID-19 не са толкова ефикасни, колкото се рекламира срещу варианта Delta, който стана доминиращ през есента на 2021 г. Делта се учи как да процъфтява. По-нататък се натрупват доказателства, които показват, че ваксинираните показват вирусно натоварване (много високо), подобно на неваксинираните, а ваксинираните са също толкова инфекциозни.

Гещалтът на констатациите предполага, че експлозията на инфекцията в световен мащаб – след двойна ваксинация, например Израел, Обединеното кралство, САЩ и т.н. – която преживяваме, може да се дължи на възможността ваксинираните да движат епидемията/пандемията, а не неваксинираните. Ваксинирахме срещу дивия тип вирус, който вече не е належаща грижа, дори ако досегашните данни за ваксината предполагат ефективност за демографските групи, които са най-податливи на тежки резултати.

Изглежда, че данните предполагат, че инфекцията е 50:50 (ваксинирани спрямо неваксинирани), докато Обединеното кралство отчита 70% от смъртните случаи при ваксинираните (Делта вариант), въпреки че има дебат относно разликата на базата на < 50 спрямо >50 години. Изглежда, че ваксинираните са тези, които се заразяват и по този начин предават вируса с много по-голяма скорост. Това разкрива търсенето на универсални паспорти за ваксини.

С болестта на  Марек  („пропускащи“ нестерилизиращи, неутрализиращи несъвършени ваксини, които намаляват симптомите, но не спират инфекцията или предаването) в модела на пилетата и концепцията за  Първоначалния антигенен грях  (ако първоначално излагане или подготовка на имунната система системата е  неоптимална  (Eugyppius), например ваксинация с епитопи на spike протеин 2020), тогава подоптималното праймиране е основно „фиксирано“. Това ще рече, че предразполага към доживотния имунен отговор с повторно излагане поради имунната памет или ученето.

Тук представям комбинация от 22 проучвания и истории, които подчертават колко голям проблем е това за NIH, CDC, FDA и разработчиците на ваксини. Това със сигурност подчертава проблемите с мандатите за ваксини, които в момента застрашават работните места на милиони хора. Това поражда допълнителни съмнения относно случая за ваксиниране на деца.

Посочени случаи:

1)  Gazit et al . от Израел показа, че „не ваксинираните срещу SARS-CoV-2 са имали 13,06 пъти (95% CI, 8,08 до 21,11) повишен риск от пробивна инфекция с варианта Delta в сравнение с тези, които са били заразени преди това“.

2)  Acharya et al . не откри „няма значителна разлика в праговите стойности на цикъла между ваксинирани и неваксинирани, асимптоматични и симптоматични групи, заразени със SARS-CoV-2 Delta“.

3)  Riemersma et al . не откри „няма разлика във вирусния товар, когато се сравняват неваксинирани индивиди с тези, които имат „пробивни“ инфекции с ваксина. Освен това, лицата с пробив на ваксина инфекции често тестват положителни с вирусно натоварване, съответстващо на способността да отделят инфекциозни вируси. Резултатите показват, че „ако ваксинираните индивиди се заразят с делта варианта, те може да са източници на предаване на SARS-CoV-2 на други“. Те съобщават за „ниски стойности на Ct (<25) при 212 от 310 напълно ваксинирани (68%) и 246 от 389 (63%) неваксинирани лица. Тестването на подгрупа от тези проби с нисък Ct разкри инфекциозен SARS-CoV-2 в 15 от 17 екземпляра (88%) от неваксинирани лица и 37 от 39 (95%) от ваксинирани хора.

4)  Chemaitelly et al . докладва катарско проучване, което показва, че ефикасността на ваксината (Pfizer) е намаляла до почти нула с 5 до 6 месеца и дори незабавната защита след един до два месеца е до голяма степен преувеличена.

5)  Доклад на Siri  предполага, че до  90% от хоспитализациите  в САЩ са сред ваксинираните.

6)  Riemersma et al.  докладва данни от Уисконсин, които потвърждават как ваксинираните лица, които се заразяват с варианта Delta, могат потенциално (и са) да предават (ting) SARS-CoV-2 на други (потенциално на ваксинираните и неваксинираните). Те откриват повишен вирусен товар при неваксинираните и ваксинираните симптоматични лица (68% и 69% съответно, 158/232 и 156/225). Това означава, че няма разлика между ваксинираните и неваксинираните по отношение на носене и предаване (симптоматично). Освен това при асимптоматичните лица те откриват повишен вирусен товар (съответно 29% и 82%) при неваксинираните и ваксинираните. Това предполага, че ваксинираните могат да бъдат заразени, да приютяват, култивират и предават вируса лесно и могат да правят това несъзнателно.

7)  Субраманиан  съобщи, че наблюдаваните увеличения на COVID-19 не са свързани с нивата на ваксинация, когато са разгледали 68 държави и 2947 окръга в Съединените щати. С други думи, няма ясна забележима връзка (може би слабо положителна връзка, където по-високата ваксинация не намалява предаването).

😎 Chau et al . (здравни работници във Виетнам, Хо Ши Мин), разгледаха предаването на варианта на SARS-CoV-2 Delta сред ваксинираните здравни работници във Виетнам и техните открития допълнително претърсват пейзажа с инжектиране на COVID-19 и го хвърлят в сътресение по отношение на катастрофални констатации. 69 здравни работници са дали положителна проба за SARS-CoV-2. 62 са участвали в клиничното проучване. Изследователите съобщават, че „получени са 23 пълни геномни последователности. Всички те принадлежаха към варианта Delta и бяха филогенетично различни от съвременните последователности на вариант Delta, получени от случаи на предаване в общността, което предполага продължаващо предаване между работниците. Вирусните натоварвания на случаите на пробивна инфекция с вариант на Delta бяха 251 пъти по-високи от тези на случаите, заразени със стари щамове, открити между март-април 2020 г.

9) Доклад на  CDC от Браун в MMWR  (Барнстейбъл, Масачузетс, юли 2021 г.) установи, че в 469 случая на COVID-19 има 74% при напълно ваксинирани лица. „Ваксинираните са имали средно повече вирус в носа си, отколкото неваксинираните, които са били заразени.

10)  Избухване на болнични болници във Финландия  (разпространено сред здравни лекари и пациенти): „В заключение, това огнище демонстрира, че въпреки пълната ваксинация и универсалното маскиране на здравни медицински работници, са настъпили пробивни инфекции от варианта Delta чрез симптоматични и асимптоматични HCW, причинявайки нозокомични инфекции.

b3479f6a7e14e3460ff469f7092dc78e.gif
lg.php?bannerid=83093&campaignid=15278&z

11)  Израелската нозокомиална болнична епидемия  (също разпространена сред медицинските работници и пациентите) разкри, че ЛПС и маските са по същество неефективни в здравните заведения. Индексните случаи обикновено са били напълно ваксинирани и повечето (ако не всички предавания) са имали тенденция да се случват между пациенти и персонал, които са били маскирани и напълно ваксинирани, подчертавайки високото предаване на варианта Delta сред ваксинираните и маскирани лица.

12)  Докладът за обществено здравеопазване на Обединеното кралство № 42  на страница 23 предизвика сериозни опасения, когато съобщи, че „отслабването на N антителата с течение на времето и (iii) скорошни наблюдения от данните за наблюдение на Агенцията за здравеопазване на Обединеното кралство (UKHSA), че нивата на N антитела изглежда бъде по-ниска при лица, които получават инфекция след 2 дози ваксинация.

13)  Този доклад за Обединеното кралство  № 42 (Таблица 2, страница 13), както и тези доклади 36 до 41, показват ясно изразена и много тревожна тенденция, която е, че двойно ваксинираните лица показват по-голяма инфекция (на 100 000), отколкото неваксинираните и особено в по-възрастните групи, напр. 30 години и повече.

— Статията продължава под Петиция —
БОЙКОТ Обединени заради изключенията за религиозни и медицински ваксини срещу COVID

14)  Директорът на CDC Рошел Валенски  призна, че ваксините не спират предаването, което е прием, ограничаващ ефективността на ваксината.

15)  Левин и др . „проведоха 6-месечно надлъжно проспективно проучване, включващо ваксинирани здравни работници, които са били тествани ежемесечно за наличие на анти-спайк IgG и неутрализиращи антитела“…те открили, че „шест месеца след получаване на втората доза от ваксината BNT162b2, хуморален отговор е значително намален, особено сред мъжете, сред лицата на 65 или повече години..."

16)  40% от местните случаи на Covid-19  в Сиракуза, Ню Йорк, са ваксинирани.

17)  Израел:  Един водещ израелски здравен служител съобщи, че ваксинираните представляват  95% от тежките и 90% от новите хоспитализации  за COVID-19.

18)  Suthar et al.  изследва трайността на имунните отговори към ваксината BNT162b2 mRNA. Те „анализираха отговорите на антитела към хомоложния щам Wu, както и няколко варианта, които предизвикват безпокойство, включително нововъзникващия вариант Mu (B.1.621) и Т-клетъчните отговори в подгрупа от тези доброволци на шест месеца (ден 210 след първичната ваксинация) след втората доза...данните показват значително намаляване на отговорите на антителата и Т-клетъчния имунитет към SARS-CoV-2 и неговите варианти на 6 месеца след втората имунизация с ваксината BNT162b2.

19)  Nordström  в Швеция  докладва за тяхното проучване, което показва, че (кохортата се състои от 842 974 двойки (N=1 684 958), включително индивиди, ваксинирани с 2 дози ChAdOx1 nCoV-19, mRNA-1273 или BNT162b2, несъответствие на ефективна ваксина и неваксина на BNT162b2 срещу инфекцията намалява прогресивно от 92% (95% CI, 92-93, P<0,001) на ден 15-30 до 47% (95% CI, 39-55, P<0,001) на ден 121 -180 и от ден 211 и нататък не може да бъде открита ефективност (23%; 95% CI, -2-41, P=0·07).“

20)  Призивът на директора на CDC Рошел Валенски  и  д-р Фаучи  за бустери по същество ви казва всичко, което трябва да знаете, че ваксината не е изпълнила най-сложните си обещания.

21)  Yahi et al . съобщава, че „в случая на варианта Delta, неутрализиращите антитела имат намален афинитет към шиповия протеин, докато улесняващите антитела показват поразително повишен афинитет. По този начин ADE може да бъде проблем за хората, получаващи ваксини на базата на оригиналната шипова последователност на щама Ухан (или иРНК, или вирусни вектори).

22)  Израел се подготвя за 4-ти усилващ удар ; той разкрива, че ваксината не трябва да изпълни завишените си обещания.

В заключение, много хора искат ваксината и трябва да са свободни да я приемат като индивиди. Обществената полза от универсалната ваксинация сега е сериозно съмнение и като такава не трябва да се очаква да допринесе за елиминирането на социалната цена на вируса, още по-малко да бъде наложена от правителствата

Препечатано с разрешение от Института Браунстоун

3faf03ecdeea9dc0808ecfcd506c3638.gif
lg.php?bannerid=83092&campaignid=15278&z

Д-р Александър е доктор. Има опит в епидемиологията и в преподаването на клинична епидемиология, основана на доказателства медицина и изследователска методология. Д-р Александър е бивш асистент в университета Макмастър по медицина, основана на доказателства и методи за изследване; бивш консултант по синтез на доказателства за пандемията на COVID на СЗО-PAHO Вашингтон, окръг Колумбия (2020 г.) и бивш старши съветник по политиката за пандемия на COVID в здравеопазването и човешките услуги (HHS) Вашингтон, окръг Колумбия (секретар), правителството на САЩ; работил/назначен през 2008 г. в СЗО като регионален специалист/епидемиолог в Европейски регионален офис Дания, работил за правителството на Канада като епидемиолог в продължение на 12 години, назначен за канадски полеви епидемиолог (2002-2004 г.) като част от международна финансиран от CIDA,Health Canada изпълни проект за коинфекция на туберкулоза/ХИВ и контрол на MDR-TB (включващ Индия, Пакистан, Непал, Шри Ланка, Бангладеш, Бутан, Малдивите, Афганистан, изпратени в Катманду); работил от 2017 до 2019 г. в Обществото за инфекциозни болести на Америка (IDSA) Вирджиния, САЩ като обучител за разработване на насоки за систематичен преглед на мета-анализ на доказателства; понастоящем е изследовател-консултант по COVID-19 в изследователската група на САЩ-C19

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без фейк-нюз, ако обичате ! 

Форумите на Kaldata.com не са място за пропаганда ! 

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, attj написа:

Реалностите  за  епидемията     https://dnes.dir.bg/obshtestvo/atanas-mangarov-nareche-tsirk-uzhasa-v-covid-otdeleniyata   

Съобщили от лечебно заведение за bTV ,че опровергали думи на доцент Мангъров ? На това ли казваш реалност?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Съобщили от лечебно заведение за bTV ,че опровергали думи на доцент Мангъров ? На това ли казваш реалност?

Кой какво опровергава не е важно.  Мангъров е прав за дискриминацията, за имунитета, за безсимптомното преболедуване, за зеления сертификат и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване