Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся сериозни партньори за ASP.net хостинг

Препоръчан отговор

Търся сериозни потребители, с които да си поделим разходите за закупуване на ASP.net хостинг. Търся такова място, където да качвам създадените лично от мен web приложения. В момента ползвам безплатен хостинг, но често има проблеми и накрая се престраших да предложа тази оферта. Доста порових и се спрях на офертата на MochaHost. Техен клиент съм от няколко години за обикновен хостинг и съм много доволен. Поддръжката е на много високо ниво. Цените им са конкурентни. От скоро имат локация и в Нидерландия и скоростта е доста добра. Който се интересува - може да се запознае с условията. Идеята е да се ползва хостинг, който предлага въвеждането на повече от един домейн. Аз ще ползвам един. Моля, ама много моля по темата да пишат само хора, които проявяват интерес. За подробности съм насреща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Чакай ся, искаш да делиш такса от 12 кинта на месец?
Това сериозно ли е?

И за миг не съм се съмнявал, че темата няма да бъде оср@н@ ! Даже се позабави. Нищо, че помолих изрично. И къде ги видя тия 12 кинта ? Цената е 2,83 евро / месец и ако ти се струва "без пари" - купи ми за 3 години, моля. Ако не - ЗАМЪЛЧИ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, 2249 написа:

И за миг не съм се съмнявал, че темата няма да бъде оср@н@ ! Даже се позабави. Нищо, че помолих изрично. И къде ги видя тия 12 кинта ? Цената е 2,83 евро / месец и ако ти се струва "без пари" - купи ми за 3 години, моля. Ако не - ЗАМЪЛЧИ !

Абе пич какви глупости блещиш?
Тук не говорим за пари а за жълти стотинки, а ти искаш СЕРИОЗНИ ПАРТНьОРИ.
Хайде сега си помисли за тези няма и €3 какви партньори?
Да беше нает сървър което струва от €140 месечно да говорим за делене, но това което искаш  е просто смешно , разбираш ли? Казвам ти го човешки, излагаш се при това много.
И не ми е проблем да ти купя при такава цена и за повече от година, но защо? Щото си стиснат? За къде ги стискаш тия хартии? За оня свят?
Ако си беден извинявай, в този случай бих разбрал защо не можеш да си позволиш и тази сума, в друг случай важи горното.

П.П.

И апропо да те светна щото явно не си гледал където трябва - Тия €2.83 са само за първия месец, после този план се плаща по €7.08.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прев си, не ме познаваш. Затова е редно да си малко по-уважителен. В случая не става въпрос за парите, а за това, че на едно място ще качват различни хора. Не ща колега, който ще ми изтрие нещата и ще промени паролата. Защото ASP.net хостингът е за специфични нужди. И щом си толкова с пари - участвай. Пък ако щеш ползвай. Съгласен ли си ? Ако не - моля те да спреш да пишеш по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, 2249 написа:

Да, прев си, не ме познаваш. Затова е редно да си малко по-уважителен. В случая не става въпрос за парите, а за това, че на едно място ще качват различни хора. Не ща колега, който ще ми изтрие нещата и ще промени паролата. Защото ASP.net хостингът е за специфични нужди. И щом си толкова с пари - участвай. Пък ако щеш ползвай. Съгласен ли си ? Ако не - моля те да спреш да пишеш по темата.

Благодаря ти за предложението, аз хостинг си имам и цяла платформа(Не харесвам думата сайт).
Но от мен запомни - Такива неща не се правят с всеки. Ти искаш място на което да качваш някакво твое съдържание, ок, обаче когато работиш с непознат който не си виждал никога и не знаеш дали изобщо някога ще видиш, този някой утре може да е спал на криво и да затрие всичко или само както ти казваш да ти смени паролата и т.н.
В този смисъл искам да ти кажа - Направи го това но с някой който познаваш и на който вярваш.
Успех! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, 2249 написа:

В случая не става въпрос за парите, а за това, че на едно място ще качват различни хора. Не ща колега, който ще ми изтрие нещата и ще промени паролата.

Супер, значи мога да участвам без пари. Няма да трия и променям нищо твое, заклевам се. Много съм сериозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ползваш споделените хостинг услуги е несериозно в днешно време. В контекстът на php и "сайтове за лютеница" както ги квалифицират на едно друго място има резон да се набуташ. В противен случай не.

Хоствай си всичко сам а ако проектът се развие толкова много, че вече не ти е по-силите да го поддържаш минаваш на нает сървър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване