Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо днешните мъже си падат по джендърски коли

Гост

Препоръчан отговор

преди 1 час, Станислав Кьоров написа:

Какви са критериите ,че една кола е джендърска? 

По думите на пусналия темата - трябва първо да станеш джендър и тогава да си избираш кола! Неговият случай е точно...ТАКЪВ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Kolev71 написа:

По думите на пусналия темата - трябва първо да станеш джендър и тогава да си избираш кола! Неговият случай е точно...ТАКЪВ!

Дядо Стефане, пак си объркал хаповете за сън с тия за оросяване на мозъка. Продават едни кутийки за съхранения за хапчета, където има отделение ,,Сутрин,, ,,Вечер,,  Кога имаш рожден ден, да ти пратя една от Нидерландния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси приятел, че си се загрижил за мен. Не си прави труда да ми купуваш, щото доставката ще излезе по скъпа от хапчетата. 

Аз се закачам с теб, а не че искам да те обидя. Ти можеш същото. Нали забелязваш, че не се засягам а ти поставям на всеки твой пост към мен, плюсче?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Станислав Кьоров написа:

Освен това - какъв е проблема, кой какъв се чувства?

преди 2 часа, Бял Кон написа:

Дядо Стефане, пак си объркал хаповете за сън с тия за оросяване на мозъка. Продават едни кутийки за съхранения за хапчета, където има отделение ,,Сутрин,, ,,Вечер,,  Кога имаш рожден ден, да ти пратя една от Нидерландния.

Пич - тук не е Амазонската джунгла или Серенгети!
И тук продават такива кутийки в аптеките! Ти само „изпрати“ (преведи) парите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Мерси приятел, че си се загрижил за мен. Не си прави труда да ми купуваш, щото доставката ще излезе по скъпа от хапчетата. 

Аз се закачам с теб, а не че искам да те обидя. Ти можеш същото. Нали забелязваш, че не се засягам а ти поставям на всеки твой пост към мен, плюсче?

Дедо Стефане помниш ли преди години, как се псувахме в тема за аудиотехника, и iovi ме банна
Мили спомени 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, rudinoid написа:

Дедо Стефане помниш ли преди години, как се псувахме в тема за аудиотехника, и iovi ме банна
Мили спомени 😁

Ама нито си ми обиден, нито аз на теб. А сегашните - като му кажеш че е "чукундур" и докладва и на Бойко Борисов - за всеки случай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, jhoro написа:

Освен това - какъв е проблема, кой какъв се чувства?

То, за мен не е проблем, но за джендарите е проблем, че се чувствам мъж. ;) 

п.п. Не е проблем за мен, че сме малцинство, но да не посягат на женската психика. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, dioib написа:

То, за мен не е проблем, но за джендарите е проблем, че се чувствам мъж. ;) 

Мераци! Няма кой да се занимава с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Мераци! Няма кой да се занимава с теб.

То е ясно, не ще имат фъндък ... :) Само където се надяват на богати наивници ... мъ те ... само на женско кълват. ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Станислав Кьоров написа:

Освен шофьорът да е трансджендър или друг вид дженджър, колата трябва да е обла.

Според авторът на темата.

Обла и мини.

Справка виж

Мини Купър, за да се ориентираш.

sUiaaz4-zSw7oU0yOjUFeKqWCtP6dpHBYrnUXX6h

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Освен шофьорът да е трансджендър или друг вид дженджър, колата трябва да е обла.

Защо не - като в „Джурасик свят“Джурасик свят - bTV

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jhoro написа:

Защо не - като в „Джурасик свят“Джурасик свят - bTV

Това са 100 процента джендъри. Според неписаното правило на емигранта от Холандия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Това са 100 процента джендъри. Според неписаното правило на емигранта от Холандия.

Е и??? На теб - пречи ли ти нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Е и??? На теб - пречи ли ти нещо?

Не съм аз автора. Този въпрос към автора на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не съм аз автора. Този въпрос към автора на темата.

Ок - ще питаме него!

Пп. Кажи бре - @Бял Кон ли си, Бял катър ли си - какво те притеснява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Ок - ще питаме него!

Не обича кръгли форми, обича твърди и остри неща. Явно, не знам.

Да, питай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Не обича кръгли форми, обича твърди и остри неща. Явно, не знам.

Да, питай го.

Питах го!!!

Аз пък си падам по кръгли и закръглени, средно твърди (по-скоро - стегнати) неща.
Нещо като ... „чашка С“ и бикини „М“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе решихте ли най сетне кои коли са женски? Аз знам че сите са мъжки щот имат ауспух :)

Ако не ми вярвате питайте шамана :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, jhoro написа:

Ок - ще питаме него!

Напоследък шареното "джендър" общество се заглежда по BMW-та и го е страх да не го оприличат с тях, та затуй BMW е най мъжката марка, ама BMW не мислят така.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно целия протокол на папата е съставен от джендъри. При посещението на Франциск в Абу Даби папата го караха в малка KIA , а зад него из улиците до двореца го съпровождаха елита на световната автомобилна индустрия. Джендъри са и италиянците, които всяка сутрин гледах от  прозореца на хотела в Рим и не само,които целите барнати в най-скъпите модни брандове се тъпчеха в малки колички и отиваха на работа  в банки, учреждения , болници и пр...Въобще малките коли са за джендърите, пък големите коли са за мачовците. И това експертно мнение от хора,чиито вибрации се повишават щом поемат доза супа от кючеци, перхидрол, манекенки на доктор Енчев,облечени във чара на синтетиката имитираща модните спортни марки.

Какво да вземе да ви отговори един човек,който примерно знае от първа ръка,че караме джипове или големи дълги коли,за да може като ни натресе някой идиот да останем живи. Защото по щатско, шофьорски курсове няма. Научава те някой да караш кола, минаваш на изпит и воала си готов да трепеш и себе си и хората ,докато се научиш да държиш волана в права посока. Разликата е ,че тук не се веят жалейки накачени по  дървета,канавки и пътни знаци ,които да отбелязват безумието на мачовци с големите коли. Всичко остава в статистиката.

В България се нагледах на шосейни лъскави джипове, които стояха на паркинга на село Могилица ,защото не можеха да изкачат новата атракция подобна на Орлово око.

Тъгата на човек,който никога не е бил в Италия, но смело определя за джендъри мъжете возещи се в малки коли ,е че докато не пие едно истинско, а не менте ристрето ,няма да разбере ,че в лудницата на италиянските градове просто нямаш шанс, ако си разкарваш  автомобилната гъзария из улиците. Собственика на двореца в който спахме във Флоренция е н-то коляно от италиянска фамилия, която носи тежестта на историята на града , но всяка сутрин отиваше в офиса си с малко фиатче,което стоеше паркирано на две пресечки от двореца му.Мъжът беше мнооого красив,висок  и спретнат и се сгъваше на две в колата, но това е единствения начин да се придвижва из града и да може да паркира.

Ей така си върви нечий живот между шкембе чорбата,пачата и  и евтиното вино , но пък да видиш претенция и акъли на едро и претоплени емоции и вибрации от скромно ежедневие.

Айде стига холан ,селски надувки,защото и във Виена на центъра до операта има паркирани малолитражни автомобили от които слизат дами с тежки тоалети и кожени палта.

За милионера пък, който се кефеше да си готви супа  от риба на едно каменно местенце на брега на Котор да не говорим. Яхтата му седеше на няколко метра в морето, а той обикаляше с моторетка из курорта.

Ганьо, Ганьо.......стига навира филетираната си и грилована простотия,че и да я определяш за еталон ....как пък не омръзна поне на себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си е донякъде, но друго си е слезеш от Q7-ца, друго е от FIAT 500. Отношението към теб рязко се променя показвайки завиден статут на баровец, притежавайки висок клас SUV. Нищо че за едни гуми спестяваме половин година, мръзнейки вкъщи със полупразен хладилник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност и доста жени харесват мъже каращи бмв. Преди години когато се запознах с една моя дулсинея като си говорихме какви коли харесва, категорично отсече бмв. След седмица си купих първото бмв. Тя се кефеше повече от мен. Обиколихме няколко пъти цяла България с него.Един мой авер преди година караше сааб, обаче неговата умира за бмв и той хвърли Сааба и си взе бмв. Сега това ми е третото бмв, трета серия както винаги, искам да издъхне скоро, за да си купя Сааб, обаче не ще да мре проклетията. Колко съм го въртял на пета из улиците не мре и не мре. Само радиото наскоро глътна един диск и неще да го изплюе и ми вдига нервите, че не мога да си пусна любимата музика. Обаче, си има сидиченджър в багажника, който не съм ползвал никога и сега съм в процес на разучаване как да го пусна. Много асфалт има зад зъбите и не мре проклетията върви като да е излязла сега от фабриката. Ще го карам до като ми издъхне в ръцете.

8E676C29-936D-46E0-9F4B-E6E229240EF2.jpeg

преди 2 часа, valkiria1 написа:

За милионера пък, който се кефеше да си готви супа  от риба на едно каменно местенце на брега на Котор да не говорим. Яхтата му седеше на няколко метра в морето, а той обикаляше с моторетка из курорта.

И аз имам мототетка, с която си обикалям когато е хубаво времето, по твоята логика значи и аз съм милионер яхтмен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, ice_lion__01 написа:

Така си е донякъде, но друго си е слезеш от Q7-ца, друго е от FIAT 500. Отношението към теб рязко се променя показвайки завиден статут на баровец, притежавайки висок клас SUV. Нищо че за едни гуми спестяваме половин година, мръзнейки вкъщи със полупразен хладилник.

М да, на гол тумбак чифте пищови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро гледах едно Ауди (ама не запомних модела). Лъсната лимузина с китайски гуми!!!  :cantbelieve:

Или - Х5-а с газова уредба!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване