Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо днешните мъже си падат по джендърски коли

Гост

Препоръчан отговор

Все повече ми прави впечатление, че коли като Мини Купър или Фиат Абарт се карат повече от мъже от колкото от жени. А това са си чисто женски коли. Самият им дизайн, който преобладава предимно обли форми, които са типично за нежния пол подсказва, че тия коли са замислени да ги карат жени, а не мъже. И то не какви да е жени, а нежни джобни гаджета, не някоя магарица 2 метра,  с ръце като щангист, гръб като гребец и пръсци като на  римски пехотинец. Много е нелепо като видиш мъж да слиза от такава кола. Първата мисъл, която ми минава през главата, че тоя е обратно резбов.Да кажеш поне, че са ефтини, а ми то нито Мини Купъра е ефтин нито абарта.Аз съм имал предимно БМВ- та черен металик, Ауди А3 антрацид, Сааб 95 тъмно син металик, Алфа Ромео 156 черен металик, Хонда Сивик сива металик  Купе 7-ма генерация, сега искам да си купя пак Сааб 95 комби, аеро версията, ако си намеря запазен. И до края на живота ми може би ще карам само Сааб 95. Мини Купъра или Абарта без пари да ми го дава някой няма да го взема. Предпочитам да ходя пеша. Аве феминизма ева мамата на всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как реши, че са женски коли. Съвсем нормални автомобили са си.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срещам и педали, които карат гордо СМАРТ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има джендърски коли. По скоро е това: Много "коне" в малък автомобил и отнасяш хора с Ауди или Мерцедес. 

Известно е, че по-малката маса позволява по-висока скорост и по-късно спиране преди завоя. 

Според мен определено някои гледат рали шампионата и знаят, че малък автомобил с относително голяма мощност е по-спортен и изживяването да шофираш бързо е в пъти по-хубаво в завоите, а не на правите. ;) 

И да, определено е за к*рви, но не от женски род, а от пътен характер имайки в предвид какво е к*рва на италиански. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как очаквате някой да дрифти със слаба кола? Естествено че ще търсят мощни и леки. Разхода на гориво също е от голямо значение. Никой не иска да му харчи 15/100 градско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде автора да обясни ся : Що е то джендърска кола?
Някъде в характеристиката на същата пише ли " СПЕЦИАЛНО ЗА ДЖЕНДЪРИ"?
Каква е изобщо тая мания да се делят някакви неща, това било дамско, онова дамско, другото било мъжко, третото не знам какво?
Преди време един ми вика "Ама що пиеш мартини, това е дамско питие?" Ъ? На шишето случайно да има п***а?
Даже ми се е случвало още в България, жената беше харесала един телефон, отивам в теленор(Още им бях абонат), казвам му на пубера за какво съм там, оня ме гледа с ехидна усмивка, вика "Ама тоя телефон е дамски.", Ко каза ко?
Синьо сив самсунг с малък цветови ефект като се освети... Телефон бе бате! Запрете се, тия средновековни разбирания за външния свят не знам от къде ги вадите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1633932576-Erin_in_the_fagbug.jpg

Ако колата която искаш да купиш на старо е боядисана по подобен начин или има залепена отзад лепенка на многоцветна дъга 100% са я карали някакви гейове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ined написа:

1633932576-Erin_in_the_fagbug.jpg

Ако колата която искаш да купиш на старо е боядисана по подобен начин или има залепена отзад лепенка на многоцветна дъга 100% са я карали някакви гейове.

Е в такъв случай ще трябва да внимаваш и преди да седнеш на някоя седалка, че не се знае какви "Екстри" са ползвали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото са истински мъже, носещи и правещи каквто искат без да се съобразяват с непознати, а не смешни комплекасри които ги е страх "какво ще кажат хората"  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да пише в талона на колата ,,Мъжка или женска,, иначе това става официално и продажбите рязко ще намалеят. А мистър Бийн е пародия, и няма как да бъде меродавен пример.А малка не значи задължително, че колата е женска. Фолксваген Корадо навремето, Хонда CRX първа генерация и прочие. Да не изброявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Bubbles написа:

Хайде автора да обясни ся : Що е то джендърска кола?
Някъде в характеристиката на същата пише ли " СПЕЦИАЛНО ЗА ДЖЕНДЪРИ"?
Каква е изобщо тая мания да се делят някакви неща, това било дамско, онова дамско, другото било мъжко, третото не знам какво?
Преди време един ми вика "Ама що пиеш мартини, това е дамско питие?" Ъ? На шишето случайно да има п***а?
Даже ми се е случвало още в България, жената беше харесала един телефон, отивам в теленор(Още им бях абонат), казвам му на пубера за какво съм там, оня ме гледа с ехидна усмивка, вика "Ама тоя телефон е дамски.", Ко каза ко?
Синьо сив самсунг с малък цветови ефект като се освети... Телефон бе бате! Запрете се, тия средновековни разбирания за външния свят не знам от къде ги вадите.

О не, няма да се спрат. Няма и да те разберат! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Бял Кон написа:

Естествено, че няма да пише в талона на колата ,,Мъжка или женска,, иначе това става официално и продажбите рязко ще намалеят. А мистър Бийн е пародия, и няма как да бъде меродавен пример.А малка не значи задължително, че колата е женска. Фолксваген Корадо навремето, Хонда CRX първа генерация и прочие. Да не изброявам.

Ми тогава какво точно питаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената цел на колата е да ти върши работа (според нуждите). Иначе, тоя варел на 4 колела какъв е - малък, голям, шарен и т.н. няма грам значение. Примерно аз карам (в града) Рено Туинго 2 - малка, червена количка. Супер компактна и удобна за моите нужди. Като я избирах, гледах да е малка и компактна (това ми трябваше) - за другото грам не ми дреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Щото са истински мъже, носещи и правещи каквто искат без да се съобразяват с непознати, а не смешни комплекасри които ги е страх "какво ще кажат хората"  ;) 

Ми да вземат и да си нахлузят прашките и да си лакират ноктите, защото са ,,истински мъже,, и не им пука от хорското мнение..? Не се изказвай неподготвен. Това лято имаше някакъв случей с някаква агресия на пътя с един Абарт, който удари нарочно друг участник в движението показа му среден пръст и избяга. После уж го изкараха някакъв бандит от Бургас, а във фейса всички се смееха, че с тая гейска кола, може да бъде само пародия на бандит. Аве театър ,,Сълза и смях,, и аз се смях с пълен глас.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Бял Кон написа:

Ми да вземат и да си нахлузят прашките и да си лакират ноктите, защото са ,,истински мъже,, и не им пука от хорското мнение..? Не се изказвай неподготвен. Това лято имаше някакъв случей с някаква агресия на пътя с един Абарт, който удари нарочно друг участник в движението показа му среден пръст и избяга. После уж го изкараха някакъв бандит от Бургас, а във фейса всички се смееха, че с тая гейска кола, може да бъде само пародия на бандит. Аве театър ,,Сълза и смях,, и аз се смях с пълен глас.:D

Теб какво те бърка като си сложат прашки?! Колкото до мъже с лакирани нокти или с обици,това си го има от доста време. На колите им няма нищо. Не е нужно да ми излезе някой прошляк от мощната кола и да ми се прави на баровец, а аз като пръдна и той да се насере.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Бял Кон написа:

На теб щом най-важно е какво ще кажат "всички във фейса" твоя работа. Както казах, жалка.

Иначе, не съм слизал да ги питам какви са, ама съдейки по шофирането им, най-много педали карат БМВ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Бял Кон написа:

Все повече ми прави впечатление, че коли като Мини Купър или Фиат Абарт се карат повече от мъже от колкото от жени.

А това са си чисто женски коли.

Самият им дизайн, който преобладава предимно обли форми, които са типично за нежния пол подсказва, че тия коли са замислени да ги карат жени, а не мъже.

И то не какви да е жени, а нежни джобни гаджета, не някоя магарица 2 метра,  с ръце като щангист, гръб като гребец и пръсци като на  римски пехотинец.

Много е нелепо като видиш мъж да слиза от такава кола.

Първата мисъл, която ми минава през главата, че тоя е обратно резбов.

Да кажеш поне, че са ефтини, а ми то нито Мини Купъра е ефтин нито абарта.

#Аз съм имал предимно БМВ- та черен металик, Ауди А3 антрацид, Сааб 95 тъмно син металик, Алфа Ромео 156 черен металик, Хонда Сивик сива металик  Купе 7-ма генерация, сега искам да си купя пак Сааб 95 комби, аеро версията, ако си намеря запазен. И до края на живота ми може би ще карам само Сааб 95. Мини Купъра или Абарта без пари да ми го дава някой няма да го взема. Предпочитам да ходя пеша. Аве феминизма ева мамата на всичко.

Lincoln_Town_Car_'88.png

Това са мъжки коли? Защото не е заоблена?

Или тази кола?

04db5c522005b1f870c3c32e603743a6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе има го факта че заради феминизма и късния консумеризъм който иска да продава всичко на всички , мъжете купуват повече женски продукти и жените купуват повече мъжки продукти с колите , колелата и всичко останало е същото.По смешно е че дори из града на батките както беше модерно мъжете да взимат "страшно" изглеждащи кучета и да разхождат само  ротвайлери , питбули или добермани , сега излезе нацепина и разхожда мини пинчъра , чихуахуату и минишпица на гаджето , което си изглежда като великан води мишка , но времена и нрави ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Milkydead написа:

Абе има го факта че заради феминизма и късния консумеризъм който иска да продава всичко на всички , мъжете купуват повече женски продукти и жените купуват повече мъжки продукти с колите , колелата и всичко останало е същото.По смешно е че дори из града на батките както беше модерно мъжете да взимат "страшно" изглеждащи кучета и да разхождат само  ротвайлери , питбули или добермани , сега излезе нацепина и разхожда мини пинчъра , чихуахуату и минишпица на гаджето , което си изглежда като великан води мишка , но времена и нрави ...

Женски продукт разбирам, продукт който е само пригоден за женския организъм и  vice versa. Примерно тапи, превръзки. 

Иначе се получава това. 

Все врата и все ми е тая от коя страна ще вляза.

Само, защото пише мъж, жена и трябва да вляза от там, където пише мъж, примерно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, АСПЕКТ написа:

Женски продукт разбирам, продукт който е само пригоден за женския организъм и  vice versa. Примерно тапи, превръзки. 

Иначе се получава това. 

Все врата и все ми е тая от коя страна ще вляза.

Само, защото пише мъж, жена и трябва да вляза от там, където пише мъж, примерно. 

И мъжете и жените имат своята полова идентичност която има и отражение в полова естетика , дори мъжете и жените да не живеят в общество а в племе пак ще имат полова идентичност която ще насочва да се държат по един начин и да харесват определени неща и това се базира на факта че двата пола се допълват един друг и е по разумно да не се застъпват за да увеличат добруването и продуктивността си.Дори не ми е ясно какво доказва и  изобщо доказва ли нещо кой от къде влиза на врата с залепен  сиует.Еми сложи една вагина на снимка на вратата и мъжете ще влизат от там , сложи един пенис на вратата и повече жени ще влизат от там.А какво трябва да означава социален-конформист и защо някой трябва да бъде наричан така само заради това от коя врата е влязъл някъде също е неизвестно,половете не са социално а биологично детерминирани и социален конформист не значи нищо.Идеологиите са ирационални в своята същност и се базират на чиста теория затова винаги приключват в глупости , неясноти и политически интереси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване