Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя Linux дистрибуция предпочитате?

PsyManDelic
 Сподели

Кой Linux предпочитате?  

60 гласували потребители

1. 1. Коя Linux дистрибуция предпочитате?

• Ubuntu
      12
    • Mint
      17
    • Debian
      7
    • Arch
      8
    • Kali
      4
    • FreeBSD
      1
    • Fedora
      3
    • Manjaro
      6
    • Zorin
      0
    • Pop!_OS
      2

Препоръчан отговор

преди 16 минути, petie1 написа:

Дядо Стефчо да не ми се обиди ама с другия Мирчо ни разиграват "Съдити старчета" :)

Е дано не е това, че накрая на филма едното старче умира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Валсо написа:

Е дано не е това, че накрая на филма едното старче умира.

Сигурен ли си? Помня че имаше и втора част "Още по сърдити старчета",  наистина на това прилича ако им проследиш разговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

И тази тема ли оакахте?

@Росен Р. Александровсе изживява като „пионерче“ - с червена връзка. Роска - по-уеко, щото ще изгърмиш - като балон, от надуване!
Другите двама (Miro40 и бат' Стефчо) - си мерят ... не знам какво. На тези години - само акъла може да е!

Браво моето момче, получаваш еднопосочен билет 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, petie1 написа:

Сигурен ли си? Помня че имаше и втора част "Още по сърдити старчета",  наистина на това прилича ако им проследиш разговора

Хлапе!

Я проследи от начало цялата тема. После прочети какво съм му написал на тоя и тогава давай своето мнение. Нима ти и оня Валсо ли е, кой го знае, няма да дойдете на нашите години бре хамсалак такъв. Я се разкарай от тук, като не знаеш кое и как да коментираш! Събрали се 20 дечурлига и демонстрират какви са всезнайковци, а още задниците си не можете да обършите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, JohnTRIVOLTA написа:

Не е този на-стабилният, но горе съм гласувал - Kali ! Инак може да погледнеш топ 10 на супер компютрите с коя ОС са .

Гласувал си за Кали Линукс, еми супер, но не каза ти какво ползваш?

Ще ти отговоря и за тия топ 10 супер, мега, хипер, и така на татък. Ние, аз, ти, господин Колев и да не ги изброявам всичките, сме обикновени хора. И сме изпробвали доста Линукс дистрибуции, на теб ти е допаднал Дебиан примерно, на мен Минт, на Колев Арч и тк.нт. И ние ползваме това което сме избрали за едно и също! Сърфираме в интернет, чат-пат гледаме по някой филм, всичко ни е безплатно и няма вируси, червеи и троянски коне. Какво ни интересува нас топ 10 супер компютрите със коя ОС-са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Дядо Стефчо да не ми се обиди ама с другия Мирчо ни разиграват "Съдити старчета"

Като си толкова голям киноман,гледал ли си филма"Можфанмензу"?Малко е старичък.но става за гледане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Miro40 написа:

Като си толкова голям киноман,гледал ли си филма"Можфанмензу"?Малко е старичък.но става за гледане.

Гледал съм го, а ти гледал ли си филма "Свръзване на bluetooth устройство с лаптоп, който няма bluetooth"?

Спрете да се дразните един на друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

Гласувал си за Кали Линукс, еми супер, но не каза ти какво ползваш?

Ще ти отговоря и за тия топ 10 супер, мега, хипер, и така на татък. Ние, аз, ти, господин Колев и да не ги изброявам всичките, сме обикновени хора. И сме изпробвали доста Линукс дистрибуции, на теб ти е допаднал Дебиан примерно, на мен Минт, на Колев Арч и тк.нт. И ние ползваме това което сме избрали за едно и също! Сърфираме в интернет, чат-пат гледаме по някой филм, всичко ни е безплатно и няма вируси, червеи и троянски коне. Какво ни интересува нас топ 10 супер компютрите със коя ОС-са?

Еми да се знае, че стабилност и сигурност  е RHEL ! Пък ние каквото ползваме си го ползваме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля отново ще помоля не си мерете **** в тази тема. 

Докато не осерете всяка една тема в този форум не се спирате. Просто Бай Ганьо трябва да се доказва, че знае повече от другия

Спрете се най-накрая 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, PsyManDelic написа:

Докато не осерете всяка една тема в този форум не се спирате. Просто Бай Ганьо трябва да се доказва, че знае повече от другия

Спрете се най-накрая 

Нещо си се объркал. Никой нищо не мери , а си коментираме. Не търси под вола теле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, PsyManDelic написа:

Спрете се най-накрая 

Ние си говорим тук главно за Линукс дистрибуции, каквото е и самото заглавие на темата!

И аз не съм съгласен със теб, защо създаваш тема и не искаш да коментираме в нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал да не се коментира, а да се коментира според заглавието.

Спорите кой какво казал в друга тема за блутот, кой как са го обидили и e.t.c. 

преди 31 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Нещо си се объркал. Никой нищо не мери , а си коментираме. Не търси под вола теле!

Нищо не търся никъде! Във всяка една тема 99% от коментарите не са свързани със заглавието на темата, а е извън нея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, borovaka написа:

Изобщо не правя сметка на чуждите пари. Казвам просто, че техниката в момента е доста по-достъпна, спрямо минималната заплата в страната.
Ако на някой му се влиза в тази сфера, реално погледнато може да го направи безплатно ... Дадох ти пример с free tier, който предлагат почти всички cloud провайдъри.
За учебна цел е напълно достатъчно! А възвращаемостта, ако човек после влезе в тази сфера е многократна ... Иначе ако говорим за чисто любителска цел е друг въпроса, но не виждам причина и любителско да е, да се ползва безплатна виртуалка за тестове

Та сметка на парите ти изобщо не правя, нито съм милионер, нито съм имал на готово от къде да взимам пари.

Преди да кажеш „5 лева не са много“ - вадиш 5 лева и ги оставяш на масата!
Другото е позиране!

преди 5 часа, petie1 написа:

Дядо Стефчо да не ми се обиди ама с другия Мирчо ни разиграват "Съдити старчета" :)

Нееее - филма е „По-сърдити старчета!“!

Ох, старост - нерадост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Kolev71 написа:

Хлапе!

Я проследи от начало цялата тема. После прочети какво съм му написал на тоя и тогава давай своето мнение. Нима ти и оня Валсо ли е, кой го знае, няма да дойдете на нашите години бре хамсалак такъв. Я се разкарай от тук, като не знаеш кое и как да коментираш! Събрали се 20 дечурлига и демонстрират какви са всезнайковци, а още задниците си не можете да обършите!

Дядо Стефчо, не харесвам да се карам с хора които са по възрастни от мен и които уважавам така че спри да ме нареждаш без да съм те обидил с нещо :)

На мен вашата свада ми прилича на "Сърдити старчета" което е добра комедия и това е :) 

Мнението си за дистрибуциите го написах всеки си ползва това което му е удобно и му харесва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, PsyManDelic написа:

Спорите кой какво казал в друга тема за блутот, кой как са го обидили и e.t.c. 

Нищо не търся никъде! Във всяка една тема 99% от коментарите не са свързани със заглавието на темата, а е извън нея!

Като не търсете какво е това мерене за което пишете? Епа все за дисртибуции до тук говорим кой каво ползва и какво е чел за тях ! Какво ме интересува в други теми какво се поства и т.н?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Miro40 написа:

iMY7yFn4gMvGaQYMGWnyX2QgvHZ.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, PsyManDelic написа:

Към теб - като автор, а и към всички други автори:

Темите са като децата! Ти го създаваш, ама после ..  то си поема по своя път!  И не можеш да се сърдиш - че не е, както ти се иска! 

Ама вие сте хлапетии - деца (големи) нямате!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, jhoro написа:

Нееее - филма е „По-сърдити старчета!“!

Ох, старост - нерадост!

iMY7yFn4gMvGaQYMGWnyX2QgvHZ.jpg

Ето ти го филма "Сърдити старчета",  "Още по сърдити старчета" е втората част

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

нiMY7yFn4gMvGaQYMGWnyX2QgvHZ.jpg

Ето ти го филма "Сърдити старчета",  "Още по сърдити старчета" е втората част

Знам бе пич! Аз съм ... в главната роля!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Знам бе пич! Аз съм ... в главната роля!!!

Добре, ще продължа да гледам римейка на "Калдата Пикчърс", няма да отговорям на никакви провокации към мен тук в темата както казах не желая да се карам с хора които уважавам  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се сърдя, създал съм я с цел да се види, кой коя дистрибуция ползва. 

Вижте в чуждите форуми като BC, MW дали има такъв спам.

Този форум пропада от ден на ден. 

Лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PsyManDelic написа:

Няма за какво да се сърдя, създал съм я с цел да се види, кой коя дистрибуция ползва. 

Вижте в чуждите форуми като BC, MW дали има такъв спам.

Лека вечер!

Аз ползвам Дебиан и openSUSE, за зор заман имам и едно Кубунту :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PsyManDelic написа:

Лека вечер!

Ти казваш - „пропада“, друг казва - „развива се“ ...
Това  е живота - не може да се предвиди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 15.11.2021 г. в 18:02, stanyan написа:

Аз ползвам Арч и Минт

И за кой от двата гласува на края и защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване