Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Според мен - почти никакъв смисъл от овърклокинг

Peev626
 Сподели

Препоръчан отговор

Според мен, де. 

Не твърдя, че съм прав, ама... 🤣🤣🤣

И аз помня в датата едно време много се пишешхме,... "овърклоквахме"🤣... 

По мои наблюдения 2-3%, но може технологията да се е променила, някой може да помнят386 или 286 не помня вече имаха копче-Turbo и от 40Hz превключваше на 50Hz за няколко минутки🤣🤣🤣, смешно е, а- плацено, но действаше въпреки, че компютъра не работеше по-бързо. 

А да си записваш програми на касетофон смешно ли е? 

🤣🤣🤣смея се със сълзи🤣🤣🤣

Тук не е ли същото, да вдигаш волтажа на процесора не трябва ли поне да си завършил Попов примерно? 

Ако ме разбирате, какво казвам. 

И тук колко хора знаят закона на Ом примерно? Е не тичай към търсачката- много ясно! 

Моля, който го знае да не се обижда❤️, нов съм и още не съм в час,... от 20 години не съм

🤣🤣🤣

... мисля, че е повече някаква мания, която не е минала още. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ined написа:

И що? Лук ли режеш?

Не, само паса трева и ям сено, така ли си говорим тук, когато не сме съгласни? 🙂

А къде отиде любовта

Съобразявайте се моля, нов съм още🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като си нов к'фо? С тва държание откъм потребителите червен килим ли искаш да ти постелим? И смисъла на темата е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво държание мисля, че не аз съм първия с неподходящо държание. 

Казах, който не е съгласен да не ме пита дали съм тревопасно или други. 

Ако има аргУмент да го каже или да отмине

Редактирано от Peev626
тъп съм (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Peev626 написа:

Според мен, де. 

Не твърдя, че съм прав, ама... 🤣🤣🤣

По мои наблюдения 2-3%, но може технологията да се е променила, някой може да помнят386 или 286 не помня вече имаха копче-Turbo и от 40Hz превключваше на 50Hz за няколко минутки🤣🤣🤣, смешно е, а- плацено, но действаше въпреки, че компютъра не работеше по-бързо. 

А да си записваш програми на касетофон смешно ли е? 

🤣🤣🤣смея се със сълзи🤣🤣🤣

Тук не е ли същото, да вдигаш волтажа на процесора не трябва ли поне да си завършил Попов примерно? 

Ако ме разбирате, какво казвам. 

И тук колко хора знаят закона на Ом примерно? Е не тичай към търсачката- много ясно! 

Моля, който го знае да не се обижда❤️, нов съм и още не съм в час,... от 20 години не съм

🤣🤣🤣

... мисля, че е повече някаква мания, която не е минала още. 

От овърклок има смислъл но също така крие и много рискове. И ако никога не си клоквал по добре не се захващай. Може да си клокнеш процесор рам видео. Но ако дъното разбирасе позволява и процесора също може да се клоква ако е отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Peev626 написа:

По мои наблюдения 2-3%, но може технологията да се е променила,

Чичо Митко ти ли си?С тези "съждения" много напомняш на великият стратег!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, PsyManDelic написа:

И като си нов к'фо? С тва държание откъм потребителите червен килим ли искаш да ти постелим? И смисъла на темата е?

да това искам, какво държание, аз лук не режа! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За недоразбралите: Факт, всяка една съвременна RAM памет работи овърклокната, като се зареди XMP профила от дъното (BIOS) или се въведе желаната честота МHz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване