Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

• Администратор
преди 8 минути, petie1 написа:

Честито за победата :)

Имам въпрос : Защо в профилите няма опция   за изтриване на профил :)

Няма автоматична опция, но има това: https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Цитат

3.5 Ако желаете да изтриете профила си е достатъчно да уведомите администрацията чрез лично съобщение или друг от начините за контакт и профилът ви ще бъде заличен. Имайте предвид, че това действие е безвъзвратно и не може да се възстанови на по-късен етап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Мерси за отговора ще го имам предвид ако реша да се възползвам от тази опция но според мен би било добре да се добави и към профилите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не искам да му чета вече мненията на IvanKirov .

Супер надменно се държи, всичко което му каза, ние го знаем, не знам защо продължаваш да му отговаряш?

Не си заслужава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Супер надменно се държи

Надменно се държа просто защото искам бан-листа на филтъра? Сега все се чудя как да напиша примерно Копейкин какво си развява с партийни пари. Все едно нов език, новговор въвежда админът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, IvanKirov написа:

Надменно се държа просто защото искам бан-листа на филтъра? Сега все се чудя как да напиша примерно Копейкин какво си развява с партийни пари. Все едно нов език, новговор въвежда админът.

Добре бе човек, ела във темата "Говорилня или дрън-тема тема", там ще си говорим за каквото искаш!

Заповядай, ще ти преместя мнението и ще си говорим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ДзВяРа!Когато искаш да цитираш в друга тема натискаш плюса до цитиране отиваш в темата и натискаш появилия се бутон цитиране

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[mention=6071]ДзВяРа![/mention]Когато искаш да цитираш в друга тема натискаш плюса до цитиране отиваш в темата и натискаш появилия се бутон цитиране
Малеле - и това ли си обяснявате???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.11.2021 г. в 22:55, Kalin Karaboychev написа:

Няма автоматична опция, но има това: https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Честита победа на първо място.

На второ, моля профилът ми да бъде изтрит. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Класация за медиен сайт

Класация за Mobile App

Предполагам това не са окончателните резултати, но е някакъв показател.

Браво!

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване