Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да блокирам произволното появяване на менюто на десния клик

Препоръчан отговор

С windows 7  съм .  Пробвах:

Изчистване на клавиатурата и с друга клавиатира / и на различни usb  портове/ - не става.

Друга мишка и изтриване на драйвера за мишката в диспечера на устройства - не става.

Прави го на всички браузери ,които съм използвал/ в момента съм с google chrome и brave/.

Използвам рестрикции в  ubock  и   на браузера brave -  не става.

Направих каквото пише тук  https://appuals.com/how-to-fix-right-click-menu-randomly-popping-up-on-windows-10/  / само,че за windows 7 -  не става.

Променях някой опции за показване на менюто с тази програма  XMouseButtonControl - не става.

Менюто се появява когато си поиска/ както чета нещо в някой сайт и в един момент се появява... след това може да не се появи с часове.

Не се появява когато забраня java script..  май , но не удобно  само да разрешавам и забранявам   java script.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, valseat написа:

С windows 7  съм .  Пробвах:

Изчистване на клавиатурата и с друга клавиатира / и на различни usb  портове/ - не става.

Друга мишка и изтриване на драйвера за мишката в диспечера на устройства - не става.

Прави го на всички браузери ,които съм използвал/ в момента съм с google chrome и brave/.

Направих каквото пише тук  https://appuals.com/how-to-fix-right-click-menu-randomly-popping-up-on-windows-10/  / само,че за windows 7 -  не става.

Променях някой опции за показване на менюто с тази програма  XMouseButtonControl - не става.

Менюто се появява когато си поиска/ както чета нещо в някой сайт и в един момент се появява... след това може да не се появи с часове.

Не се появява когато забраня java script..  май , но не удобно  само да разрешавам и забранявам   java script.

Обясни малко по-подробно, че не разбрах кое трябва да блокираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Емил Костов написа:

Обясни малко по-подробно, че не разбрах кое трябва да блокираш?

Трябва да блокирам произволното появяване на менюто  на  десният клик на мишката/ без аз да кликам на десният бутон/. Мишката е най-обикновена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, valseat написа:

Трябва да блокирам произволното появяване на менюто  на  десният клик на мишката/ без аз да кликам на десният бутон/. Мишката е най-обикновена. 

А защо не пробваш с друга мишка, защото тази може да е повредена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с други 2 мишки/ една по-стара и една от комшията/....същото.  2,3 дена може да не се появява и в един момент хоп.

Имам backup на уиндоуса веднага след като съм го инсталирал. Връщам го oт backup  пак същото. Утре ще купя друга мишка  да видя какво ще стане и ако пак го прави същото ще посетя раздела за заразена система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, valseat написа:

Пробвах с други 2 мишки/ една по-стара и една от комшията/....същото.  2,3 дена може да не се появява и в един момент хоп.

Имам backup на уиндоуса веднага след като съм го инсталирал. Връщам го oт backup  пак същото. Утре ще купя друга мишка  да видя какво ще стане и ако пак го прави същото ще посетя раздела за заразена система.

E щом си пробвал с 2 други мишки и това се получава от време на време няма смисъл да купуваш друга. Посети като за начало раздела за вируси. После ще видиш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

Смени си клавиатурата.

преди 1 час, valseat написа:

Пробвах:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

Смени си клавиатурата.
kF3jU.png
(Shift+F10)

Брех, това не бях се стил. Вярно, че от това може да е проблемът!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valseat написа:

Само в браузъри ли го прави или в целия Windows 7 ?

Аз в момента се сещам за 2 неща: едното е от control mouse (изпълни командата от старт менюто или отиди в настройките на мишка от Контролен панел) и от раздел Бутони размени поне временно левия и десния бутон да видим дали ще се появява пак...

Другото е - това което го пише в линка горе... може да отвориш osk (екранната клавиатура) и да видиш дали се осветява някой клавиш без да го натискаш реално ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване