Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

ACER ASPIRE E1-532 втора употреба!

Въпросният лаптоп беше залят със безалкохолно, аз му смених клавиатурата но след два месеца дъното се предаде!

Някой ако знае къде във България предлагат втора употреба дъно, части, ще съм му благодарен.

Знам че е стар, но работеше прекрасно със Линукс. Утре ще приложа снимки на проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не си заслужава да се занимаваш изобщо с подобна антика, още повече с такъв умрял двуядрен процесор. Освен в продавалник или другия подобен сайт, едва ли ще намериш това, което търсиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен на битака в Олекса друго не се сещам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си, все пак въпросния лаптоп го използвам във камиона, когато съм на път. Ако успея да намеря ефтино дъно, защо да не продължа да го ползвам? Само за интернет и филми го използвам. Утре ще ви покажа снимки на дъното, къде точно е проблема.

преди 14 минути, цър-вул написа:

Около $60 е при китайците...

Преди година имаше и във ОЛХ за 50 лева, но тогава не ми трябваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимка1

Снимка2

Снимка3

Аз трябваше да взема един спрей и да измия дъното, но не го направих и това е резултата. Сам съм си виновен, ако беше лаптопа на някой друг щях да го измия това дъно. Дано във Базара този пич да има дъно и да работи, за да не ми се налага да давам 500 лева за друг лаптоп втора употреба.

Във понеделник ще му звънна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

да не ми се налага да давам 500 лева за друг лаптоп втора употреба.

Уж големите евракита взимате с тировете, пък с клошарски лаптопи се занимаваш... Ето ти вариант за 360лв. с 12м. гаранция. Има и за 260лв. ако не ти трябва вградена камера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Уж големите евракита взимате с тировете, пък с клошарски лаптопи се занимаваш... Ето ти вариант за 360лв. с 12м. гаранция. Има и за 260лв. ако не ти трябва вградена камера.

Ехаа , че го нареди амаа :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли изразих първият път правилно? Имам и лаптоп и настолен компютър във къщи, не ми е проблем и 2000 лева дам за нов лаптоп. Въпросния лаптоп го използвах, във къщи свалях десет филма на него, хвърлях го на горното легло във камиона и на седмицата го пусках един два пъти за два часа. За да изгледам един филм когато няма нищо интересно по телевизията.

Аз правя курсове само до Турция, Турция-България и на границата където чакам по 20-30 часа има ДТВ сигнал. От месец и половина вече няма разрешителни за празен-пълен и затова по цял ден вися тук. Говори се че да края на годината няма да има.

Така че друг лаптоп не ми трябва, имам два, ако успея да намеря дъно за разваления ще го сменя и пак ще си го ползвам в камиона Във Базар се свързах и със двамата които имат обяви за части.

Единият това ми отговори.
Дафо днес, 18:27

Здрасти. Дъното върти вентилатора, но не пали лаптопа.

А това другият.

Здр,
нямам дъно за модела

Все ще се появи нещо във интернет, сигурен съм че има по сервизите във големите градове. Ще съм ви благодарен ако ми помогнете да намеря дъно, Ако не го хвърлям в контейнера и се свършва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Аз правя курсове само до Турция, Турция-България и на границата където чакам по 20-30 часа има ДТВ сигнал.

А то от небето има сигнал постоянно над цяла Турция за каналите на български език ( ако не разбираш друг).
На всеки паркинг можеш да ги гледаш и без лаптоп, ама то познания трябват за тая работа, пък ти ги нямаш. Ако е зор да се гледат на лаптоп, тогава се слага външна USB карта която ще ги лови, даже повече отколкото ти трябват. Една тарелка е нищо пари, връткаш си я и си гледаш като човек камионджия на леглото зад седалките.
Па ако гледаш мачове що зяпане ще падне, леле леле ... кой като тебе.
Не е лек живота в кабината, ама съдба какво да правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Белгиеца написа:

А то от небето има сигнал постоянно над цяла Турция за каналите на български език ( ако не разбираш друг).
На всеки паркинг можеш да ги гледаш и без лаптоп, ама то познания трябват за тая работа, пък ти ги нямаш. Ако е зор да се гледат на лаптоп, тогава се слага външна USB карта която ще ги лови, даже повече отколкото ти трябват. Една тарелка е нищо пари, връткаш си я и си гледаш като човек камионджия на леглото зад седалките.
Па ако гледаш мачове що зяпане ще падне, леле леле ... кой като тебе.
Не е лек живота в кабината, ама съдба какво да правиш.

Аз не прекарвам много време във кабината като някои колеги. Не са ми необходими никакви джаджи, а на Капитан Андреево и на Лесово има сигнал и си ловя Нова, БТВ, БНТ, и това ми е достатъчно. Мога да сваля филми на флашка която като поставя във ТВ-то и то ги възпроизвежда. Проблема е че плеяра е много орязан и на сто филма, само на един зарежда субтитрите. Отделно на 50% от филмите не тръгва звука. И когато има работа, нямам време да конвертирам филми, да им вграждам субтитрите и тк.нт.

Най-лесно и елементарно е един стар лаптоп, като ми е кеф си пускам филм, дремя си и чакам да ми дойде реда, другото е че има безплатна мрежа. На терминала и си ползвам и интернет, абе трябва си лаптоп, дори и щайга да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ти покаже някой друг тираджия как гледа с една малка джаджа повече от това което можеш да гледаш ти вкъщи и после друга песен ще запееш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване