Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся безплатен софт за IP Camera с качване на собствен сървър

2249
 Сподели

Препоръчан отговор

Закупена и инсталирана IP Camera за външен монтаж, която върви с приложение за работа с нея YCC365 Plus. Търся безплатно /по възможност/ приложение за Android, което да работи с камерата и да има възможност за запис на мой сървър/облак. Оригиналното приложение работи доволно, но не дава възможност записи да се качват на собствен сървър. Предлагат платени възможности и различни условия, но ми ще да намеря такова, с възможност да качвам записите на собствен сървър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ycc365plus.com/en/category/faq

Spoiler

ycc365 plus rtsp url

RTSP stands for real-time stream protocol, it’s the primary multimedia stream protocol enables your cameras to deliver video stream. Almost network cameras rely on this protocol to transmit video/audio stream to web browser/video management software/NVR/NAS.

IP address: DHCP
username: admin
password: 123456 or no password
Port number: HTTP port (80), RTSP port (554), ONVIF port (80).
RTSP URL: rtsp://[username]:[password]@[ip]:[port]
Main stream RTSP: rtsp://admin:[email protected]:554

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това май е за кадри на живо. Аз търся начин да записвам без да правя допълнителни гимнастики. Камерата не записва постоянно, а при движение или звук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, цър-вул написа:

Ще се качват на външен облак; на локална машина?

Идеята ми е да се качва на мой външен облак. Но паралелно с това ще направя и една проба. Камерата поддържа до 128GB карта. Ще сложа една и ще видя за колко време ще ми стигне. Ако покрие месец - чудесно. Ако нещата с картата се получат също е вариант, защото имам достъп до файловете през телефона и алтернативните сайтове, дадени от производителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, цър-вул написа:

Идея:

https://www.tp-link.com/us/support/faq/341/
с един usb hdd към рутър

Нямам налична опцията "Connect". Ако я имаше - щеше да е друго ... :wink12: Софтуерът е орязан и няма такива опции. Затова търся някакъв универсален, с възможности ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достъп до камерата през браузър имам. Производителят е предвидил с моите регистрационни данни за android приложението да имам достъп и през негови сайтове. Проверено - работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добър софтуерен DVR/Server. Има малко играчка при настройките. Работи с почти всички IP камери, с изключение на най китайските. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

В уеб панела настройка за ftp и/или ftp няма ли? 

Рових навсякъде - няма.

преди 44 минути, NewRedDragon написа:

Това е много добър софтуерен DVR/Server. Има малко играчка при настройките. Работи с почти всички IP камери, с изключение на най китайските. 

Ще го пробвам и ще пиша за резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване