Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Farming Simulator 22 – Забиване без причина

D101149
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! Със следната конфигурация съм I5 6500, GTX1060 3G, 8GB Ram. Няма значение на какви настройки съм дали Low,Medium Или Very High играта забива ужасно и засича. Беше на HDD, преместих я на SSD същата работа. Пробвах да му дам повече приоритет чрез диспечен на задачите отново без успех.. С най-новите драйвъри съм за друго не се сещам... Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, D101149 написа:

Здравейте! Със следната конфигурация съм I5 6500, GTX1060 3G, 8GB Ram. Няма значение на какви настройки съм дали Low,Medium Или Very High играта забива ужасно и засича. Беше на HDD, преместих я на SSD същата работа. Пробвах да му дам повече приоритет чрез диспечен на задачите отново без успех.. С най-новите драйвъри съм за друго не се сещам... Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

Здравей дай снимка от Event Viewer да видим каква грешка ти дава там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи

преди 31 минути, D101149 написа:

забива ужасно и засича

? Спира да работи изобщо или все едно паузираш филм и пак го пускаш? По време на игра, като отвориш "task manger" какво е натоварването на CPU, GPU и RAM? Качи някоя снимка, както и на температурите на CPU и GPU.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, =Alex&Vanko= написа:

OC?

Windows 10

преди 1 час, Raze написа:

Какво значи

? Спира да работи изобщо или все едно паузираш филм и пак го пускаш? По време на игра, като отвориш "task manger" какво е натоварването на CPU, GPU и RAM? Качи някоя снимка, както и на температурите на CPU и GPU.

Все едно паузираш филм и пак го пускам.. 

CPU Usage: 46%

GPU Usage: 64%
това е когато не забива когато забие за секунда ми дава GPU на под 10%

В Task Manager 65% процесор и рам 50% (1,600мб)

image.png.c62b7f9c0e64eb30952634b64b5dca00.png

преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Здравей дай снимка от Event Viewer да видим каква грешка ти дава там?

Прикачих снимка не знам дали точно тук трябва да се гледа.

преди 4 минути, D101149 написа:

Windows 10

Все едно паузираш филм и пак го пускам.. 

CPU Usage: 46%

GPU Usage: 64%
това е когато не забива когато забие за секунда ми дава GPU на под 10%

В Task Manager 65% процесор и рам 50% (1,600мб)

image.png.c62b7f9c0e64eb30952634b64b5dca00.png

Прикачих снимка не знам дали точно тук трябва да се гледа.

п.п играта е купена, и това да уточня

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blue_Hulk написа:

Пробвай да включваш DLAA в advanced graphics settings > post processing anti aliasing

това в Nvidia Control Panel ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като забие CPU и диск на колко % са?

Температури на компонентите? Хайде, няма да вземам ченгела да ти вадя думите, по 5 пъти ли да пиша всичко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cpu Usage - 50%

GPU Usage - 60% като забие пада на 1% CPU стои така. Градусите на GPU са 70 градуса, процесора 25.

HDD Usage 12% Fan Speed 2000rpm на 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, D101149 написа:

това в Nvidia Control Panel ли е?

да! 
Иначе играта все още е нестабилна, има още пачове да издават. 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Raze написа:

всичко, описано го правих преди това. Отново без успех :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...