Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за съвет

Samurai Jack
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, отскоро се виждам с жена която има дете в началото бяхме просто секс приятели обаче тях след 2 седмици ми каза че изпитва чувства към мен след няколко дни и аз и го казах обаче аз вече май се влюбвам. Искам да попитам мислите ли, че ако и обръщам прекалено много внимание и се старая да бъда добър да я търся всеки ден винаги първи тя няма реши че съм прекалено хлътнал и да започне да ме баламосва и да се откаже леко полеко от мен или точно обратното ще се влюби и тя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Samurai Jack написа:

Здравейте, отскоро се виждам с жена която има дете в началото бяхме просто секс приятели обаче тях след 2 седмици ми каза че изпитва чувства към мен след няколко дни и аз и го казах обаче аз вече май се влюбвам. Искам да попитам мислите ли, че ако и обръщам прекалено много внимание и се старая да бъда добър да я търся всеки ден винаги първи тя няма реши че съм прекалено хлътнал и да започне да ме баламосва и да се откаже леко полеко от мен или точно обратното ще се влюби и тя

Цял самурай, и то Жак, па съвет иска! :D 

Сериозно сега - никой няма как да знае как, какво, кога, кой и защо! Отпусни се и се наслади на предоставената ти от живота възможност, още повече, че е двупосочно. Само времето ще покаже, колко е искрено и стойностно. Дерзай!

пп: Бъди себе си! Ако има кой да го оцени, сам ще разбереш! Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Цял самурай, и то Жак, па съвет иска! :D 

Сериозно сега - никой няма как да знае как, какво, кога, кой и защо! Отпусни се и се наслади на предоставената ти от живота възможност, още повече, че е двупосочно. Само времето ще покаже, колко е искрено и стойностно. Дерзай!

пп: Бъди себе си! Ако има кой да го оцени, сам ще разбереш! Успех!

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира иска ми се и тя да ме търси мен първо понякога но аз вече съм много влюбен и нямам търпение да я видя или да я чуя просто не искам да изглеждам в нейните очи като поредния лудо влюбен маняк. Нон стоп мисля за нея буквално нямам други мисли в главата свободното ми време е обсебено от мисли за нея когато не сме заедно. Побърквам се вече 😭

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира -- БЯГАЙ докато е време!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално ние няма как да знаем какви са ви отношенията.
Трябва време за да разберете дали си държите един на друг, все пак винаги трябва да си имаш едно на ум, особено ако си човек с възможности, че в такъв случай като нищо може да излезе сметкаджийка, а те тези добре умеят да се преструват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Samurai Jack написа:

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира иска ми се и тя да ме търси мен първо понякога но аз вече съм много влюбен и нямам търпение да я видя или да я чуя просто не искам да изглеждам в нейните очи като поредния лудо влюбен маняк. Нон стоп мисля за нея буквално нямам други мисли в главата свободното ми време е обсебено от мисли за нея когато не сме заедно. Побърквам се вече 😭

Миии, какво да кажа ... малко по спокойно го давай! Не позволявай емоциите да те заблудят! Дано не бъркаш страстта с любов!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Samurai Jack написа:

иска ми се и тя да ме търси мен първо

Жена НИКОГА не се търси пръв, освен при някакъв изключителен случай, обратното значи че ще те води на каишка докато не й омръзнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bubbles написа:

Реално ние няма как да знаем какви са ви отношенията.
Трябва време за да разберете дали си държите един на друг, все пак винаги трябва да си имаш едно на ум, особено ако си човек с възможности, че в такъв случай като нищо може да излезе сметкаджийка, а те тези добре умеят да се преструват.

не е сметкаджийка на 100% съм сигурен аз даже нямам кола нямам много пари дори тя бърза да извади пари да плати вечерята и не ми позволява аз да платя не ми приема жеста и парите

преди 6 минути, Bubbles написа:

Жена НИКОГА не се търси пръв, освен при някакъв изключителен случай, обратното значи че ще те води на каишка докато не й омръзнеш.

дали е късно да обърна листа след като от една седмица не съм спрял да я търся пръв и да и обяснявам колко съм се привърал към нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Samurai Jack написа:

дали е късно да обърна листа след като от една седмица не съм спрял да я търся пръв и да и обяснявам колко съм се привърал към нея?

Ами аз лично бих й дал шанс тя да ме потърси, първо защото след като търсиш някой толкова често, в един момент може да му станеш досаден, второ като търсиш постоянно някой, той привиква и те приема за даденост. Така че дай й шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Samurai Jack написа:

преди 29 минути, Емил Костов написа:

БЯГАЙ докато е време!

Както ти е казал бат ти Емо бягай това нее майтап работа. И аз имах до преди година имах подобна връзка ама беше с 2 ремаркета, на какви ли не циркове и игри се нагледах и си премълчах ама толкова ми беше акъла де.

преди 28 минути, Bubbles написа:

сметкаджийка,

И както ти е написал Bubbles какат може и да е сметкаджийка но да ти го покаже в стечение на времето. Мен миналата година като ме изгони жената даже и пусна жалба срещу мен в полицията ама тя се възползва от това че е адвокат. Както и да е може и да греша но сам трябва да си опознаеш човека и да решиш какво да правиш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нямам търпение да я видя

Леко бре!

От време на време по един SMS, примерно Кафе?, или Пица?, или Вечеря?, или "Имам нов райбер, да ти го покажа?... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Bubbles написа:

Ами аз лично бих й дал шанс тя да ме потърси, първо защото след като търсиш някой толкова често, в един момент може да му станеш досаден, второ като търсиш постоянно някой, той привиква и те приема за даденост. Така че дай й шанс.

В началото на връзката ни понеже беше просто секс не и обръщах особено внимание даже я отрязах 1 2 пъти а тя се скъсваше да ме търси но после се поддадох хем знаех какво ще стане .. сега дали може според теб ако рязко спра да я търся да и върна същия интерес или ще се откаже

преди 1 час, JKirilov написа:

Леко бре!

От време на време по един SMS, примерно Кафе?, или Пица?, или Вечеря?, или "Имам нов райбер, да ти го покажа?... ;)

Виж аз нямам какво да правя малко приятели те са на работа постоянно с деца нямат свободно време аз след работа се прибирам вкъщи и най хубавото нещо което се случва в деня ми е тя може би съм привързан заради това че нямам какво да правя а при нея има секс разговори .. но пък я ревнувам вече то не е една беля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Samurai Jack написа:

В началото на връзката ни понеже беше просто секс не и обръщах особено внимание даже я отрязах 1 2 пъти а тя се скъсваше да ме търси но после се поддадох хем знаех какво ще стане .. сега дали може според теб ако рязко спра да я търся да и върна същия интерес или ще се откаже

Много зависи, най вече от това каква е емоционалната ви връзка.
Лашкането е ясно, ама знай че ако мислиш само с долната глава не става.

преди 43 минути, Samurai Jack написа:

Виж аз нямам какво да правя малко приятели те са на работа постоянно с деца нямат свободно време аз след работа се прибирам вкъщи и най хубавото нещо което се случва в деня ми е тя може би съм привързан заради това че нямам какво да правя а при нея има секс разговори .. но пък я ревнувам вече то не е една беля

Това се казва късмет, аз до преди да напусна България от моите не можех да се откача и все се цупеха като отказвах да ходя с тях по кръчми и купони, ама при мен нямаше как, работата ми беше(И в момента е) такава, че не мога да си позволя да отида фиркан или махмурлия, това е лош пример за всеки ученик, а аз не бих си позволил да го дам. Пък и пиянството ми не е цвете, голям лигльо ставам а това не ми харесва, което е и другата причина да избягвам...
...оф отнесох се.

Та ревността никога не е добър съветник, важно е да не я показваш, това поне по моему отблъсква жените(Не че те не са ревниви кучки повечето хихи).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Bubbles написа:

Много зависи, най вече от това каква е емоционалната ви връзка.
Лашкането е ясно, ама знай че ако мислиш само с долната глава не става.

Това се казва късмет, аз до преди да напусна България от моите не можех да се откача и все се цупеха като отказвах да ходя с тях по кръчми и купони, ама при мен нямаше как, работата ми беше(И в момента е) такава, че не мога да си позволя да отида фиркан или махмурлия, това е лош пример за всеки ученик, а аз не бих си позволил да го дам. Пък и пиянството ми не е цвете, голям лигльо ставам а това не ми харесва, което е и другата причина да избягвам...
...оф отнесох се.

Та ревността никога не е добър съветник, важно е да не я показваш, това поне по моему отблъсква жените(Не че те не са ревниви кучки повечето хихи).

Тя като се напие почва да се бута в един да го прегръща уж нещо се е ядосала и ми прави яд обаче я виждам как говори за него и се смее радва се и в същото време ми казва че няма нищо с него ако искала нещо с него щяла на ми каже нямало причина да го крие и аз вече нз в какво да вярвам

преди 16 минути, Samurai Jack написа:

Тя като се напие почва да се бута в един да го прегръща уж нещо се е ядосала и ми прави яд обаче я виждам как говори за него и се смее радва се и в същото време ми казва че няма нищо с него ако искала нещо с него щяла на ми каже нямало причина да го крие и аз вече нз в какво да вярвам

има и друго аз попринцип нищо не очаквах от нея освен секс а сега ако се скарам нещо с нея няма да има секс докато намеря друга 😃 та въпроса ми е какво да правя да си спя с нея но да ревнувам и да се тормозя че не сме заедно постоянно или късам я но няма секс и разговоли седя си в нас като куче и тва е кое да избера 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има и друго аз попринцип нищо не очаквах от нея освен секс а сега ако се скарам нещо с нея няма да има секс докато намеря друга 😃 та въпроса ми е какво да правя да си спя с нея но да ревнувам и да се тормозя че не сме заедно постоянно или късам я но няма секс и разговоли седя си в нас като куче и тва е кое да избера 😃

Не мога да ти отговоря на този въпрос, ще трябва сам да си изясниш какво е за теб тази жена и да вземеш решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, JKirilov написа:

Леко бре!

Нямам търпение да я видя  - Постващият вече се е "удавил".

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Емил Костов написа:

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира -- БЯГАЙ докато е време!

Съвет от заклет стар ерген!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, ostavime написа:

Съвет от заклет стар ерген!!! 

Естествено!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Емил Костов написа:

Естествено!!

По-добре да си вземе някоя заспала, невзрачна шушумига, която никой не поглежда, за да си е само негова, нали? 

@Samurai Jack, пишеш пълни глупости и противоречия. Хем си влюбен, хем не очакваш нищо и ти е само за секс. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ostavime написа:

По-добре да си вземе някоя заспала, невзрачна шушумига, която никой не поглежда, за да си е само негова, нали? 

@Samurai Jack, пишеш пълни глупости и противоречия. Хем си влюбен, хем не очакваш нищо и ти е само за секс. 

Това го казваш ТИ, а не АЗ. Не ми приписвай такива думи! И съм дал коментар. Никой не е длъжен да го следва, чете и каквото там още се сетиш. Иначе отново заставам зад думите си и ще ги потретя ако се наложи. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Емил Костов написа:

Това го казваш ТИ, а не АЗ. Не ми приписвай такива думи! И съм дал коментар. Никой не е длъжен да го следва, чете и каквото там още се сетиш. Иначе отново заставам зад думите си и ще ги потретя ако се наложи. 

Ще се радвам, ако се обосновеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ostavime написа:

Дали да не уточним какво се разбира под самурайски секс?

Може да е неква нова джендърия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ostavime написа:

Ще се радвам, ако се обосновеш. 

За кое по-точно?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване