Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

winamp не възпроизвежда никоя песен

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да ви питам някой изпитвал ли е следния проблем:

Когато си изтегля някой mp3 файл т.е. някоя песен и не иска да ми тръгне през winamp , а през windows 10 плейъра си тръгва. Ако някой знае как да го оправя ще му бъда много благодарен, понеже аз искам да ползвам winamp , защото е по-добър музикален плеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е изоставен такъв, но и аз още си го ползвам. Нямам никакъв проблем с него. С коя версия си? 5.8?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десен клик на файла -> "Open with... " и там трябва да ти е изброен Winamp. Ако го няма, щракваш бутончето най-долу за още програми и го намираш в инсталационната му директория. В диалога трябва да има и отметка да не те пита повече.

Другият вариант е през самите настройки на Winamp да му направиш асоциациите, но отдавна не съм го ползвал и не се сещам как (и дали изобщо го имаше).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога трябва да се проверят и настройките на Options => Preferences => Output => и е добре да се сложи на DirectSound ако не е на него. Вече от Configre може да се наложи да се махне отметката пред Hardware acceleration.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това Winamp се ползва само за 3 неща, като нито едно от тях не е практично!
1. За стрийм радио
2. Да си правиш запис с визуален ефект
3. Да обръщаш мидита и чип музика в уейв музика
Все излишни неща, всичко останало се препокрива с видео плеъра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, B-boy/StyLе/ написа:

Това Winamp се ползва само за 3 неща, като нито едно от тях не е практично!
1. За стрийм радио
2. Да си правиш запис с визуален ефект
3. Да обръщаш мидита и чип музика в уейв музика
Все излишни неща, всичко останало се препокрива с видео плеъра!

4. Въпрос на вкус и навик.

5. Готините Visualisations.

6. Носталгия.

7. Интерфейс и възможности за customization, доста богата база със скинове, добра поддръжка на плъгини, множество настройки.

8. Добри възможности за работа с плейлистите. Жалко, че махнаха все пак Auto-tag функцията, защото все пак спряха сървърите на Gracenote.

и т.н.

За мен има един основния му минус в момента е, че End of Life (EoL). Иначе AIMP или Foobar са добри заместители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dimy написа:

Защо 5.666, след като 5.8 е по-нова, по-добра и с по-добра поддръжка на Win 8/10...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз продължавам да си го използвам и не мисля от него да се отказвам изобщо, този плеър беше и си остава един от най-добрите създавани някога, жалко че поддръжката му е спряна.

И плъгина към него Streamripper For Winamp  също си го използвам постоянно - невероятен е просто!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, grizly написа:

И плъгина към него Streamripper For Winamp  също си го използвам постоянно - невероятен е просто!!!

Глупости на търкалета! Това не може да ти дели и озаглавява песните по ID таг и всичко се вписва като бъркоч с неизвестно под едно венчило, за теб накрая остава да се луташ в една голяма каша. На всичко отгоре създава допълнителен теч на интернет потока ти! Смятай, че си таксуван двойно за две отворени линии, а за премиум радио ще ти наложат в такъв случай бан, да си хапваш банани! :giggle1:
Хората отдавна хвърлиха панталоните си чарлстон, а ти още ходиш с тях! Развивай се бре! Внимавай какво пишеш, особено когато става дума за програми тип "obsolete"! :baby4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо се започва от какво значи

преди 3 часа, adasdasd написа:

не иска да ми тръгне през winamp

Възможните реакции са десетки, включително изгаряне с пушек! Но онова там 440 ли беше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През времето  на ХР беше най-добрият плеър. Само от любопитство - има ли го за Линукс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не се разделям с winamp. Вградения плеър на Windows 10 сигурно има същите възможности /ползвам winamp като плеър на .mp3 и .m3u/, ама пуста носталгия ...

В момента изглежда така:

spacer.png

По темата: нека авторът да уточни какво значи "... не иска да ми тръгне през winamp".

преди 3 часа, bigiadri написа:

През времето  на ХР беше най-добрият плеър. Само от любопитство - има ли го за Линукс?

http://www.mywinamp.com/winamp-linux/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, grizly написа:

Не може да ти дели защото не си го настроил да го прави, как на мен мен ми ги дели а на теб не, това не ми е ясно:no-no:

Всичките ми записани парчета с него за озаглавени по ID таг и . . . . . . . | мога или да си ги разделям | . . . . . . или да си записвам потока като едно цяло

Хайде да се аргументираш, искаш ли? Покажи настройката, където оказваш да цепи записа, понеже изразяването ти подвежда и ще объркаш и други потребители. Казах ти да се съобразяваш, не ме послуша! Правиш грешки след грешки, нищо че ти подсказват и лошо, че постовете ти стават фейк!

преди 7 часа, grizly написа:

какви таксувания и линии те гонят нямам представа никаква - ти си знаеш само явно...

И това ли не ти беше достатъчно да провериш? За да работи прословутия ти рипер, трябва да му дадеш допълнителен трафик за него да лапа. Отделно за да слушаш трябва да дадеш трафик на Winamp - и той да лапа за да чуваш какво върви. Смешен плъгин за смешни хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е какъв е формата на въпросната песен и той поддържа ли се от winamp. И какъв е този спам в темата пак??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Raze написа:

Въпроса е какъв е формата на въпросната песен и той поддържа ли се от winamp. И какъв е този спам в темата пак??

Ако прочетем внимателно темата, тя започва с:

Цитат

Когато си изтегля някой mp3 файл ...

За спама съм съгласен. Типично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това съм го пропуснал нещо... Иначе може winamp да не е конфигуриран/инсталиран правилно. Никакви файлове ли не отваря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Raze написа:

Това съм го пропуснал нещо... Иначе може winamp да не е конфигуриран/инсталиран правилно. Никакви файлове ли не отваря?

ами понякога отваря,някой път не иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adasdasd написа:

ами понякога отваря,някой път не иска.

Деинсталирай наличния. Желателно е чрез някой специализиран деинсталатор.

Сложи последната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто спряха да поддържат Winamp аз използвам AIMP Player и съм доволен от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А кодеци има ли инсталирани? На кои файлови формати се чупи?
http://forums.winamp.com/showthread.php?t=369826
https://www.free-codecs.com/download/winamp_essentials_pack.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа откакто го ползвам никога не съм имал проблем с възпроизводство на звуков файл. Да не говорим, че съм го инсталирал и на доста познати или клиенти. Никой не ми се е оплаквал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът беше към автора на темата. Тъй е като не се чете - @Емил Костов, ако беше погледнал поне линковете, щеше да видиш, че става дума за WinAmp, не за AIMP...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

Въпросът беше към автора на темата. Тъй е като не се чете - @Емил Костов, ако беше погледнал поне линковете, щеше да видиш, че става дума за WinAmp, не за AIMP...

Да, за Winamp, аз просто дадох като пример, какво аз ползвам. Помислих, че пишеш към мен! Извинявам се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване