Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте лаптопа е lenovo y520, слушалките са razer с thx устройство от 3.5 на usb от както сложих тия сложих това чудо ,когато играя една игра и говоря с хората в нея ги чувам да пръщят и да не ме чуват и те , чувам се , като робот. Изваждам усб устройството и ги вкарвам в 3.5 жака, защото и така може пак също. Изтрих synapse програмата, пак същия проблем. Ресетнах си уиндолса изцяло. Пак същия проблем. Не преинстал , ами опцията за ресет на уин 10 и започна уж отначало, но да не би да е останало нещо от synapse na razer знам ли. Побърках де 5 дни и не мога открия проблема. От както сложих тия керливи слушалки с това усб устройство нямам мира. Какво да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Edgar Hardison написа:

От както сложих тия керливи слушалки с това усб устройство нямам мира. Какво да правя

смени слушалките
най-евтините с що годе добро качество са от 25-35 лева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дpъндю написа:

смени слушалките
най-евтините с що годе добро качество са от 25-35 лева

Пробвах с други не е от това и не знам евтините каква работа ще ми свършат, като и 3 които пробвах са над 200. Други предложения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в настройките как е. И друго, нещо по драйверите да си пипал?

image.png.5fc711c5c26b00a2aa7efba66542a783.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Edgar Hardison написа:

от както сложих тия сложих това чудо ,.........От както сложих тия керливи слушалки с това усб устройство нямам мира. Какво да правя

преди 7 часа, Edgar Hardison написа:

Пробвах с други не е от това и не знам евтините каква работа ще ми свършат, като и 3 които пробвах са над 200. Други предложения

Нещо си противоречиш...  Преинсталирай уиндоуса 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Edgar Hardison написа:

ги чувам да пръщят

За да ти помогнем, е нужно по-добро формулиране на проблема. Какво точно чуваш? Пращене имаше в аналоговите устройства, когато наблизо има електрожен или нещо, дето искри. Силни изкривявания , предизвикани от претоварване ли, периодично прекъсване някъде по механична причина-напъни си мозъчето и обясни технически грамотно характера на аномалията. Тогава ще помислим къде може да е причината и може да се направят препоръки за отстраняване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених уина, звукс е все едно компа се натовсрвс и е вид сеч, не могс дс го опиша, а те ме чувст, ксъо робот казват. И в кое си противорича?

преди 6 часа, цър-вул написа:

Това на батерия или с включен адаптер се случва?

Не съм пробвал на батерия хм на адаптер става

преди 6 часа, lupis написа:

Нещо си противоречиш...  Преинсталирай уиндоуса 😉

Казах, че от както сложих тия все едно мо бъгнаха компа и с всички други е така вече, преинсталирах уина, в кое противорича

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lupis написа:

външна аудио карта за проба

usb не го ли броиш за "карта"?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване