Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Курсовете на softuni

BurgasGirl
 Сподели

Препоръчан отговор

Някой има ли достъп до курсовете на софтуни или знае от къде мога да ги сваля? Итересува ме java програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BurgasGirl написа:

Някой има ли достъп до курсовете на софтуни или знае от къде мога да ги сваля? Итересува ме java програмата.

Не може да ги сваляш. Там трябва да си плащаш. А колко са полезни тези курсове, даже няма и да коментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с това преди няколко години: Книга "Основи на програмирането с Java" · Основи на програмирането с Java (softuni.bg)

Прочети книгата, като същевременно пишеш/правиш примерните неща, пробвай и накрая след всеки урок да решаваш задачите. Иначе в youtube уроци колкото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Емил Костов написа:

Не може да ги сваляш. Там трябва да си плащаш. А колко са полезни тези курсове, даже няма и да коментирам.

Идеята ми е някой който е записан в програмата и има достъп ако ги е свалил.

преди 6 минути, Raze написа:

Аз започнах с това преди няколко години: Книга "Основи на програмирането с Java" · Основи на програмирането с Java (softuni.bg)

Прочети книгата, като същевременно пишеш/правиш примерните неща, пробвай и накрая след всеки урок да решаваш задачите. Иначе в youtube уроци колкото искаш.

Знам ги нещата в книгата. Трябват ми курсовете от java advanced и нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, BurgasGirl написа:

Трябват ми курсовете от java advanced и нататък.

Шанс.. Имам линкове само за адвенсед. Явно ме е мързяло да ги изчопля и за ООП.

https://www.youtube.com/embed/nlBJUrf5MPE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.10.2021 г. в 11:21, snood написа:

Шанс.. Имам линкове само за адвенсед. Явно ме е мързяло да ги изчопля и за ООП.

https://www.youtube.com/embed/nlBJUrf5MPE

Дай ми каквото имаш, моля те. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
преди 14 часа, Vladislaw написа:

Запиши се за някой безплатен курс и ще имаш достъп до изминалите видео уроци.

Интересно как възраждаш тема от преди 2 месеца..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Vladislaw написа:

Запиши се за някой безплатен курс и ще имаш достъп до изминалите видео уроци.

Няма. Спряха го. Не е както преди. Вече не можеш да гледаш "по стандартния ред" курсовете на отделните курсове, ако не си ги записал. Преди ставаше само да се запишеш и можеше да изтеглиш/гледаш почти всички, а не само по съответната пътека. От около година не може. За всеки курс, за който искаш да имаш достъп, трябва да си платиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Накича много гладен, да го... уж всички материали щели да бъдат безплатни, отивали в няква фондация и не знам си още кво. До тук с големите обещания... пък и най-интересното в тези лекции беше, когато трейнърите ровят в stackoverflow да открият решението на задачата, която обясняват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...