Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте сервиз за оглед на автомобил преди покупка

symanbg
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате сервиз където преглеждат коли преди закупуване?

Става въпрос за София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм се спрял на нещо. Искам да подсигуря човек и сервиз преди да одя на огледи, понеже знанията ми се ограничават до смяна на крушки и доливане на антифриз и масло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да купувам кола на старо бих искал продавачът да се съгласи и я закараме заедно във фирмения сервиз на марката, за която иде реч. Преди 6 години продадох Тойота Аурис точно по този начин. Момчето резервира час и пое разходите ( под 100лв ) за посещението.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, symanbg написа:

Още не съм се спрял на нещо.

Поне трябва да ти е ясен бюджета и като следствие очаквания клас / година / вид на гориво и други критерии на търсене. Не ти знам размерите и домочадието за размера на автомобила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Филипов написа:

Поне трябва да ти е ясен бюджета и като следствие очаквания клас / година / вид на гориво и други критерии на търсене. Не ти знам размерите и домочадието за размера на автомобила.

8 хиляди лева само за колата, бензин, ръчна скоростна. Над 100 коня задължително, даже към 150. Ще се кара градско колкото да излезе от София, разхода не е от значение. Правя под 10 хиляди км на година.
Висок съм 193 сантиметра и трябва да е голяма от вътре.

преди 3 часа, 5kof написа:

Ако трябва да купувам кола на старо бих искал продавачът да се съгласи и я закараме заедно във фирмения сервиз на марката, за която иде реч. Преди 6 години продадох Тойота Аурис точно по този начин. Момчето резервира час и пое разходите ( под 100лв ) за посещението.  

Благодаря. Явно така ще направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване