Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Минавам само да ви се похваля, че ме банна любимия наш админ. Симпатичните животинки дето щъкат из къщи и гризкат сиренце били думичка в бан листата. Ето, сега няма да кажа как се казват, да не ме "накажат" пак.

Ако направи да се вижда от всички че съм "наказан" - ще гласувам за сайта ви.

Както казва един приятел - закво да се напивам в нас, като няма кой да ми види простотията!

Със здраве, повече няма да пиша в темата. Дори ме домързя да си правя втори акаунт. Искам да кажа по вътрешно убеждение, не заради "наказания" по "залючителни разпоредби".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ivan Kirov, щом знаете и сте се напарили от правилата, защо си трошите ръцете излишно в безплодни обяснения? По-добре ще се чувствате в друга тема или форум без ограничения. :basketball5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, johnmotson написа:

Ivan Kirov, щом знаете и сте се напарили от правилата, защо си трошите ръцете излишно в безплодни обяснения? По-добре ще се чувствате в друга тема или форум без ограничения. :basketball5:

Наш админ с дива модерация се е запътил към номер едно.

Toва е ирония. Сложна иносказателна форма,

Цитат

Иронията получава разнообразни нюанси, вариращи измежду остроумие, подигравка и издевателство, в зависимост от вложения в нея смисъл. Тя обаче се намира извън обсега на сарказма. За разлика от него, при иронията подложените на критика лични и обществени недъзи биват осмивани, вместо разобличавани.

Широк спектър на изобразителни похвати и стилистически средства ползват ирония. Такива са например гротеската, карикатурата, парадоксът, пародията, травестията, хиперболата и шаржът.

Дано и тия иносказания не се окажат в забранения списък.

М/у другото, админе, по профи форумите твърдят, че статиите ви трябва да се четат с едно наум. Мога да дам цитат. Не знам какво е имал предвид тоя дето го е написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Здравейте приятели, 

Тази вечер беше церемонията по награждаването Сайт на годината. Благодарение на всички вас и гласовете ви Kaldata.com спечели безапелационно първо място и в двете категории в които участва: Медиен сайт  и  Мобилни приложения. Супер щастливи ни направихте, благодарим ви от сърце за огромната подкрепа, която ни давате всеки път. Тези мигове ни дават сили да продължаваме напред. Благодарение на всички вас сме най-големият технологичен сайт в България вече 18 години. Силни прегръдки за всички вас от целия ни екип. :yanim::gift1::linedance:

248800771_283045273738678_820748458730363876_n.jpg.1dccb2ae2e4e96a8c37d187d1ca9caeb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из разказите на Иван Киров

"Наш админ с дива модерация се е запътил към номер едно."

Към Администрацията - Молба

Първо честито за наградите и от мен! Живот и здраве на целият екип на Калдата.

Молбата!

За да се успокои IT специалистът Иван Киров Ви умолявам да му пратите по едно копие на грамотите в някаква евтина рамна, за моя сметка.

Защо евтина? 

Не си заслужава да харча суми, които не са заслужени като представител на IT (визирам него а не себе си) на хора от IT сектора.

За сайта , форума и Администрацията  е ПРЕСТИЖ - за специалиста - пълен ПРОВАЛ!

Да му е честито и на него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kolev71 написа:

Какво стана сега калдата спечели награда за сайт на годината ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gangosa написа:

Какво стана сега калдата спечели награда за сайт на годината ли?

Прочети! По горе има 2 грамоти, големи като плакати. Другият вариант е да се обърнеш към господин Киров, за по вече разяснения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха сега видях 2-ро и 3-то място поздравление браво.

преди 8 часа, Kalin Karaboychev написа:

Здравейте приятели, 

Тази вечер беше церемонията по награждаването Сайт на годината. Благодарение на всички вас и гласовете ви Kaldata.com спечели безапелационно първо място и в двете категории в които участва: Медиен сайт  и  Мобилни приложения. Супер щастливи ни направихте, благодарим ви от сърце за огромната подкрепа, която ни давате всеки път. Тези мигове ни дават сили да продължаваме напред. Благодарение на всички вас сме най-големият технологичен сайт в България вече 18 години. Силни прегръдки за всички вас от целия ни екип. :yanim::gift1::linedance:

248800771_283045273738678_820748458730363876_n.jpg.1dccb2ae2e4e96a8c37d187d1ca9caeb.jpg

Добро чувство за хумор , но истината е друга май. След проверка на официалния сайт излиза това :

https://postimg.cc/gallery/8kLZVmq

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.10.2021 г. в 9:18, Kalin Karaboychev написа:

и изберете категория "Медиен сайт", сложете отметка на Kaldata.com - ИТ новини, след това отгоре от падащото меню "Избор на категория" изберете категория Mobile App,

Аз мислех , че се участва за 2 категории , но явно яко се заблуждавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gangosa написа:

Аз мислех , че се участва за 2 категории , но явно яко се заблуждавам.

заблудата е че не осъзнаваш разликата между оценка на жури и оценка на публика
не е тайна, как стоят нещата в Бг. с журито

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ..! Живот и здраве на целият екип на Калдата...! И още много бъдещи успехи ..! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 8 минути, ostavime написа:

Браво и честито. 

Е, сега остава да чакаме публично извинение. 😀

Предполагам имаш предвид това :)

на 23.10.2021 г. в 14:33, IvanKirov написа:

Кога приключва анкетата, ако не съм прав и случайно спечелите ще дойда да ви се извиня. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kalin Karaboychev написа:

Предполагам имаш предвид това :)

Абсолютно. 

А ти... да почерпиш. 😎 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, цър-вул написа:

Въртя се, сика се работата, пак до софрата се стигна 😄

Тия събития, ако не се полеят, все едно половин награда. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Kolev71 написа:

Из разказите на Иван Киров

"Наш админ с дива модерация се е запътил към номер едно."

Към Администрацията - Молба

Молбата!

За да се успокои IT специалистът Иван Киров Ви умолявам да му пратите по едно копие на грамотите в някаква евтина рамна, за моя сметка.

Защо евтина? 

Не си заслужава да харча суми, които не са заслужени като представител на IT (визирам него а не себе си) на хора от IT сектора.

За сайта , форума и Администрацията  е ПРЕСТИЖ - за специалиста - пълен ПРОВАЛ!

Да му е честито и на него!

Кой е Иван Киров?(Смисъл, че тъне в забрава като възрожденско училище).

Честито, честита награда, честити награди, честити успехи и от мен.  

Радвам се за наградата и за в бъдеще все такива успехи. Да чуваме и да четем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Кой е Иван Киров?(Смисъл тъне в забрава)

Честито и от мен радвам, се за наградата и за в бъдеще все такива успехи. 

Човек от народа, т.е. живял и работил като IT специалист по времето на Бойко Борисов, посещавал форум "Калдата", баннат от Администратора на  форума . Другото, го знаеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване