Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Зелените сертификати? България поема по пътя на апартейда?

IvaNov430
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Димитър 59 написа:

Радев се освини. Но, идва Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

И Мутафчийски си промени така възгледите. И фашиста Кацаров. И грухтящия фашист Радев.

Затуй се разбирате...

да Реджепе, купиха ме. За мнооого пари разбира се. И понеже съм фашист, няма да ти кажа кой и къде раздава милионите. Е тва за теб не е проблем щото парите не са важни нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

И фашиста Кацаров. И грухтящия фашист Радев.

Я посочи трима, които за теб не са фашисти! Щот във всичките ти репликационни постове почти не липсва думата фашист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, NewRedDragon написа:

Добре, бе какъв е проблема? Отиваш, слагат ти там ваксинаъа и си правиш кефа? За 30 лева е всичко

Първо, не искам. Защо да го правя?

И второ мерките трябва да са към клиентите, не към работниците. Работниците зависят от своите работодатели. Именно те могат, примерно задължат  да ги тестват. Примерно, един или два пъти месечно.

Човек мъчеш да се изхранва и да го репресираш е малко..умие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, АСПЕКТ написа:

Първо, не искам. Защо да го правя?

И второ мерките трябва да са към клиентите, не към работниците. Работниците зависят от своите работодатели. Именно те могат, примерно задължат  да ги тестват. Примерно, един или два пъти месечно.

Човек мъчеш да се изхранва и да го репресираш е малко..умие.

Човек, мъчещ се да се изхранва, ако се тръшне и гушне букета, семейството му как ще се изхрани? Същият човек, ако пренесе заразата на неваксинираното си семейство, и те гушнат букета, как ще си го прости?  

Не поставям въпроса за заразяването на други около него- това си е техен проблем и тяхна грижа да се опазят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Бийте братя, Бог е с нас !!!"

Бойния призив на Панагюрските въстаници

Пълен бойкот и гражданско неподчинение срещу зурлестата миризлива продажна свиня

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен, е пълно слабоумие да сриваш сайта, за да изкажеш недоволството си. Затова си мисля, а и факта че това начинание струвало луди пари, че който го прави има господари, на които не им дреме дали ние мрем или не, а си имат свои цели. Разбира се, ако можем да повярваме в твърдението за заговор и ангажиране на половината свят в борбата срещу сертификата. Нека ай ти- тата да кажат дали пък не може да го направят удара няколко нахъсани и кадърни момчетии, на които им е криво, че пак ги спират от дискотеките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, absurt написа:

За мен, е пълно слабоумие да сриваш сайта, за да изкажеш недоволството си. Затова си мисля, а и факта че това начинание струвало луди пари, че който го прави има господари, на които не им дреме дали ние мрем или не, а си имат свои цели. Разбира се, ако можем да повярваме в твърдението за заговор и ангажиране на половината свят в борбата срещу сертификата. Нека ай ти- тата да кажат дали пък не може да го направят удара няколко нахъсани и кадърни момчетии, на които им е криво, че пак ги спират от дискотеките?

Може да бъде направено доброволчески и предполагам, че това е случаят.

Има немалко световни примери за такива акции от Анонимус-ът лош :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Човек, мъчещ се да се изхранва, ако се тръшне и гушне букета, семейството му как ще се изхрани? Същият човек, ако пренесе заразата на неваксинираното си семейство, и те гушнат букета, как ще си го прости?  

Не поставям въпроса за заразяването на други около него- това си е техен проблем и тяхна грижа да се опазят. 

А, когато си надупчен няма такава опасност?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Човек, мъчещ се да се изхранва, ако се тръшне и гушне букета, семейството му как ще се изхрани?

А ако се боцне с отровата и тя го убие или направи инвалид,кой ще му храни семейството?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

О, много случаи са точно такива. Моя приятел, лека му пръст, за съжаление толкова бе "поел" нещата в семейството - и грижа, и ремонти, и кола, и сметки, и готвене дори , та дъщерите и жена му нищо не пипаха, та сега се оказаха в тотален шах. Н ито знаят къде се плащат сметки, нито данъци, и дори за пазаруване и планиране  на разходи да не говорим.

Много зле са нещата.

преди 1 час, Димитър 59 написа:

А ако се боцне с отровата и тя го убие или направи инвалид,кой ще му храни семейството?

Доказано ваксините помагат, и не вредят. Ваксинирания не е на 100% защитен, но прекарва болестта ако се зарази в пъти по леко.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

Доказано ваксините помагат, и не вредят.

Моят комшия,в блока където живея,след първата ваксина,започна редовно да пада от колелото,с което ходеше на работа!След втората,на следващия ден се разболя и го вкараха в болница,където след месец починал!Изкараха,че умрял от Ковид!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Димитър 59 написа:

Абе, гения дето разкри най-голямата конспирация на света. Можеш ли да обясниш, що Илюминатите решиха да правят измислен вирус за да те тровят и вземат колелото, а не ти сложиха отровата в хляба ? Не знаеш, нали ? Толкова за детективските ти умения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, N1K17Y написа:

Абе, гения дето разкри най-голямата конспирация на света. Можеш ли да обясниш, що Илюминатите решиха да правят измислен вирус за да те тровят и вземат колелото, а не ти сложиха отровата в хляба ? Не знаеш, нали ? Толкова за детективските ти умения. 

Oтрови в храните слагат от много години!Хора се разболяват от тях отдавна,но не им стигна това.Сега измисленият вирус ни води към новия световен ред.От много години се чудеха как да подчинят света,за да постигнат тази цел.А ваксините,само малоумен не вижда как ги налагат със лъжи,принуда,заплахи,изнудвания,сила,закони,чрез правителствата и медиите! Такова бързане за набоцкване на света,на всяка цена не е имало никога!Бързат,защото на лъжата,краката са къси.Всеки момент може да започнат да падат по улиците,първите ваксинирани и тогава,тези които още не са се прилъгали,ще видят истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Димитър 59 написа:

Oтрови в храните слагат от много години!Хора се разболяват от тях отдавна,но не им стигна това.Сега измисленият вирус ни води към новия световен ред.От много години се чудеха как да подчинят света,за да постигнат тази цел.А ваксините,само малоумен не вижда как ги налагат със лъжи,принуда,заплахи,изнудвания,сила,закони,чрез правителствата и медиите! Такова бързане за набоцкване на света,на всяка цена не е имало никога!Бързат,защото на лъжата,краката са къси.Всеки момент може да започнат да падат по улиците,първите ваксинирани и тогава,тези които още не са се прилъгали,ще видят истината.

Ми да сложат от бързодействащата отрова, що се хабят с измисления вирус ? :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Нима не знаеш, че оризът има арсен?

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ucheni-syvetvat-kak-se-maha-kancerogen-ot-oriza-2247514

Нима не знаеш, че в дъвките или майонезата,примерно има Титаниев 2Оксид?

http://www.prirodninauki.bg/wp-content/uploads/2016/07/Anachkov_nanotechnology_hrani.pdf

https://bnr.bg/post/101538534/es-zabranava-shiroko-izpolzvan-ocvetitel-v-hrani

Е171 съдържа наночастици от титаниев диоксид и се използва в множество продукти, включително лекарства и козметика.

https://www.namama.bg/article/akrilamid-v-hranata-kakvo-predstavliava-i-kak-da-go-izbegnem/

Или в чипса Акриламид?

https://www.dw.com/bg/трови-ли-ни-глифозат/a-19104070

Или това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Моят комшия,в блока където живея,след първата ваксина,започна редовно да пада от колелото,с което ходеше на работа!След втората,на следващия ден се разболя и го вкараха в болница,където след месец починал!Изкараха,че умрял от Ковид!

Малко преди да умре - не беше ли му порастнал трети крак на гърба, а???????? Или - поне - четвърто ухо, баси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, АСПЕКТ написа:

Нима не знаеш, че оризът има арсен?

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ucheni-syvetvat-kak-se-maha-kancerogen-ot-oriza-2247514

Нима не знаеш, че в дъвките или майонезата,примерно има Титаниев 2Оксид?

http://www.prirodninauki.bg/wp-content/uploads/2016/07/Anachkov_nanotechnology_hrani.pdf

https://bnr.bg/post/101538534/es-zabranava-shiroko-izpolzvan-ocvetitel-v-hrani

Е171 съдържа наночастици от титаниев диоксид и се използва в множество продукти, включително лекарства и козметика.

https://www.namama.bg/article/akrilamid-v-hranata-kakvo-predstavliava-i-kak-da-go-izbegnem/

Или в чипса Акриламид?

https://www.dw.com/bg/трови-ли-ни-глифозат/a-19104070

Или това?

И с тия отрови, изпадахме ли като мухи за 2-3 години, както твърди Димитър, че ваксината ще направи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, N1K17Y написа:

И с тия отрови, изпадахме ли като мухи за 2-3 години, както твърди Димитър, че ваксината ще направи ?

Как ще разбереш? Като никой не ти дава инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Димитър 59 написа:

Всеки момент може да започнат да падат по улиците,първите ваксинирани

Верно? Ама може и да не стане така, нали? Манипулатор-интригант!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, цър-вул написа:

Верно? Ама може и да не стане така, нали? Манипулатор-интригант!!!

Дори има 50% шанс да почнат да падат по улиците умрели !  Или ще умрат, или няма да умрат. Цели 50% !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.10.2021 г. в 7:07, miro20 написа:

Ами аз мога да ти споделя мои лични впечатления. Няколко човека в една кола, само аз ваксиниран. Двама прекараха леко, един почина. Беше ми добър приятел.

Само на мен нищо ми няма.

Ама как така няма да имаш пример от първо лице? Точно пък ти! :wub:    Ха , ха на всяка манджа похлупак! Навиците :dollars: са яка работа ей....

Чета Ви мненията и все по смешно ми става...не,че не съществува Короната ами напъна Ви е смешен та чак жалък ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.10.2021 г. в 10:03, andreygg написа:

Хайде няма нужда. Аз съм за ваксиниране....

Сериозно? Ти да видиш. И с коя ваксина би се боцнал или все още я няма на пазара? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, БаалБек написа:

Сериозно? Ти да видиш. И с коя ваксина би се боцнал или все още я няма на пазара? 

С Пфайзер. Нещо се заяждаш ми се струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, andreygg написа:

С Пфайзер. Нещо се заяждаш ми се струва?

Не се заяждам. :* Моля да ме извиниш, ако така съм прозвучала. Радвам се, че си конкретен. Мъжко момче си значи. :cheers:

А да питам батко @Реджеп Иведик, Вие изобщо против Ковид ваксините ли сте или само към определени производители?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване