Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся сайт за евтини карнавални костюми

Препоръчан отговор

Здравейте, знаете ли някой сайт за евтини карнавални костюми? Търся ки костюм на Мини Маус,  по възможност да е евтин.

Самата аз търсих, но не намерих, а нашите не са склонни да дадат 89 лв за костюм.  Пък да намеря червен плат на бели точки ще ми излезе много по - скъпо, а и не умея да шия.

Просто искам в този живот и в реалността, не само в мечтите си, да имам костюм на Мини Маус за Хелоуин!

Омръзна ми все да чакам разни работи да поевтинеят! Хората не са вечно млади!

И, ако обществото не беше толкова  средновековно и по нацистки уплашено от всичко ново и западно, Хелоуин отдавна да беше част от нашия календар! Заплахата от Хелоуин е само в психичноболните ви  радикално - ксенофобски глави! Това е просто един карнавал! Отдавна щях да съм имала костюм на Мини Маус! Моето поколение можеше да има едно безгрижно детство, но вместо това ни осъдихте  да ви гледаме политическите войни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ане, Ане колкото и да си сменяш никовете няма как да не те познаем. Такъв костюм за постоянно ли ти трябва или просто ще е за някакво събитие, тъй като се дават и под наем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Ане, Ане колкото и да си сменяш никовете няма как да не те познаем. Такъв костюм за постоянно ли ти трябва или просто ще е за някакво събитие, тъй като се дават и под наем.

Е че как няма да я познаем нали си е нашата принцеса?

преди 2 часа, Anneliese написа:

Здравейте, знаете ли някой сайт за евтини карнавални костюми? Търся ки костюм на Мини Маус,  по възможност да е евтин.

Самата аз търсих, но не намерих, а нашите не са склонни да дадат 89 лв за костюм.  Пък да намеря червен плат на бели точки ще ми излезе много по - скъпо, а и не умея да шия.

Просто искам в този живот и в реалността, не само в мечтите си, да имам костюм на Мини Маус за Хелоуин!

Омръзна ми все да чакам разни работи да поевтинеят! Хората не са вечно млади!

И, ако обществото не беше толкова  средновековно и по нацистки уплашено от всичко ново и западно, Хелоуин отдавна да беше част от нашия календар! Заплахата от Хелоуин е само в психичноболните ви  радикално - ксенофобски глави! Това е просто един карнавал! Отдавна щях да съм имала костюм на Мини Маус! Моето поколение можеше да има едно безгрижно детство, но вместо това ни осъдихте  да ви гледаме политическите войни.

Мерси за новия шарж :lol6:

Я виж тук дават костюми под наем

https://carnivalforyou.com/products.php?lang=bg&tid=2&hday=&rent=&attr=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Bubbles написа:

Ето https://www.heliumking.bg/damski-karnavalni-kostiumi/damski-kostium-mini-maus/

Само да те не види Гошето, че Айнщайн-а пак ша ореве форума.

А това ми прилича на костюм от розовите филми :lol6:

Сега пък някакъв Гошо наместихте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

А това ми прилича на костюм от розовите филми :lol6:

Сега пък някакъв Гошо наместихте?

Е иска евтин, по-евтин не намерих за жени.

А Гошо, Гошо ли беше или Пешо, вече не помня, там дето се джънкаха за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bubbles написа:

Е иска евтин, по-евтин не намерих за жени.

А Гошо, Гошо ли беше или Пешо, вече не помня, там дето се джънкаха за него.

Е то затова ми прилича на ххх костюм а аз намерих под наем ама хубавите костюми са за деца а тези за жени приличат повече на ххх :)

Пешо беше ама тя пък може да иска да го омае та затва да търси Мини Маус

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Е то затова ми прилича на ххх костюм а аз намерих под наем ама хубавите костюми са за деца а тези за жени приличат повече на ххх :)

Пешо беше ама тя пък може да иска да го омае та затва да търси Мини Маус

В Берковица ша 'фърчи перушина :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко стана майсторката на шарж-а откри ли костюма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Ко стана майсторката на шарж-а откри ли костюма?

Няма да каже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Емил Костов написа:

Няма да каже!

Точно така, да има на кво да се чудим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване