Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със софтуера на Samsung Galaxy A22 (SM-225f)

Препоръчан отговор

Здравейте, как може да се възстонови изчезнал ИМЕИ на самсунг А22 след префлашване(пробвано е да се върне оригиналния софтуер). Или ако знаете сервизи във Варна, които се занимават с оправяне на софтуерни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ИМЕИ номер на устройство,няма начин да „изчезне“! След префлашването,ако това е единствения проблем,аз бих се радвал,че го няма.Така не могат да те свържат или идентифицират с предишното устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами изчезва,

преди 33 минути, Димитър 59 написа:

ИМЕИ номер на устройство,няма начин да „изчезне“! След префлашването,ако това е единствения проблем,аз бих се радвал,че го няма.Така не могат да те свържат или идентифицират с предишното устройство.

При грешен софтуер може да изчезне. И проблема е, че когато го няма телефонът няма обхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, 5TarDimitrov написа:

Или ако знаете сервизи във Варна, които се занимават с оправяне на софтуерни проблеми.

"Макс сервиз", ул. "Братя Миладинови" 110 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Rudy M. написа:

"Макс сервиз", ул. "Братя Миладинови" 110 .

Благодаря колега, там вече пробвах и ми казаха,че защото е префлашнат с грешна ОС сработвала някаква защита на КНОКС и изгаряло някакво транзисторче на някаква платка и това била причината да не могат да се възстановяят ИМЕИ-те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, 5TarDimitrov написа:

Здравейте, как може да се възстонови изчезнал ИМЕИ на самсунг А22 след префлашване(пробвано е да се върне оригиналния софтуер). 

Каква беше причината да му слагаш custom rom

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом така са ти казали от упълномощения за Варна сервиз на Samsung, работата е ясна.

Да почнем ли да ти даваме предложения за нов телефон?...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Петър Сърбински
      Здравейте! От известно време 2-3 месеца, съм забелязал, че старото ми лаптопче се изключва когато му падне. Без значение дали е на батерия, дали е на зарядно или и на двете, идва един момент в който просто решава, че трябва да се изключи. Интересното е, че нито прегрява(изключвал се е и на idle), нямам проблем със адаптера, нито с батерията. Наскоро даже го отворих да го почистя обстойно и съм склонен да твърдя, че за 10 годишен лаптоп си държи чудесни температури. Няма някакъв интервал от време, в което го прави. Може след 2 дни на power on, може и след 15 минути. Някакви идеи къде и какво да погледна и да направя?
    • от l-8
      здравейте,
      преди няколко часа свързах нов ( на 10 дни ) samsung galaxy a12 с домашен комп чрез оригиналния usb-u кабел и успях да прехвърля файлове от компа на samsung-a. след това разкачих двете устройства и започнах да променям настройките на samsung-а. не мога да си спомня точно какво променях, но бяха доста неща. като резултат, при повторен опит да прехвърля файлове от компа на телефона, компът вече не 'вижда' телефона. флашките ги вижда, а телефона не го вижда на disks utility.
      спомням си, че променях настройки-поверителност-мениджър на разрешенията. изключвах разрешенията на различни приложения да правят някакви неща. не помня какво и къде точно променях, но резултата е налице - компа невижда телефона.
      някой знае ли, кои настройки трябва да са разрешени за да се получи връзката?
      версията на android e 11
    • от l-8
      здравейте,
      до колко процента е нормално да бъде заредена батерията на смартфон samsung непосредствено след получаване от куриера, т.е. до колко процента е нормално да е фабрично заредена? каква е практиката на samsung в това отношение? аз получих телефон с батерия на 63%.
    • от aivanov1
      Здравейте! Разбърках някои настройки на телефона ми Galaxy S10 Plus и сега не мога да се оправя. Искам да върна две настройки ПО ПОДРАЗБИРАНЕ, а не помня как бяха настроени ПО ПОДРАЗБИРАНЕ.
      Става въпрос за:
      1. Мащабирането на екрана и;
      2. Размера на шрифта.
      Отново припомням, телефонът е Galaxy S10+.
      Моля, който ползва същия модел и не е пипал въпросните настройки, да ми каже как точно са настроени. Поздрави! Благодаря много!
    • от дръндю
      вече не помня с коя програма съм го правил, защото мислех, че ще я ползвам еднократно
      ама сега се оказа че ми трябва
      намерих си нов графичен драйвър и искам наново да си направя един изпълним файл за всички драйвъри, но не помня с коя програма съм го правил
      давайте идеи за такава програма
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване